Futari Etchi - dyskusja o mandze

Forum dla fanów nowej mangi "Miłość krok po kroku"
yanek
Status: Offline

Futari Etchi - dyskusja o mandze

Post autor: yanek » wt sty 06, 2009 4:58 pm

Młoda para, Yura i Makoto, zaraz po ślubie odkrywają przed sobą że... oboje nie maja kompletnie żadnego doświadczenia w seksie! W świecie współczesnej Japonii gdzie wszyscy ich znajomi i rodzina zdają się być z miłością fizyczną jak najbardziej za pan brat, są ewenementem! Jednak dzięki temu ze ich przygoda z erotyka i intymnością dopiero się rozpoczyna, także czytelnik może razem z nimi wyruszyć w fascynującą podroż przez świat seksu gdzie nawet ci bardziej doświadczeni będą mieli okazje wzbogacić swoja wiedzę! Całość, polana komediowym sosem jest nie tylko podręcznikiem fizycznej miłości ale także zbiorem obserwacji codziennego życia współczesnego Japończyka.

Co sądzicie o tym tytule?
Ostatnio zmieniony ndz sty 30, 2011 8:16 pm przez yanek, łącznie zmieniany 1 raz.

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » czw sty 08, 2009 9:40 pm

Mi to do gstu nie przypada xD

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » czw sty 08, 2009 9:48 pm

Również nie jest to moja działka, zarówno od strony fabularnej, jak i graficznej... Tu na mnie Waneko nie zarobi.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw sty 08, 2009 10:42 pm

A ja chętnie zobaczę ^^ Jeden tomik kupić to nie jest za duży koszt, szczególnie że teraz tylko GTO kupuję ^^

MeiMei
Status: Offline

Post autor: MeiMei » pt sty 16, 2009 7:00 pm

Gdy zobaczylam okladke to poczatkowo nic mi to nie mowilo.
Po przeczytaniu opisu cos zaczelo switac.
I wreszcie zapalila sie zaroweczka - znam!

Przez mysl mi by nie przeszlo ze mogloby to zostac wydane w tym moherowym kraju.

Impreza ma jakos z 40 tomow. Poczatkowo jest to urocze i naiwne. Jednak po dluzszym brnieciu przez zaspy "uroczyzmu" i "naiwizmu" docieramy do krainy seksem oplywajace. I potem to juz tak leci - seks, seks, seks,....., seks.... 30 tomow dalej to samo..... potem na oczy rzucaly mi sie juz tylko dane statystyczne (ktore czaja sie na marginesie), przekroje i obrazki typu "podrecznik biologii z duma przedstawia".

To jest naprawde fajna pozycja - przez pierwsze pare tomow.
Niestety potem szkoda juz tylko drzewek.
Nie wierze ze impreza zostanie dociagnieta do ostatniego tomu.

Zyll666
Status: Offline

Post autor: Zyll666 » pt sty 16, 2009 7:15 pm

Mam nadzieję, że jacyś inteligenci z Empiku nie wrzuca tego na półkę z...hmm... "prasą alternatywną" , bo wstyd mi będzie podejść i grzebać tam w, aby wyciągnąć tomik :)

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » ndz sty 18, 2009 4:40 pm

Zyll666 pisze:Mam nadzieję, że jacyś inteligenci z Empiku nie wrzuca tego na półkę z...hmm... "prasą alternatywną"
Ja bym miała nadzieję, że nie wrzucą na półkę dla dzieci, jak to kiedyś robili z, bodajże, "Mieczem nieśmiertelnego" :P

Lilcia
Status: Offline

Post autor: Lilcia » ndz sty 18, 2009 10:40 pm

Jesli zobacze, to kupie . 8-) :mrgreen:

OsA
Status: Offline

Post autor: OsA » sob sty 24, 2009 8:19 pm

Jestem po lekturze 1 tomu i manga jest mega zboczona, tylko i wyłącznie o sexie.

Nie ma wątków pobocznych.

Sex, sex, sex.

Ogólnie - to coś dla mnie ^_^

Zyll666
Status: Offline

Post autor: Zyll666 » ndz sty 25, 2009 7:46 pm

Hej, to jest poradnik o sexie, więc nie można go uznać za zboczony :) Co ludzie mają do tego sexu ? Sam w sobie nie jest zboczony, ale jak się odrobinkę pokombinuje to jest :P Ale czy to źle ? :P Bądźmy ludźmi :)

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » ndz sty 25, 2009 9:16 pm

Ja się zaraz zdenerwuję... Tak obserwuję ten temat i szlag mnie trafia za każdym razem, jak widzę "sex". Ludzie! Żyjemy w Polsce, to się pisze przez "ks"! :roll:
A samej mangi już raczej na pewno nie kupię... Trudno.

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » ndz sty 25, 2009 10:33 pm

Z seksem jest jak z jedzeniem - fajniej się tym zajmować, niż o tym czytać...
Koncept scenek erotycznych z tą panienką z okładki (typowo mangowo realistyczny biust, twarz dziecka) tez niespecjalnie mi leży...
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz sty 25, 2009 10:47 pm

Me-ouch pisze:Z seksem jest jak z jedzeniem - fajniej się tym zajmować, niż o tym czytać...
Moja siostra ma takie fajne stwierdzenie zawsze na jakieś zdarzenie czy sytuację "przecież czego się bać, toć to proste jak jeb*nie" ;)
A tak na poważnie, to rzuciłam okiem na to szybko w Matrasie i raczej się nie skuszę. Ot, komedyjka o pożyciu seksualnym dwojga ludzi. Jak będę miała zbędne fundusze, to zakupie. Na razie nie odczuwam takiej potrzeby.

Zyll666
Status: Offline

Post autor: Zyll666 » pn sty 26, 2009 12:35 pm

O, czyli jednak dają to w dziale "prasa dla mężczyzn". Ciekawe,w moim Empiku znalazłem to tam, gdzie zawsze są nowe mangi :)

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » pn sty 26, 2009 4:51 pm

Zyll666 pisze:O, czyli jednak dają to w dziale "prasa dla mężczyzn". Ciekawe,w moim Empiku znalazłem to tam, gdzie zawsze są nowe mangi
W warszawskim Empiku na Nowym Świecie też z innymi mangami leży, nawet nie zafoliowali...

Zyll666
Status: Offline

Post autor: Zyll666 » pn sty 26, 2009 6:09 pm

U mnie też nie zafoliowali, czyli każdy bez problemu może się zgorszyć :)

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr sty 28, 2009 7:38 pm

Chyba nie dla mnie o.O
Nie wiem czy jest sens wydawania takiej mangi, jest wiele dużo ciekawszych serii naprawde wartych przeczytania/obejrzenia...

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr sty 28, 2009 10:28 pm

Kupilam, z ciekawosci co to jest.
Jak czytalam, mialam wrazenie, ze to taki jeden z podrecznikow, jakich uzywal Yota z VGAi :lol: Nie powala mnie na kolana ani nie zachwyca, aczkolwiek na pewno znajda sie osoby, dla ktorych bedzie to przydatne :)

Moralio-San
Status: Offline

Post autor: Moralio-San » czw sty 29, 2009 6:53 pm

Kupione wczoraj. Leżało sobie spokojnie w Empiku koło Uteny i FMA :) Sama manga całkiem całkiem. Liczę na pogłębienie charakterów głównych postaci w kolejnych tomikach.

TaQ
Status: Offline

Post autor: TaQ » czw sty 29, 2009 9:21 pm

Anonymous pisze:Chyba nie dla mnie o.O
Nie wiem czy jest sens wydawania takiej mangi, jest wiele dużo ciekawszych serii naprawde wartych przeczytania/obejrzenia...
mozna to powiedziec o KAZDEJ mandze - 1wszy egzemplarz w olsztynie sprzedal sie w ciagu 1 weekendu (a przynajmniej w poniedzialek nie moglem nigdzie znalesc w empiku), wiec raczej ma wziecie

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Miłość Krok po kroku"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości