Nowy tryb wydawania

Forum dla fanów nowej mangi "Miłość krok po kroku"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Nowy tryb wydawania

Post autor: wataken » sob lut 26, 2011 9:18 am

Obecnie wydanych jest 6 tomów tej mangi, ale w związku z planami wydania H.O.T.D. "Miłość krok po kroku" jako mniej popularny tytuł staje się nieregularnikiem.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob lut 26, 2011 1:45 pm

Witam,
Bardzo proszę o przeczytanie prywatnej wiadomości wysłanej w związku ze spamem w tym dziale.

Pozdrawiam

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » sob lut 26, 2011 2:39 pm

To miło, myślę, że nikt bardzo płakać nie będzie, a jednak szkoda by było mangi... Mam tylko nadzieję, że nie stanie się takim następnym "Dr. Slumpem", że będzie tomik choć raz na rok:)

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob lut 26, 2011 3:35 pm

Proszę o przesłanie tej informacji jeszcze raz bo... już nie pamiętam co w niej było... Przepraszam.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob lut 26, 2011 3:37 pm

dlaczego w tym temacie można pisać bez zalogowania?! We wszystkich innych muszę się logować. (z tej strony waneko oczywiście).

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » sob lut 26, 2011 3:43 pm

ok, już pamiętam, przekażę to informatykowi
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » pt mar 04, 2011 10:57 pm

Gość pisze:dlaczego w tym temacie można pisać bez zalogowania?! We wszystkich innych muszę się logować. (z tej strony waneko oczywiście).
Tyle razy tłumaczyłam... :roll:

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » wt mar 15, 2011 12:40 pm

Zamykam wszystkie tematy w tym dziale, póki nie zostanie zablokowana możliwość pisania postów przez "gości".

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » sob gru 03, 2011 11:20 am

Jako że w końcu, po pół roku, zablokowano możliwość pisania postów z pozycji gościa, otwieram temat z powrotem :)

azurek
Status: Offline

Post autor: azurek » wt sie 14, 2012 5:18 pm

dzisiaj znalalzlem w empiku pierwszy tom i wyglada przyzwoicie. wiadomo ze dopoki nie przeczytam to nie moge nic zagwarantowac ale wydaje mi sie ze cala seria wyladuje u mnie na polce. zona pewnie tez sie posmieje. mam nadzieje ze bedziecie dalej ta mange wydawac

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Miłość Krok po kroku"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości