Tom 5

Podforum dla wszystkich obecnych i przyszłych miłośników Uteny.
ODPOWIEDZ
Niko_tan
Status: Offline

Tom 5

Post autor: Niko_tan » pn lut 02, 2009 6:22 pm

Tom 5 już od dawna w sprzedaży, a nikt jeszcze nie założył tematu..
A więc...ktoś kupił? ktoś już ma? Co o nim sądzicie?

Ja osobiście oceniam serię wyżej po przeczytaniu ostatniego tomu, dlatego, że wszystko zostało ładnie wyjaśnione i dopowiedziane ^^
Kolor okładki jak zwykle mi się nie podoba, no ale cóż ^^''

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » pn lut 02, 2009 8:31 pm

Ja mam i czekałam aż ktoś temat założy :P
Okładka OK, tył okładki jest dziwny :O Męski Uten jakiś :) Fabularnie oke, tak jak czwórka No, i jeszcze dodatki są fajne i dodatkowe historyjki też :)
Czekam na 6-ty :D

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » pn lut 02, 2009 10:40 pm

Niko_tan pisze:wszystko zostało ładnie wyjaśnione i dopowiedziane ^^
Ja tam nadal nie wiem, o co chodziło z tą Rewolucją...
Ale tomik fajny, miło się go poprawiało ^^

Misiya
Status: Offline

Post autor: Misiya » sob kwie 25, 2009 7:48 pm

moonlight pisze:Męski Uten jakiś :)
Hahah racja! Nie zauważyłam. :D A co do tomiku to ja lubię ogólnie tą serie i mam wszystkie wydane. (Moja pierwsza manga :] ) Tylko tomik coś dziwny bo i śmierdział i kartki pierwsze z 16 były z klejone ze sobą tak jakoś u góry i po bokach i rozrywałam je linijką .. ehh ile mordowania ale wyszło :] Co do fabuły ... To czekam na kolejną część bo jakoś mało z tego zrozumiałam. Może 6 wszystko wyjaśni.

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » czw cze 04, 2009 6:02 pm

Dopiero teraz zakupiłem 4 i 5 tom, bo po przeczytaniu 1-3 jakoś mnie ta seria nie zachęciła a siadałem do niej dlatego, że to klasyk. Do zakupienia 4 i 5 tomu przekonało mnie obejzenie filmu Revolutionary Girl Utena: The Adolescence of Utena. Film jest dziwny ale też bardzo fajny przynajmniej dla mnie, z niecierpliwością czekam na 6 tom.

Jedyne co mogę się czepną to wydanie - nie to że złe, ale ja bym to inaczej wydał, jakby nie patrzeć cała historia zawarta w tych 5 tomach zmieściła by się w 4 tomach. Gdyby z 2,3 i 5 tomu wyciąć te dodatkowe historyjki to główny wątek Uteny zmieścił by się w 4 tomach i z nich bym zrobił dwa podwujnej grubości tomy tak jak AS cz Karin, kolejny tom normalnej grubości powstał by z dodatkowych historyjek, i oddzielny z Adolescence of Utena, przyczym tych dwóch bym nie numerował jako takie dodatki =]

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » śr cze 17, 2009 4:13 pm

Ma może ktoś pojęcie kiedy wyjdzie tom 6 Uteny , bo z tego co wiem miało wyjść w pierwszej połowie czerwca a już zaczyna sie druga. :mrafroamerykanin:

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » śr cze 17, 2009 9:14 pm

Problemy z drukarnią są, wyjdzie, kiedy się skończą ;)

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » czw cze 18, 2009 11:55 am

Problemy z drukarnią są, wyjdzie, kiedy się skończą ;)
Czyli pewnie nie wcześniej niż pod koniec czaerwa, a w najczarniejszym scenariuszu na początku września -__-

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » wt cze 30, 2009 2:55 am

MattGrimp pisze:
Problemy z drukarnią są, wyjdzie, kiedy się skończą ;)
Czyli pewnie nie wcześniej niż pod koniec czaerwa, a w najczarniejszym scenariuszu na początku września -__-
Bądź tak jak z 7 tomem Brzoskwinii za 3 lata.

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » wt cze 30, 2009 9:55 am

Yukari pisze:Bądź tak jak z 7 tomem Brzoskwinii za 3 lata.
Albo =]

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » czw sie 13, 2009 4:34 pm

MattGrimp, Heh twój najczarniejszy scenariusz sie chyba sprawdził. :P No ale miejmy nadzieje , ze to czekanie nie pójdzie na marne i bedzie co czytać. :mrgreen:

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » czw sie 13, 2009 4:45 pm

hahahahahaha (szaleńczy śmiech)
mam nadzieję że we wrześniu już będzie =]

[ Dodano: Pią 14 Sie, 2009 ]
chyba możemy sie cieszyć:

Utena 6 już dostępna! - 2009-08-14

W naszym sklepiku dostępny jest już szósty (i niestety ostatni, chlip, chlip) tomik "Uteny". Od wtorku będzie on także dostępny w Empikach, sieci Matras oraz sklepach komiksowych. Tom szósty prezentuje alternatywną wersję wydarzeń znanych z serii "Rewolucjonistka Utena", nasi bohaterowie są starsi i już nie tak niewinni. Snute do poduszki opowieści o książętach i księżniczkach nabierają mrocznego wymiaru...

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » ndz sie 16, 2009 9:29 pm

Ech... szkoda , ze nie w poniedziałek ,bo akurat bede w Wawie. :( Ale i dobrze , ze nie trzeba bedzie czekać do września. :lol:

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » pt lip 13, 2012 12:58 am

Czy jestem jednym z nielicznych, który uważa, że Utena to co najwyżej średniak? Może za dużo od mangi się spodziewałem, ale nic mnie w niej nie porwało. No i nie wiem gdzie tam ludzie dopatrzyli się shoujo ai / yuri.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Rewolucjonistka Utena"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości