Mars - czy z tego będzie Yaoiec?

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Lithien
Status: Offline

Mars - czy z tego będzie Yaoiec?

Post autor: Lithien » wt gru 09, 2003 6:41 pm

SPOILERTak przegladam sobie, piaty tomik marsa i dochodze na odtatnia strone, a tam ".. ale mi sie juz odoba ktos inny.. z trzeciej klasy..rei kashino.." i to mowi chlopak?? ja nie mam pojecia jak to sie skonczy i kim jest "nowy" makio karashima ale bardzo mnie to interesuje i juz nie moge doczekac sie kolejnego tomu :twisted: moze z reia sie yaoiec zrobi?? moze zostawi kire dla jakiegos chlopaka?? ta manga sie zaczyna robic coraz ciekawsza, na poczatku myslalam ze to jakies kolejne lzawe romansidlo, ale z kazdym tomem ta manga coraz bardziej mnie zaskakuje:))) :lol: kashino+karashima=?? czy kashino+asou=?? chmmm:) robi sie ciekawie:)) a jak mars sie naprawde okaze jakims yaoicem?? :twisted: SPOILER

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt gru 09, 2003 7:07 pm

SPOILER WYŻEJ!!!

Jejku Lithien było by miło gdybyś oznaczała spoilery bo niektórzy nie mają jeszcze nowego tomu i swoim postem możesz komuś zepsuć zabawe z czytania :?

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » wt gru 09, 2003 7:20 pm

Nie da się ukryć :( . Po co ja na ten temat wchodziłam :cry:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt gru 09, 2003 7:47 pm

:shock: :shock: :shock: dobra.ja nic nie widzialam,ja nic nie wiem.(i po cos,gooopia Sheril tu wchodzila,po co!!!?? :shock: :evil: )

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt gru 09, 2003 8:36 pm

Po co wogóle ten temat.. dotyczy on raczej tomu piątego i treści w nim zawartej..

EDIT: spoiler oznaczony..

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr gru 10, 2003 7:58 am

No ja raczej podejrzewalabym bardziej George'a z PK niz Reiego :P

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » śr gru 10, 2003 2:39 pm

George'a nie ma co podejrzewać, on lubi chłopców (choć nie tylko) ;)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr gru 10, 2003 3:10 pm

MOZLIWE SPOILERY W TEXCIE

Tez sie troche zdziwilem, na poczatku myslalem, ze to baba, no ale pozniej jak te gosciowy zaczely o Nim gadac, to dopiero bylo, a jak jeszcze powiedzial to ostatnie zdanie to juz calkowita kaplica... zreszta coraz wiecej manga zaczyna miewac takie rzeczy, no ale zobaczymy jak bedzie dalej...

EDIT// Co to za kolor czcionki zostal uzyty w pierwszym poscie?? Bo piszac bialym i tak widac wszystko...

kolor jakiego użyłem w pierwszym poście to #DCE3E9 / _Keitaro_

EDIT2//

Dzieki Kei ^^
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » śr gru 10, 2003 4:37 pm

Ej, no!
Bez takich!
Już nawet sam temat jest tutaj pewnym spoilerem (niektórych rzeczy łatwo się domyśleć!)! :evil:

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr gru 10, 2003 11:25 pm

Jaki tam yaojec...

Z Kirą Rei nie może być oblatywaczem , ale ona jest jedyną bliską na tym świecie mu osobą. Szanse , że rzcuci ją dla innej są znikome , a dla innego po prostu żadne.

Świstak
Status: Offline

Post autor: Świstak » czw gru 11, 2003 10:46 pm

Nie chce mi sie spojlera oznaczać powiem tylko ze gość jest niebezpieczny :)
a osobiście sądze że z tego i tak nic nie będzie Kashino za bardzo lubi dziewczynki ;)

a tak przy okazji myślicie że Kirę ktoś zgwałcił albo co? bo mi to tak wygląda jakby ją ktoś mocno skrzywdził i dlatego nie chce sie przespać z Kashino

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pt gru 12, 2003 4:34 pm

E tam yaoiiec, nawet shonen ai z tego nie wyjdzie. Po prostu taki epizod, żew chłopakowi spodobał się chłopak i tyle (a może on myśli że Rei to dzieczyna _-_)
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob gru 13, 2003 2:02 pm

Świstak pisze:Nie chce mi sie spojlera oznaczać powiem tylko ze gość jest niebezpieczny :)
a osobiście sądze że z tego i tak nic nie będzie Kashino za bardzo lubi dziewczynki ;)

a tak przy okazji myślicie że Kirę ktoś zgwałcił albo co? bo mi to tak wygląda jakby ją ktoś mocno skrzywdził i dlatego nie chce sie przespać z Kashino
taka jest moja teoria na ten temat,juz kiedys gdzies o tym pisalam :twisted: tzn ja obstawiam ze byla molestowana(potweirdza sie np.wtedy kiedy Kida opowiadal, jak ja przez przypadek dotknal a ona zachowala sie jak oparzona,albo jak ja ten nauczyciel molestowal a ona nic) :twisted: no ale to tylko moje przypuszczenia :wink:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob gru 13, 2003 2:15 pm

No więc mogę wysnuć teorię, że ten jak mu tam... no ten mały nowy, bedzie chciał rozdzielić Kirę i Reiego.
A w następnym tomie to pewnie bedzie dużo scen komicznych jak Rei bedzie przed nim uciekać :lol:
:wink:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob gru 13, 2003 2:22 pm

Ten mały to będzie dość barwna postać. Przeczytajcie wywiad z Soryo Fuyumi w jednym z Mangamixów.( fakt będzie to mały spoiler ale zbyt dużo nie powie o dalszej treśći tomów Marsa)

Powiem jedno . Biedny Rei , już widzę jak ucieka .
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Saya
Status: Offline

Post autor: Saya » sob gru 13, 2003 2:27 pm

Madoka pisze:Ten mały to będzie dość barwna postać. Przeczytajcie wywiad z Soryo Fuyumi w jednym z Mangamixów.( fakt będzie to mały spoiler ale zbyt dużo nie powie o dalszej treśći tomów Marsa)

Powiem jedno . Biedny Rei , już widzę jak ucieka .
Oj, to będzie rozrywkowe :D Już nie mogę się doczekać :D (Jeszcze tylko ze trzy miesiące i tom 6...)

A co do Kiry to tez sądzę, że ona ma jakieś nie tego przejścia za sobą...Przynajmniej wygląda na klasyczny przypadek traumy.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob gru 13, 2003 2:29 pm

:shock:
Dzieki Madoka zaraz to przeczytam :twisted:

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » ndz gru 14, 2003 10:55 am

Wreszcie sie do tomiku dorwalam! XD Jest boski! ;}~~~~ ja szczerze powiem, ze wiedzac ze przeciez nic z tego nie wyjdzie, to ten motyw moglby byc jakis smutny >.>... heh...

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz gru 14, 2003 1:32 pm

Madoka pisze:Ten mały to będzie dość barwna postać. Przeczytajcie wywiad z Soryo Fuyumi w jednym z Mangamixów.( fakt będzie to mały spoiler ale zbyt dużo nie powie o dalszej treśći tomów Marsa)

Powiem jedno . Biedny Rei , już widzę jak ucieka .
Przeczytałam.... i już chce następne tomy!!! :twisted:

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » ndz gru 14, 2003 9:12 pm

Madoka pisze:Ten mały to będzie dość barwna postać. Przeczytajcie wywiad z Soryo Fuyumi w jednym z Mangamixów.( fakt będzie to mały spoiler ale zbyt dużo nie powie o dalszej treśći tomów Marsa)

Powiem jedno . Biedny Rei , już widzę jak ucieka .
Przeczytałam.. i mam zamęt w głowie :shock:
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Zablokowany

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości