Kira - utracony symbol kobiecości

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]

Czy zgadzasz się z tematem ?

Tak
5
8%
Tak
5
8%
Nie
18
28%
Nie
19
29%
Nie udzielam się
9
14%
Nie udzielam się
9
14%
 
Liczba głosów: 65

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » sob sie 30, 2003 5:17 pm

Sheril pisze:choc czasami musze przyznac jest bardzo praktyczna,taka sukieneczka czy spodniczka...tiaaaa.... :twisted:
Myślisz o jakichś egzaminach (ustnych:), czy co? :twisted:

Mi tam nietolerancja nie zabija sposobu bycia, a już napewno nie w tym wypadku, bo mój poprostu jest bezspódnicowy... 8)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sie 30, 2003 5:29 pm

Nimue pisze:Myślisz o jakichś egzaminach (ustnych:), czy co? :twisted:
No comments :lol:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob sie 30, 2003 6:39 pm

Nimue pisze:
Sheril pisze:choc czasami musze przyznac jest bardzo praktyczna,taka sukieneczka czy spodniczka...tiaaaa.... :twisted:
Myślisz o jakichś egzaminach (ustnych:), czy co? :twisted:
hehe 8) powiedzmy ze tak,hehe 8) :twisted:

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » ndz sie 31, 2003 3:34 pm

Sheril pisze:
Nimue pisze:
Sheril pisze:choc czasami musze przyznac jest bardzo praktyczna,taka sukieneczka czy spodniczka...tiaaaa.... :twisted:
Myślisz o jakichś egzaminach (ustnych:), czy co? :twisted:
hehe 8) powiedzmy ze tak,hehe 8) :twisted:
To tzw. "Przystosowanie do życia w społeczeństwie" :wink: ,
ale ja jak już mówiłam się nie przystosowywuję...

Jeśli Remiel jeszcze chodzisz do szkoły to zapewniam, że jutro będzie w czym wybierać :D , (nawet ja będę w spódnicy...)

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz sie 31, 2003 4:26 pm

No ja niestety tesh :twisted: ... czy jest ktoś kto wogóle lubi te 1st wrześniowe przebiersnki (taaa... 3a zacząć się przyzwyczajać :wink: )

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz sie 31, 2003 4:39 pm

Nimue pisze:Jeśli Remiel jeszcze chodzisz do szkoły to zapewniam, że jutro będzie w czym wybierać :D , (nawet ja będę w spódnicy...)
Hmm, nie rzucam się na byle kobietę w spódnicy (chyba zbyt dosłownie wzięliście do siebie "uganiac się za spódniczkami"), a druga sprawa, nie jesteś chyba z mojej szkoły. W mojej mało jest dziewczyn w moim guście (ps. do mojego gustu nie należą dziewczyny w spódnicach, mój gust błahostkami się nie zajmuje :))

Ayanami
Status: Offline

Post autor: Ayanami » ndz sie 31, 2003 5:17 pm

Co do tego utraconego symbolu kobiecości to nie mam zdania...nigdy tak o Kirze nie myślałam i musiałabym się zastanowić. (Zresztą dla mnie Kira to żaden symbol tylko mangowa ja)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz sie 31, 2003 6:01 pm

Ayanami pisze:(Zresztą dla mnie Kira to żaden symbol tylko mangowa ja)
Hmm... ciekawe, ciekawe. A jest jakaś różnica między wami ? Pytam z ciekawości.

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz sie 31, 2003 8:09 pm

Wiecie tak sobie pomyslałam, ze każda kobietka ma w sobie coś z Kiry i z tego ideału. Jedne mają więcej inne mniej... ale to tylko moje skromne zdanie :roll:

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » ndz sie 31, 2003 10:30 pm

Remiel pisze:Hmm, nie rzucam się na byle kobietę w spódnicy (chyba zbyt dosłownie wzięliście do siebie "uganiac się za spódniczkami"), a druga sprawa, nie jesteś chyba z mojej szkoły. W mojej mało jest dziewczyn w moim guście (ps. do mojego gustu nie należą dziewczyny w spódnicach, mój gust błahostkami się nie zajmuje :))
Tylko weź mnie odrazu nie uznawaj za typową blondynkę, która ma bilety na premierę "Legalnej Blondynki2"...Ja się poprostu z Tobą droczę :D
( i trochę dogaduje... 8) )

A tak poza tym, to weź się chłopie nie łam - mój przyjaciel jest w technikum samochodowym, w którym jest (o ile dobrze pamiętam) 700 facetów I ANI JEDNEJ DZIEWCZYNY, ten to dopiero musi mieć problemy z szukaniem dziewczyn w swoim guście w szkole :wink:

):Weź się na mnie nie obrażaj(: -Nimue

P.S.Rzeczywiście -czyba nie jestem z Twojej szkoły, ale jak powiesz jaka to, to możemy się upewnić...
P.S.S.Tak gwoli prawdy to (nawiązując do 1-szej linijki) jestem blondynką. No cóż taka się urodziłam.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn wrz 01, 2003 12:14 pm

Nimue pisze:Tylko weź mnie odrazu nie uznawaj za typową blondynkę, która ma bilety na premierę "Legalnej Blondynki2"...Ja się poprostu z Tobą droczę :D
( i trochę dogaduje... 8) )
Nimue pisze:):Weź się na mnie nie obrażaj(: -Nimue
Nimue pisze:P.S.S.Tak gwoli prawdy to (nawiązując do 1-szej linijki) jestem blondynką. No cóż taka się urodziłam.
Nie mam powodów by się obrażać, kolor włosów natomiast nie jest dla mnie problemem i nie ulegam blondynkowym stereotypom, bo są polskie (czyt. głupie i zacofane)
Nimue pisze:A tak poza tym, to weź się chłopie nie łam - mój przyjaciel jest w technikum samochodowym, w którym jest (o ile dobrze pamiętam) 700 facetów I ANI JEDNEJ DZIEWCZYNY, ten to dopiero musi mieć problemy z szukaniem dziewczyn w swoim guście w szkole :wink:
Tu bardziej chodzi o moją reputację, bo ktoś mi narobił nie-sławy i za cholerę nie idzie tego zniszczyć, przez co mam kłopoty na bliższą odległość (bo na dalszą to już nie jest aż tak źle). Co do łamania, ja się nie łamie. iem, że studia to zmienią, bo mało będzie ludzi z mojej szkoły na studiach, a i studia w innym mieście. Twojemu przyjacielowi współczuję :). Niestety, życie to nie OMG.
Nimue pisze:P.S.Rzeczywiście -czyba nie jestem z Twojej szkoły, ale jak powiesz jaka to, to możemy się upewnić...
Z jakiego jesteś województwa? 8) (to tak by nie zagłębiać się w szczegóły)

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pn wrz 01, 2003 9:23 pm

Remiel pisze: Niestety, życie to nie OMG.
Amen. A swoją drogą... szkoda :roll:

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » pn wrz 01, 2003 10:05 pm

Niesławą to Ty się nie martw, Yota też tak miał i jakoś z tego wybrnął 8) ( i to jak wybrnął) :D ( grrrr... ta scena jak po zawalonym roku wchodził po chodach do szkoły argh.. była po prostu boska)

Matko, jak ktoś mówi, że przez coś wyrobił sobie złą sławę to aż zaczyna zrzerać ciekawość za co, argh...

Ja tam się z pochodzeniem nie ukrywam i jak cytaty to se moze psecytac.
Nawet powinien sie domyslic jakie to województwo...
:lol:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt wrz 02, 2003 2:59 pm

misiaq pisze:
Remiel pisze: Niestety, życie to nie OMG.
Amen. A swoją drogą... szkoda :roll:
nom....szkoda.... :evil: :cry:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt wrz 02, 2003 5:29 pm

Nimue pisze:Niesławą to Ty się nie martw, Yota też tak miał i jakoś z tego wybrnął 8) ( i to jak wybrnął) :D ( grrrr... ta scena jak po zawalonym roku wchodził po chodach do szkoły argh.. była po prostu boska)
Niestety, zycie to też nie komiks, a nawet jeśli, to trzeba spojrzeć na to z innej strony... każdy jest indywiudaliastą, dla każdego kończy się inaczej.
Nimue pisze:Matko, jak ktoś mówi, że przez coś wyrobił sobie złą sławę to aż zaczyna zrzerać ciekawość za co, argh...
Za to, że nie umiem grać w piłkę... Serialnie, nie jestem typem sportowym człowieka. A za to, że nie umie grac w piłkę i jest opryskliwy to ma złą sławę. Sam nie wiem co mi dopowiedzieli, ale jestem nielubiany.
Nimue pisze:Ja tam się z pochodzeniem nie ukrywam i jak cytaty to se moze psecytac.
Nawet powinien sie domyslic jakie to województwo...
:lol:
Fakt, napewno nie jesteś z moich stron.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr wrz 03, 2003 11:36 am

Remiel pisze:Niestety, zycie to też nie komiks
I w tym cały problem.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw wrz 04, 2003 5:29 pm

A wielka to szkoda że życie komiksem nie jest.

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » pt paź 10, 2003 6:05 pm

A czy to takie pewne?:shock:
W sumie często ktoś stwierdza w komiksie "gdyby to był komiks to..."

Nic nie jest pewne -przynajmniej jak dla mnie.

Czy życie w komiksie było by koniecznie lepsze? To napewno zależy, wyobraź sobie, że żyjesz w "Edenie", albo "Akirze"-to naprawdę nie musiało by być lepsze....

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt paź 10, 2003 6:18 pm

Wracajcie do tematu^^"..

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt paź 10, 2003 6:22 pm

Eh to jeszcze zależy w jakim komiksie.

w sumie to zastanawiam się nad sensem mojego istnienia( nie myślcie że chce sie zabić) , po prostu nie wiem jakie jest moje miejsce w świecie i tyle.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości