Mars tom 11

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz mar 13, 2005 7:26 pm

O___O
taaakk??
Tylko m isie wydaje ze to inny gosciu? :roll:
dem,a knulam juz tu jakies inne wypasne teorie *__*

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » ndz mar 13, 2005 7:49 pm

Sheril pisze:O___O
taaakk??
Tylko m isie wydaje ze to inny gosciu? :roll:
dem,a knulam juz tu jakies inne wypasne teorie *__*
No jasne, ze to ten sam :D Z jakiego innego powodu tak by ukrywano jego twarz?

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz mar 13, 2005 8:10 pm

Zeby zmylic czytelnika?? :P

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » ndz mar 13, 2005 8:15 pm

Sheril pisze:Zeby zmylic czytelnika?? :P
Trafna uwaga. :D Teraz juz tylko kwestia, kto dal sie zmylic...
Wydaje mi sie, ze juz nie ma za duzo czasu na wprowadzanie nowych postaci. To, ze facet z galerii znowu sie pojawi bylo pewne. A skoro zostaly juz tylko cztery tomiki do konca... Kiedy mialaby byc lepsza okazja, niz teraz? :D

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz mar 13, 2005 8:29 pm

Desponia pisze:
Sheril pisze:Zeby zmylic czytelnika?? :P
Trafna uwaga. :D Teraz juz tylko kwestia, kto dal sie zmylic...
Wydaje mi sie, ze juz nie ma za duzo czasu na wprowadzanie nowych postaci. To, ze facet z galerii znowu sie pojawi bylo pewne. A skoro zostaly juz tylko cztery tomiki do konca... Kiedy mialaby byc lepsza okazja, niz teraz? :D
no w sumie masz racje,no szkoda,tak naiwnie wierzylam,ze jednak biologiczny ojciec to ten z galerii i sie jeszcze pojawi *___*
A wy mnie tak pieknie z bledu wyprowadzacie :wink:

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » ndz mar 13, 2005 10:40 pm

Może i racja, że to ten facet z galerii, ale jakoś wydaje mi się, że to nie on. Charakter inny... A wogule to tomik był świetny, pochłonełam go niemalże w kilka minut :D . Teraz trzeba czekać na nasepny, może i naszcżęscie bo wydatków nie brakuje.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn mar 14, 2005 12:56 am

Pysiol pisze:Może i racja, że to ten facet z galerii, ale jakoś wydaje mi się, że to nie on. Charakter inny...
ha!!wkoncu sie ktos ze mna zgadza 8)
A wogule to tomik był świetny, pochłonełam go niemalże w kilka minut :D . Teraz trzeba czekać na nasepny, może i naszcżęscie bo wydatków nie brakuje.
to tak jak ja^^tak szybko to zrobilam,ze zanim dojechalam do domu to juz przeczytalam go dwa razy,lol O_O

Otaj_Ed_Sushi_Asatowska
Status: Offline

Post autor: Otaj_Ed_Sushi_Asatowska » pn mar 14, 2005 11:06 am

Charakter inny? Przecież charakter tewgo faceta nie był tak naprawdę wcale ukazany. Przecież on na razie byl postacią epizotyczna. Druga sprawa- dlaczego wyglądał podobnie- przecież autorka molgłaby tego ojca Reiego narysować bez okularów i w innej fryzurze. Pozatym nie można porownywaccharakteru ojca Reiego, bo on praktycznie jeszcze nic nie zrobił.
Rozumiem, ze ktoś mógł miec nadzieje, ze to ten "prawdziwy" ojciec Reiego- nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że mają podobne rysy. No, ale czy ojciec biologiczny poznałby Reiego na obrazie skoro sie nim nie interesował. No wlaśnie. I tu jeszcze jedna sprawa- wydaje mi się, ze ten facet z galerii poznał Reiego idlatego tak zareagował na ten obraz....

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn mar 14, 2005 11:11 am

Ja tylko czekam na moment jak Kira pójdzie poznać ojczyma Reiego.
Czuję ,że to będzie niezłe. :twisted:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn mar 14, 2005 11:18 am

Otaj_Ed_Sushi_Asatowska pisze:Charakter inny? Przecież charakter tewgo faceta nie był tak naprawdę wcale ukazany. Przecież on na razie byl postacią epizotyczna. Druga sprawa- dlaczego wyglądał podobnie- przecież autorka molgłaby tego ojca Reiego narysować bez okularów i w innej fryzurze. Pozatym nie można porownywaccharakteru ojca Reiego, bo on praktycznie jeszcze nic nie zrobił.
Rozumiem, ze ktoś mógł miec nadzieje, ze to ten "prawdziwy" ojciec Reiego- nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że mają podobne rysy. No, ale czy ojciec biologiczny poznałby Reiego na obrazie skoro sie nim nie interesował. No wlaśnie. I tu jeszcze jedna sprawa- wydaje mi się, ze ten facet z galerii poznał Reiego idlatego tak zareagował na ten obraz....
wiesz,mi sie wydaje,ze jesli ten facet z galerii byl biologicznym ojcem Reiego,to zobaczac obraz poznalby go,bo to nawet jak Rei kiedys powiedzial,ze sa bardzo podobni do tego faceta,wiec moze zobaczyl sam siebie? :roll: trudno mi to jakos wytlumaczyc :roll:
a co do charakterow innych to tez nie wiem,ja mialam na mysli sam wyglad zewnetrzny :P

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » pn mar 14, 2005 3:23 pm

Sheril pisze: wiesz,mi sie wydaje,ze jesli ten facet z galerii byl biologicznym ojcem Reiego,to zobaczac obraz poznalby go,bo to nawet jak Rei kiedys powiedzial,ze sa bardzo podobni do tego faceta,wiec moze zobaczyl sam siebie? :roll: trudno mi to jakos wytlumaczyc :roll:
Jak dla mnie skoro ten facet z galerii byl zainteresowany obrazem to musial juz Reiego wczesniej znac.
Ojciec biologiczny nigdy Reiego ani jego brata nie widzial. Nawet jesli zalozymy, ze wiedzial o ich istnieniu (nie pamietam czy cos na ten temat jest w mandze gdzies napisane), to skoro poznal, ze osoba na obrazie to jego syn, logiczne by bylo gdyby sprobowal sie z nim spotkac. A jesli nie to chociaz wypytalby Kire o Reiego. A w przypadku, gdyby stwierdzil, ze nic to go nie obchodzi, to nie chcialby kupowac tego obrazu.
A teraz argument techniczny: dlaczego facet nie wpisal sie do ksiazki odwiedzajacych? Przeciez gdyby byl ojcem biologicznym to nie byloby zadnej zbieznosci nazwisk i raczej nie byloby potrzeby tego ukrywac...

Fereby
Status: Offline

Post autor: Fereby » pn mar 14, 2005 3:38 pm

Cóż jest oczywistym że bioologiczny ojciec Rei i pan Kashino w nastepnych tomach opowiedzą nam swe historie (opowiedzą o matce Rei - nie zdziwiłbym się gdyby o tym małżeństwie zadecydowały rodziny jej i Kashino).

Fereby

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » pn mar 14, 2005 4:33 pm

Fereby pisze:Cóż jest oczywistym że biologiczny ojciec Rei i pan Kashino...
Czyli, ze pojawia sie obaj? Oj, to w takim wypadku bedzie sie bardzo duzo dzialo i bardzo szybko. Cztery chudziutkie tomiki i tyle wydarzen...
Juz sie nie moge doczekac co nam przyniesie tom 12 :D

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn mar 14, 2005 5:15 pm

Hm,mam nadzieje,ze to przypuszczenia a nie spoiler?? :roll:
Qcze,sama ine wiem co myslec,chyba przeczytam znow calego Marsa i sie zastanowie,tiaa,to dobry pomysl:>

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn mar 14, 2005 5:57 pm

Sheril pisze:chyba przeczytam znow calego Marsa
ja zaczelam dzis rano :D

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » wt mar 15, 2005 8:58 am

Mnie się natomiast wydaje tak że ten facet co był w galerii to był prawdziwy ojciec Reia, ponieważ on pisał listy z jego matką więc wiedział że ma syna i pewnie też mógł mieć jakieś zdjęcia z dzieciństwa. A co do liczby do wydanych jeszcze liczb tomików myśle że autorka może spokojnie się zmieścić z dodaniem jeszcze jednej postaci :D

Otaj_Ed_Sushi_Asatowska
Status: Offline

Post autor: Otaj_Ed_Sushi_Asatowska » wt mar 15, 2005 10:09 am

Jak na mój gust wtedy okazałoby się jeszcze, że biologiczny ojciec Reiego i ten przybrany okazali by się bliźniakami XDDDD

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt mar 15, 2005 11:45 am

Darla pisze:Mnie się natomiast wydaje tak że ten facet co był w galerii to był prawdziwy ojciec Reia, ponieważ on pisał listy z jego matką więc wiedział że ma syna i pewnie też mógł mieć jakieś zdjęcia z dzieciństwa.
Ale mogłobyć tak że oni pisali do siebie te listy zanim bliżniacy się urodzili i prawdziwy ojciec mógłby się nigdy nie dowiedziec że ma synów. Poza tym gdyby on wiedział o tych dzieciach to prawdopodobnie szukałby z nimi jakiegoś kontaktu ( no chyba że byłby bezdusznym draniem :roll: )
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » wt mar 15, 2005 7:31 pm

No i w tym cały sęk, nie wiadomo w jakim czasie matka Reia pisała do jego biologicznego ojca. Nawet jeśli by wiedział o tym że ma syna to mógł nie wrócić dlatego że:
-się bał reakcji dzieci
-reakcj nowego faceta matki Reiego
-był totalnym draniem (zdarzają się tacy)
-nie mógł wrócić bo był na wojnie (mało prawdopodobne)
-został tranzwestytą (dobra teraz to już nie wiem co pisać, to lepiej na tym zakończyć :D )

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » wt mar 15, 2005 9:58 pm

Madoka pisze: Poza tym gdyby on wiedział o tych dzieciach to prawdopodobnie szukałby z nimi jakiegoś kontaktu ( no chyba że byłby bezdusznym draniem :roll: )
No wlasnie o to mi chodzilo. :D I gdyby byl bezdusznym draniem nie chcialby kupic obrazu, bo osoba na nim przedstawiona guzik by go obchodzila :)

Zablokowany

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości