zakochana w REIM !!!

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Witch_Robin
Status: Offline

Post autor: Witch_Robin » sob paź 25, 2003 4:10 pm

Tanaammmm..........ja mam 16 lat i (chyba0 też całe , życie przedemną ..więc może jednak mi to przejdzie (kiedyś)No , ale niewiem

imperator Hania
Status: Offline

Post autor: imperator Hania » wt sty 20, 2004 5:54 pm

Robin, podziwiam cie za wytrwalosc i stalosc w uczuciach. ja tam kocham sie jednoczesnie chyba w 14 facetach i 4 panienkach /mangowych oczywiscie^^/ i chyba nigdy mi to nie minie :P no dobra, moja najgoretsza miloscia pozostanie chyba juz na zawsze haruka z sm 8) co wcale nie oznacza, ze jedyna :twisted:
ale ze zabujalas sie w reim to ci sie wcale nie dziwie, w koncu- taki facet... napewno nie jestes w tym osamotniona. jak na moj gust jest jednak troche zbyt idealny. ja wole typy bardziej autystyczne, nierozumiane przez ludzi, pokrzywdzone przez swiat, i jeszcze do tego najlepiej zeby taki delikwent byl zdeka nieudacznikiem, ale bez przesady :) noo, chyba sie troche rozpisalam, nie bardzo na temat :roll: w kazdym razie, robin- jestem z toba! ale na pewno w realu znajdziesz sobie kogos jeszcze fajniejszego :)

Witch_Robin
Status: Offline

Post autor: Witch_Robin » śr sty 28, 2004 3:15 pm

Arigato ! za dobre słówko !!! No ..ja też już się stałam bigamistką bo zakochałam się ( Pomijam Reiego) : W Amonie ( WHR) ,, w Tooyi ( AnC),Kibie (WR), Alukadzie ( Hellsing ) , Lantisie (MKR) , Sakuyi( KP) i wielu wieeeeeeee....lu innych ^_^ :P :P :P

imperator Hania
Status: Offline

Post autor: imperator Hania » śr sty 28, 2004 4:51 pm

Robin, gratuluje, ewoluujesz w dobra strone. w koncu im wiecej, tym lepiej /a juz napewno zabawniej :twisted: /. pewnie wiekszosc z nas tu zgromadzonych ma jakichs swoich mangowych ukochanych. najwazniejsze to nie podchodzic do tego zbyt serio i dobrze sie bawic :) ja na ten przyklad czesto z moimi kolezankami siedze na szkolnym korytarzu i zbiorowo slinimy sie, jaki ten rei jest przystojny, wspanialy itd. moge zagwarantowac, ze gromada wcale juz dojrzalych panienek /w koncu klasa maturalna/ piszczacych nad komiksem to wielce zabawny widok ^^ a ostatnio do zbiorowego slinienia doszedl jeszcze arashi z pk /mniam :p~~/, takze juz na sam moj widok "normalni" ludzie stukaja sie w glowe 8)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr sty 28, 2004 6:32 pm

Hehehehe...Ja jak nie mam w mandze swojej "ukochanej" postaci ( chyba nie zdarzyło mi sie by to była kobieta :twisted: ) to nawet jak fabuła jest wspaniała, nie potrafie sie skupić i szybko mi sie taka manga nudzi. A ze mang czytałam juz dość sporo to tych "ukochanych" też jest niemało :twisted: :twisted:

Luneeen
Status: Offline

Post autor: Luneeen » śr lut 18, 2004 2:43 am

Uuuu.....Aż się staro poczułam...Przypomniały mi się czasy w których to ja wzdychałam do kolesiów z anime (wtedy to nawet nie wiedziałam co to manga).Przestałam się tak zachowywać jakieś 6 lat temu...Jednak z wiekiem przeszło :) Aktualnie poprzestałam na podziwianiu postaci, a dokładniej ich stwórców :)

Co do istnienia postaci podobnej do Rei'a, to mam jednego kumpla. Też motorki uwielbia, a do tego świetnie gra na gitarce elektrycznej i chodzi ubrany w skórach. Cud, miód i orzeszki. Po prostu niam!!!

Maguderena
Status: Offline

Czuje to samo co ty!

Post autor: Maguderena » pt maja 28, 2004 3:57 pm

JA Tez sie zakochalam w REIM przezywam to samo co ty zaluje ze nie jest on rzeczywistym chlopakiem codziennie wchodze na jego fotki ktore sobie sciagnelam i wpatruje sie w jego slodka twarz i te oczy(UWIELBIAM JE) wydawalo mi sie ze zwariowalam ale na szczescie nie tylko ja go kocham odczuwam wielka tesknote za nim, czasami zazdroszcze kirze ze ma go przy sobie mam nadzieje ze kiedys poznam kogos takiego jak on tobie tez tego zycze :wink:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » czw sie 19, 2004 12:13 am

Powiem ci robin,że to jesteś normalna,bo większość osób tak się zakochuje.Ale to potem niby mija( tak moja mama mówiła mi),ale czy ja wiem.Bo ja zakochałam się w Lavie,Lantisie,Mamoru,Bradleyu,Iglesiasie i w uczniu mojego taty itd.No i w tym uczniu zakochałam się jakieś 4 lata temu ale jak go widze to mam takie dziwne uczucie nie wiem jak to się nazywa.No i moja mama mówi,że to tylko zauroczenie.I mi to niby minie jak poznam moją drugą połówkę pomarańczy.

Sakurka
Status: Offline

Post autor: Sakurka » czw sie 19, 2004 10:00 am

kochałam płakałam za nimi ... tak bardzo chciałam miec ich przy sobie na własnosc....myslam ze nigdy od tego sie nie uwolnie a jednak przeszło... dlaczego?? bo doceniłam tego kogos kto zawsze był ze mna i juz nie chce innego...

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » czw sie 19, 2004 12:15 pm

Powiem Wam coś ze swojego doświadczenia.
Otóż po zerwaniu z poprzednią dziewczyna byłem tak załamany, że nie wiedziałem co robić. Wiedziałem tylko że nie można siedziec bezczynnie na tyłku i trzeba coś zrobić bo inaczej załamię się całkowicie. Na szczęście w telewizji leciał serial który bardzo lubiałem, a zaraz po tym jak sie skończył w moim życiu pojawiła się manga - oczywiście VGAi. Polubiłem jej bohaterów od pierwszego czytania. To ona wypełniła mi pustkę jaką pozostawiła po sobie Ewa - do czasu oczywiście aż w moim życiu pojawiła się moja obecna dziewczyna. Co prawda teraz ona jest najważniejszą osoba dla mnie, ale pomimo tego nie przestałem interesować się mangą i anime które stały sie częścią mojego życia. Na całe szczęście Edyta - bo tak ma na imię moja dziewczyna - akceptuje moje zainteresowania i co więcej sama poprosiła mnie o jakąś mangę - od tej pory daję jej do przeczytania nowe tomy Brzoskwinii.

noir_hoshi
Status: Offline

Post autor: noir_hoshi » ndz gru 16, 2007 8:42 pm

Mogłabym być taką Kirą
...może nie tak strasznie płaczliwą, co ? :mrgreen:

No racja, dla takiego faceta można wszystko :D

I kto powiedział, że kobiety nie lubią brutali, hmmm ?

Awatar użytkownika
Hikaru-chan
Posty: 58
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 9:00 pm
Status: Offline

Post autor: Hikaru-chan » ndz kwie 20, 2008 9:51 pm

kiedy zakochasz się w kimś z realu przejdzie ci, przynajmniej mam taka nadzieję ^^

Ja kochałam się w Lantisie i Eagle ^^ Teraz bujam sie w piosenkarzu japońskim :P ale jak patrzę na Eagla i Lantisa dalej serduszko mocniej mi bije, szukam wszędzie faceta z takim charakterem jak Eagle albo Lantis ^^
A Rei całkiem fajny jest gdzieś na świecie na pewno istnieje taki facet :D
ObrazekObrazek

Pinokio
Status: Offline

Post autor: Pinokio » śr kwie 23, 2008 7:13 pm

Kurde, piszcie coś w tym dziale o "Marsie" - tyle ciekawych tematów, a wy o postaciach z innych mang i na dodatek grzęźniecie na płytkich wodach ://

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr kwie 23, 2008 8:13 pm

Zapal do pisania o "Marsie" skonczyl sie krotko po wydaniu ostatniego tomiku, wiec nie masz sie co dziwic, ze tak malo osob tu pisze.

Bluszcz
Status: Offline

Post autor: Bluszcz » ndz maja 18, 2008 2:57 pm

hehe aja chcialam tylko dodac, ze nie ma sie co przejmowac jesli kochacie sie w jakich mangowych postaciach^^ bo kiedys Wam to minie, wiem to na wlasnym przykladzie ;p

neomenda
Status: Offline

Post autor: neomenda » pn lip 07, 2008 10:57 am

Wszyscy mowia minie z wiekiem a jesli ktos nie chce? :mrgreen: no bo po co zapominac o takiej platonicznej milosci... mozna szukac takiego bohatera mangi lub anime w realu jakies cechy podobne napewno by sie znalazly gorzej z wygladem no bo gdzie zajdziecie takie cudo jak REI :P

Awatar użytkownika
Hikaru-chan
Posty: 58
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 9:00 pm
Status: Offline

Post autor: Hikaru-chan » pn lip 07, 2008 12:40 pm

neomenda pisze: mozna szukac takiego bohatera mangi lub anime w realu jakies cechy podobne napewno by sie znalazly gorzej z wygladem no bo gdzie zajdziecie takie cudo jak REI :P
Ja właśnie tak robię ^^ Chociaż muszę przyznać, ze z wyglądu niekiedy można znaleźć ^^ Ja kiedyś spotkałam chłopaka bardzo podobnego do Lantisa (MKR) a moja koleżanka do Raito (DN) ^^

Przypomniało mi się teraz jak kiedyś szły za mną przez pół drogi jakieś dziewczyny w Silesii i szeptały do siebie " Patrz to Misa " ( podobnie sie uczesałam i ubrałam :p )
ObrazekObrazek

neomenda
Status: Offline

Post autor: neomenda » pn lip 07, 2008 4:17 pm

no ot niezla z ciebie laska:P (sorry za offtop)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości