Mars tom13

Podforum przeznaczone dla miłośników Kiry i miłośniczek Rei Kashino :]
Zablokowany
Lilu
Status: Offline

Mars tom13

Post autor: Lilu » śr cze 22, 2005 9:42 pm

Od dziś dostępny w sprzedaży :)

http://www2.waneko.pl/mars/mars13.jpg

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn lip 04, 2005 6:26 pm

13 tomik był świetny zwłaszcza że mozna było się dowiedzieć cuś niecuś więcej SPOILERtylko ten Makio cały czas mnie martwi, co będzie jak go wypuszczą. Oby tego nie zrobili.KONIEC SPOILERA
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » pn lip 04, 2005 10:54 pm

Mi też się podobał i to znacznie bardziej niż poprzednie tomiki. Ten miał w sobie to "coś"^^
Martwi mnie jedno: zostały tylko dwa tomy do końca :cry: (ja sie martwię, portfel się cieszy). Co ja zrobię bez marsa :?:

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » wt lip 05, 2005 1:10 pm

Litlle Pony nie tylko Ciebie to martwi :D . Ale faktycznie ten tomik był wyjątkowo udany. I kreska chyba się trochę poprawiła. Zapowiada się, że ostatnie dwa tomy będą pełne akcji- Kirishima coś kombinuje, Rei tęskni za motorami, ale jak to się skończy? Już nie mogę się doczekać.

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » czw lip 07, 2005 8:17 pm

Ciekawe, ciekawe jak to sie wszystko skonczy, jeszcze tak wiele sie moze wydarzyc :)
Swoja droga zadziwiajace, ze tomik w ktorym akcji jest jak na lekarstwo (jakby nie patrzec nic tylko gadaja :) ) moze tak bardzo wciagnac... Zanim sie obejrzalam, a juz sie skonczylo :)

Wełniak
Status: Offline

:)

Post autor: Wełniak » pt lip 08, 2005 1:18 am

A ja już wiem jak sie skończy.... i żyli długo i szcząśliwie...., bo jakby mogło byc inaczej.... he he....
Nie.... joke... Przeczytałam już całość :) (nie po polsku, ale całość)

Desponia
Status: Offline

Re: :)

Post autor: Desponia » pt lip 08, 2005 8:42 pm

Wełniak pisze:A ja już wiem jak sie skończy....
I co w zwiazku z tym? My co prawda jeszcze nie wiemy, ale przeciez za jakies cztery miesiace nasz stan wiedzy bedzie identyczny z Twoim. I my sobie spokojnie poczekamy te cztery miesiace, nic przeciez nie moze sie rownac z uzyskaniem wiedzy przes przeczytanie wlasnego, zakupionego za ciezko nieraz zdobyte pieniadze tomiku :D

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » wt lip 19, 2005 12:45 pm

Popieram Desponie :D
A tak wogule to jestem ciekawa czy Kira powie Rejemu o tym liści. Wydaje mi się że jak mu powie to będzie z początku wkurzony że nie powiedziała mu odrazu.

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » sob lip 23, 2005 9:28 pm

Ja też mam takie wrażenie co do tego listu. Wydaje mi się, że może potem będzie zmuszona mu powiedzieć, albo sam go zobaczy...

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » czw lip 28, 2005 5:17 pm

Wydaje mi się że bezbieczniejsze będzie jak ona sama mu o tym powie niż jak on znajdzie ten list załużmy w jej rzeczach. To by prowadziło do katastrofy.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt lip 29, 2005 11:06 am

Niech mi ktoś przypomni na priv na czym się skończył 13 tomik bo go nie widziałam od miesiąca i nie pamiętam.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Fereby
Status: Offline

Post autor: Fereby » śr sie 03, 2005 1:42 pm

Darla pisze:Popieram Desponie :D
A tak wogule to jestem ciekawa czy Kira powie Rejemu o tym liści. Wydaje mi się że jak mu powie to będzie z początku wkurzony że nie powiedziała mu odrazu.
Może - choć byłoby to nieco stereotypowe, a jak dotąd w Marsie nie było tego wiele, stawiam raczej że list spowoduje dalsze zbliżenie między kochankami. Przypuszczam że nastąpi konflikt z ojczymem, przeciwnym sportowej karierze Rei, w obawie że podzieli los ojca.

Fereby

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » czw sie 04, 2005 11:21 pm

Musze powiedzieć że Mars przez ostatnie dwa tomy jakoś stracił dla mnie kiedyś z niecierpliwością czekałam na następny tom a teraz nic wydaje mi się że jest trochę przydługi w każdym tomie tak mało się dzieje i może przez to akcja kojaży mi się troche z telenowelą.

Zablokowany

Wróć do „"Mars"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości