Mars 6 (uwaga spoilery)

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Mars 6 (uwaga spoilery)

Post autor: Lina » czw lut 19, 2004 9:05 am

Tu piszcie co wam się podobało ,co was zdenerwowało, znudziło itp.

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » czw lut 19, 2004 12:12 pm

heh ktos mnie ubiegl :]

"W zyciu Kiry i Reiego pojawia sie tajemniczy Makio, chlopak o mrocznej osobowosci i przeszlosci. Z powodu swojej "babskiej" urody Makio uznawany jest w szkole za geja. Kira, ktora dostrzega w nim delikatnosc i cechy gentelmana, staje po jego stronie. Rei natomiast zdaje sie zauwazac
nieuczciwe intencje nowego kolegi. Te sprzeczne odczucia staja sie przyczyna nowych konfliktow miedzy nimi. Ktore z nich ma racje, a ktore sie myli? Zapraszamy do lektury"

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw lut 19, 2004 3:50 pm

powiem tak>>dostalam dzisiaj ten tomik w szn empiku :D z czego bylam baaardzo zadowolona,stojac w kolejce zdazylam juz przeczytac :P poczekam jeszcze zeby posypac spoilerami :P ale tomik podoba mi sie bardzo,zaraz pojde przeczytac chyba 3 raz :P (drugi byl po odejsciu od kasy,w windzie i po drodze do autka :P )

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw lut 19, 2004 5:05 pm

Tomik świetny. Przeczytałam w ekspresowym tempie. :D
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » czw lut 19, 2004 7:45 pm

rozwalil mnie zupelnie! Moim zdaniem najlepszy tomik z dotychczasowych! Naprawde mocny i to co ja bardzo lubie.. rozne schizy @_@.....

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw lut 19, 2004 8:28 pm

Kasiotfur pisze:rozwalil mnie zupelnie! Moim zdaniem najlepszy tomik z dotychczasowych! Naprawde mocny i to co ja bardzo lubie.. rozne schizy @_@.....
dokladnie,hlehlehle :twisted:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » czw lut 19, 2004 10:07 pm

Kasiotfur pisze:rozwalil mnie zupelnie! Moim zdaniem najlepszy tomik z dotychczasowych! Naprawde mocny i to co ja bardzo lubie.. rozne schizy @_@.....
jeeejq jak ja mogłam przegapić??!! skoro świat pędzę do kiosq, pewnie odłożony jest :D!

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw lut 19, 2004 10:36 pm

misiaq pisze:
Kasiotfur pisze:rozwalil mnie zupelnie! Moim zdaniem najlepszy tomik z dotychczasowych! Naprawde mocny i to co ja bardzo lubie.. rozne schizy @_@.....
jeeejq jak ja mogłam przegapić??!! skoro świat pędzę do kiosq, pewnie odłożony jest :D!
biegnij bo warto,naprawde warto^^

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » czw lut 19, 2004 10:57 pm

Sheril pisze:
misiaq pisze:
Kasiotfur pisze:rozwalil mnie zupelnie! Moim zdaniem najlepszy tomik z dotychczasowych! Naprawde mocny i to co ja bardzo lubie.. rozne schizy @_@.....
jeeejq jak ja mogłam przegapić??!! skoro świat pędzę do kiosq, pewnie odłożony jest :D!
biegnij bo warto,naprawde warto^^
:shock: jush widzę że ni usnę dzisiejszej nocy _^_'.Pliis nie spoilerujcie jeszcze [poczekajcie ash się misiaczeq rozpędzi zachaczy o kiosk rano ;)]

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » czw lut 19, 2004 11:40 pm

Mars z każdym kolejnym tomem jest coraz lepszy, chociaż jako shojo to jest to pozycja nieco "hardcorowa" :twisted: .

Tylko jeśli on coś jej zrobi to chyba zostanie wypatroszony.
A tak swoją drogą to jestem ciekaw czy pokaże się jakaś panienka zainteresowana Kirą :P . Tak dla równowagi :P .

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt lut 20, 2004 9:50 am

Krzych Ayanami pisze:Tylko jeśli on coś jej zrobi to chyba zostanie wypatroszony.
Czy to byl spoil? :roll:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pt lut 20, 2004 10:06 am

to wcześniej to ja byłam ...psieplasiam... nie zalogowało mnie :roll:

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pt lut 20, 2004 10:09 am

Już myslałem , ze kto inny :P . Nie nazwałbym tego spoilerem. Jak przeczytasz - zrozumiesz.

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pt lut 20, 2004 10:30 am

Krzych Ayanami pisze:Już myslałem , ze kto inny :P . Nie nazwałbym tego spoilerem. Jak przeczytasz - zrozumiesz.
Dobzie dobzie... pytałam sie tylko :). Przeczytam mam nadzieję soon :D .

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » pt lut 20, 2004 10:47 pm

Po ostatnim tomie obawiałam się, że Mars skręca w stronę głupawej telenoweli, ale szóstka rozwiała wszystkie moje obawy. Ten cały Kirishima jest nieźle pokręcony... :)

if

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pt lut 20, 2004 11:59 pm

Ithil pisze:Po ostatnim tomie obawiałam się, że Mars skręca w stronę głupawej telenoweli, ale szóstka rozwiała wszystkie moje obawy. Ten cały Kirishima jest nieźle pokręcony... :)

if
To się nazywa punkt zwrotny :wink: .
warto było wydać kaskę. Szczerze to "Mars" mnie pozytywnie zaskoczył, nareszcie jakiś powiew świeżości, co było bardzo potrzebne.
[napisałabym coś, ale to jeszcze za wcześnie nawet jak na znakowanie<chyba> ]

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob lut 21, 2004 10:52 am

Musze przyznać że po przeczytaniu tego tomu i wywiadu z Soryo Fuyumi , Makio okazła sie taką osobą jakiej się spodziewałam.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz lut 22, 2004 5:07 pm

Ten tom jest normalnie nieziemski :shock:
Potwornie mi sie podobał - jak narazie był chyba najlepszy i miał moja ulubioną okładke :twisted:

Postać Makio też mi sie strasznie "podoba" - wizualnie sie ładnie prezentuje :twisted: i z charaktwrku jest taki pokręcony :shock: :twisted:

A tak na marginesie jego imie było różnie pisane w tym tomiku - miało tak byc czy to tylko błąd tłumacza?? ( było chyba Makio i Makino ale nie jestem pewna )

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » pn lut 23, 2004 1:46 pm

Ja wypatrzyłam Makiko. Aż poleciałam na początek, sprawdzić, czy dobrze przeczytałam - bo wiecie, on taki panienkowaty z buźki, że Makiko nawet by mu pasowało... :)

if

Luneeen
Status: Offline

Post autor: Luneeen » śr mar 03, 2004 8:02 pm

A ja przeczytałam już troche czasu temu,ale dawno mnie an forum nie było :( Teraz to sobie odbiję :)
Tomik przeczytałam jednym tchnieniem.Jak chyba wszyscy :wink:
Nie spodobał mi się ten cały Makio.A także nie spodobało mi się zachowanie Rei'a. Może napiszę troche więcej jak się spoilery zaczną :twisted:

Zablokowany

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość