koligacje rodzinne czy też nie?

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » śr wrz 10, 2003 6:49 pm

A dlaczego matka Reiego i Seiego ostrzegała ich przed ojcem? I przed którym ojcem? Przecież ten, który się teraz niby opiekuje Kashino stara się nawet (mimo, że niebardzo się dogadują) dbać o jego edukację - czyżby miał jakieś wyrzuty sumienia?...
Nie lubie takiego stanu - z jednej strony człowiek chciałby dowiedzieć się co będzie dalej, a z drugiej nie chce tak szybko znać do końca całej historii:(...
P.S. To się nazywa "dysonans poznawczy" (ha! ale błysnęłam! :wink: )

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw wrz 11, 2003 8:51 am

Mitsuishi pisze:A dlaczego matka Reiego i Seiego ostrzegała ich przed ojcem? I przed którym ojcem?
Dobre pytanie.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt wrz 12, 2003 12:59 am

Madoka pisze:
Mitsuishi pisze:A dlaczego matka Reiego i Seiego ostrzegała ich przed ojcem? I przed którym ojcem?
Dobre pytanie.
im czesciej sie w to zaglebiam,tym bardziej mnie kusi zeby przeczytac streszczenia........ehhhhhhhhh!!!!!!jakaz ja slaba jestem co do tego :evil:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt wrz 12, 2003 1:19 pm

Sheril wytrzymasz. Bądź silna , nie poddawaj się tak łatwo.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt wrz 12, 2003 2:55 pm

Sheril wmawiaj sobie:
"nie ma żadnego streszczenia, nie ma zadnego streszczenia, streszczenie nie istnieje" :twisted:


Nie podawać linka do streszczenia bo Sheril się denerwuje :shock: :evil: " :twisted: "

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt wrz 12, 2003 6:29 pm

I nie wodźcie nas wiecej na pokuszenie.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt wrz 12, 2003 7:24 pm

dzieki dziewczyny za wsparcie:] wlasnie siedze i powtarzam sobie:nie ma streszczenia,wcale nie znam tego linka ze streszczeniem,to mi sie tylko wydaje,jego nie ma,nieeeeeee....... :wink: :twisted:

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pt wrz 12, 2003 8:07 pm

Ale jest temat do zastanowienia :) Cieszmy się, ze mamy co robic :) A jak wpadnie sie na cos i okaze sie prawdą, to bedzie podwojna przyjemność czytac :) co nie?

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob wrz 13, 2003 11:01 am

Oj tak .
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Ayanami
Status: Offline

Post autor: Ayanami » sob paź 25, 2003 5:08 pm

ja też nie czytam żadnych streszczeń nie lubię sobie spoilerować

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob paź 25, 2003 10:33 pm

Boshe, a ja widzialam taki kadr z 10 tomu, i nie to że sobie zespojlerowalam, ale narobilam chętkę na ten 10 tom

A na obrazku byli...

...Of coz Kira i rei, ale bez ubrania!!!! :shock: :wink:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob paź 25, 2003 11:12 pm

Zeszliście z tematu za bardzo..

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz paź 26, 2003 10:32 am

Wróćmy do tematu.

żeby się dowiedziec czy w końcu są jakieś koligacje rodzinne czy tez nie musimy zaczekac do tomu piątego :(
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

sayaa
Status: Offline

Post autor: sayaa » pn lis 03, 2003 11:21 am

Nie wierzę w koligacje rodzinne i wolałabym, żeby ich nie było, bo Mars lubie za sporą dawkę realizmu (jak na shojo), a przy takich zakręceniach typu "on był ojcem, ale nie był" to wychodzi Marmalade Boy.

A jeśli chodzi o spoilery, to....... Kiedyś byłam w Niemczech....Pod półką z Marsami, których wtedy nie wydawano w Polsce.....Ech.....I teraz wiem, że cos wiem, ale sam,a nie wiem do czego to :)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn lis 03, 2003 7:08 pm

Narazie tylko hipotezujemy więc nie wiemy jakie są dalsze losy Reiego i Kiry. Po prostu dogłębnie analizujemy to co powiedział Rei , że Sei zabił się bo dowiedziła sie że kto inny jest ich biologicznym ojcem.

Offtop : dlaczego cały czas musze słuchac o tym że ktoś umarł albo chce się zabić/ W dodatku teraz omawiamy na polskim Cierpienia młodego Wertera. :x
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

sayaa
Status: Offline

Post autor: sayaa » pn lis 03, 2003 9:14 pm

Offtop : dlaczego cały czas musze słuchac o tym że ktoś umarł albo chce się zabić/ W dodatku teraz omawiamy na polskim Cierpienia młodego Wertera. :x [/quote]

Ponieważ ludzie, którzy nie cierpia są nieciekawymi postaciami literackimi, moja droga :)

Rotten corpse
Status: Offline

Post autor: Rotten corpse » pn lis 10, 2003 4:41 pm

ludzie, z tym pokrewienstwem to chyba troche przekombinowaliscie :P ej no, w koncu co za sens tworzyc love story, zeby sie pozniej okazalo, ze glowni bohaterowie sa spokrewnieni i z love story nici :)
chociaz "mars" to taka troche telenowela, tylko ze nie brazylijska, a japonska, i nie w tv, tylko narysowana, wiec roznych zakrecen fabuly mozna sie spodziewac, ale to byloby juz spore przegiecie.
anyway, kira nie jest spokrewniona z reim bo:
-nie sa do siebie podobni /chociaz a mangach wszytskie postacie sa do siebie podobne^^/
-sa para przewodnia mangi i nie moga byc rodzina ^^
-bo ja tak mowie i tak ma byc :P
-to by bylo nielogiczne.
a to, ze kira ma podobny charakter do sei'ego tlumaczy, dlaczego jest rei'emu tak bliska i dlaczego traktuje ja inaczej niz inne "panienki"
rzekłam 8)

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pn lis 10, 2003 7:44 pm

Rotten corpse pisze:chociaz "mars" to taka troche telenowela, tylko ze nie brazylijska, a japonska, i nie w tv, tylko narysowana, wiec roznych zakrecen fabuly mozna sie spodziewac, ale to byloby juz spore przegiecie.
A czy ty zdajesz sobie sprawę, że życie to telenowela? Gdyby sie takie popaprane rzeczy w życiu nie zdarzały, to by nikt nie wpadł na to żeby to narysować. I niby dlaczego to ma być przegięcie? Może takie rzeczy nie zdarzają się często, ale nie jest to niemożliwe. A "Mars" to nie jest takie zwykłe szojo jakich wiele, więc można się spodziewać wszystkiego.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn lis 10, 2003 8:19 pm

:wink: macie racje co do tych telenowel ale "Mars"może polega na czym innym :?: niewiemy co jest w Marsie ukryte :?: ale i tak według mnie ta Manga chociaż troche jest inna od wszystkich ona ma cos w sobie..... :? :) :lol: :o :D

Rotten corpse
Status: Offline

Post autor: Rotten corpse » sob lis 15, 2003 6:49 pm

pasuzuko, gwarantuje, ze zycie to nie telenowela :P troche juz po tym swiecie chodze i nie jedno widzialam, i do telenoweli to to w zaden sposob nie bylo podobne... no, moze momentami :P
a mars rzeczywiscie ma w sobie cos, bo inaczej nie wydawalabym na niego tyle cennych pieniedzy 8) a to cos nazywa sie rei kashino :twisted:
nadal jednak obstaje przy swoim- rei i kira nie sa spokrewnieni. i jestem gotowa zalozyc sie o palec, ze tak jest :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości