ZDZIWKO

Forum dla fanów nowej mangi "Miłość krok po kroku"
SEIRYU
Status: Offline

Post autor: SEIRYU » czw kwie 23, 2009 5:22 pm

w najbliższym miesiącu zakupie ,albo zakupie jak bedzie już ok 10 tomów- ponoć to ma 42 tomy to będe co 10 kupował - ^^

MinkDragon
Status: Offline

Post autor: MinkDragon » pt kwie 24, 2009 9:16 pm

Sonia pisze: W Empiku w Pasażu Grunwaldzkim wrocławskim, też nie było folii (moze w ogole ta manga nie jest zafoliowana?), na dodatek była wśród innych mang, tuż koło Bravo Girl, a nie jak się spodziewałam w dziale dla "dorosłych chłopców" :P
Drugi tomik pojawił się z duuużym opóźnieniem w Megastore, ale wylądował w dziale prasy dla dorosłych - schowany w kąciku, jakby by,ł bardziej niemoralny od tych innych pisemek. :3

Lathos
Status: Offline

Post autor: Lathos » wt sie 11, 2009 1:35 am

nie mam ochoty czytać o seksie
Myślę, że jakbym miała rozmawiać o seksie to nie na mangowym forum i nie na podstawie głupiej mangi.
To chyba właśnie świadczy o tym, że nie potrafimy za bardzo rozmawiać o seksie.
Szczególnie jeśli ma się to ograniczać to wyliczania akrobatycznych pozycji i liczby partnerek oraz rodzajów wielokątów. Wiele osób głównie to rozumie pod słowem "seks", jak widać w tym wątku zresztą.
Noż cholera, do seksu też trzeba dorosnąć*. Tylko lepiej chyba najpierw nauczyć się o nim rozmawiać...

*Nie, ja nie uważam się za alfę i omegę. Ale przynajmniej tego faktu jestem świadoma.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob lut 20, 2010 9:12 pm

Dzieki bogu ze juz jest 3 tom cały rok sie czekało na wydanie kolejnego. Ciekawe ile bedzie trzeba czekac na 4 tom

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob lut 27, 2010 2:30 pm

A w moim Empiku (Włocławek) ciągle nie ma, i nie wiadomo kiedy będzie :cry:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Miłość Krok po kroku"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości