Vampire Knight

Podforum wszystkich miłośników Vampire Knight
Aerlin
Status: Offline

Post autor: Aerlin » wt mar 25, 2008 10:56 am

Niedawno miałam przyjemność zapoznać się bliżej z w/w tytułem i byłam oczarowana. Przeczytałam tylko chaptery z pierwszego tomu co prawda, ale... to właśnie na tą pozycję po polsku będę najbardziej czekała i może kiedyś się doczekam, kto wie.
Wspaniała kreska, interesująca fabuła. Miód cud :roll: Byłoby świetnie zobaczyć ten tytuł w polskiej wersji językowej.

Freya
Status: Offline

Post autor: Freya » wt mar 25, 2008 6:59 pm

To może być coś ciekawego. Choć zanim to wyjdzie to nie wiadomo ile minie, może w dalekiej przyszłości. :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Aerlin
Status: Offline

Post autor: Aerlin » śr mar 26, 2008 6:15 pm

Freya pisze:To może być coś ciekawego. Choć zanim to wyjdzie to nie wiadomo ile minie, może w dalekiej przyszłości. :lol:
Od kwietnia rusza seria anime :roll:

Niko_tan
Status: Offline

Post autor: Niko_tan » sob kwie 12, 2008 10:46 am

Kupiłabym od razu ^^ To moja druga ulubiona manga ^^

kohaku
Status: Offline

Post autor: kohaku » sob kwie 12, 2008 12:34 pm

Vampire Knight po polsku... to by było piękne. i gdyby wydano ją w bardzo dobrej jakosci (tzn. okładka, tłumaczenie, czcionka, Dobre przetłumaczenie imion) to bym była wniebowzięta... z chęcią bym kupowała pod warunkiem że Waneko nie wyda bardziej interesującego mnie tytułu (wiecie, budżet studenta nie jest duży...)...

Aerlin
Status: Offline

Post autor: Aerlin » ndz kwie 13, 2008 8:47 am

Cudnie to by faktycznie było, jednakże wątpię, aby wydawnictwo pokusiło się o ten tytuł :(

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » ndz kwie 13, 2008 12:51 pm

Pierwszy odcinek anime VK mnie nie zawiudł, spodobał mi się. Ed wyobrażałam sobie inaczej, jak już poznałam tytuł. Tutaj możecie znaleść promo do VK z piosenką z OP.
[torrent jakby co...] A tutaj odcinek z subbem ^^ chociasz pewnie juz większość z was obejrzało to.
W Japonii wyszedł 7 tom. Okładka prezentuje się tak. Może ktos z nas wreszcie napisze do wydawnictwa z
pytaniem czy by kiedyś wydali VK? :roll:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz kwie 13, 2008 2:30 pm

Lisa pisze:odcinek z subbem ^^
Mysle, że lepiej usunać tego linka :wink:

Swoją drogą też jestem za Vampire Knight *_* Dopiero ostatnio ją przeczytałam, ale strasznie mi się podoba ^^

Awatar użytkownika
Hikaru-chan
Posty: 58
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 9:00 pm
Status: Offline

Post autor: Hikaru-chan » ndz kwie 20, 2008 10:00 pm

Anime było świetnie ^^ Bardzo lubię zarówno tą mangę jak i anime, więc za wydaniem mangi jestem jak najbardziej za :)
ObrazekObrazek

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » ndz kwie 20, 2008 10:05 pm

Czemu "bylo"? Przeciez ukazaly sie dopiero 2 odcinki :P Ale musze przyznac, ze dzieki anime wreszcie zaczelam czytac mange i zrozumialam (mniej wiecej :) ) o co w tym wszystkim chodzi. Bardzo chetnie zobaczylabym ten tytul po polsku, ale czy sa na to jakies realne szanse?

Aerlin
Status: Offline

Post autor: Aerlin » ndz kwie 20, 2008 10:21 pm

Desponia pisze:Czemu "bylo"? Przeciez ukazaly sie dopiero 2 odcinki :P Ale musze przyznac, ze dzieki anime wreszcie zaczelam czytac mange i zrozumialam (mniej wiecej :) ) o co w tym wszystkim chodzi. Bardzo chetnie zobaczylabym ten tytul po polsku, ale czy sa na to jakies realne szanse?
Ech... Jeśli będzie po polsku zakupię na pewno, a póki co zadowolę się tym tytułem po angielsku, zamówilam już w Empiku 4 tomy, ale... cóż, to nie to samo co po PL niestety :roll:

Beatrice
Status: Offline

Post autor: Beatrice » czw kwie 24, 2008 12:57 pm

Świetna manga! Na pewno bym kupowała 8-)

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » sob maja 10, 2008 2:48 pm

Mam pytanko. Wiecie moze co to "Vampire Knight bgi bundle with premium 2008 Short Vamp Knight BGI bundle" jest? :roll: Niby zostało to wydane w kwietniu przez viz,a le na ich stronie nic takiego nie znalazłam... Znalzłąm to na amazonie. Pomoże ktos?!

reira
Status: Offline

Post autor: reira » pn maja 19, 2008 9:05 pm

Mi tam się bardzo podoba ta manga.
jak ktos jest chętny to zapraszam na mojego bloga o tej mandze :
http://vampire-knights.blog.onet.pl/

Urumi93
Status: Offline

Post autor: Urumi93 » ndz maja 25, 2008 5:07 pm

Jak najbardziej popieram. Manga bardzo ciekawa i wciągająca, pełna cudownych wampirków :) Napewno bym kupiła

AkaneLancer
Status: Offline

Post autor: AkaneLancer » sob lip 19, 2008 1:37 pm

Zdecydowanie popieram . Ciekawa fabuła, ładna kreska- Vampire knight jest mangą którą bym na 100% kupiła.

Mitsuki
Status: Offline

Post autor: Mitsuki » sob sie 02, 2008 3:22 pm

Obejrzałam ponownie anime :D Zero jest najlepszy !! Gdyby tak mangę wydali to bym napewno kupiła ;)

Alice
Status: Offline

Post autor: Alice » ndz sie 03, 2008 12:13 pm

Cuż... w Polsce raczej taki tytuł się nie znajdzie,może w dalekiej przyszłości kto wie? Kreska w VK Jest po prostu prześliczna fabuła również niebanalna.Jednak lepiej zainwestować w importy niż czekać na niemożliwe :?

Mitsuki
Status: Offline

Post autor: Mitsuki » ndz sie 03, 2008 1:48 pm

No cóż... chyba lepiej będzie zainwestować w import. Bo takie czekanie do niczego nie prowadzi (ja np tak wyczekiwałam Furuby i niestety i tak się nie doczekałam). A jak by co to najwyżej można mieć zdublowaną serię ;) Chociaż pewnie u nas nigdy nie wyjdzie VK, więc nie ma się co przejmować z góry :)

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » ndz sie 03, 2008 5:17 pm

Ja już zamówiłam, tym bardziej że empik dawał w weekend poprzedni rabat 15 % xD

Powstrzymywałam się pół roku, ale juz mało cierpliwa jestem :>

Zablokowany

Wróć do „"Vampire Knight"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości