Vampire Knight

Podforum wszystkich miłośników Vampire Knight
Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz sie 03, 2008 8:55 pm

W wersji z Viz wkurza mnie to, że usuneli wszystkie zwroty grzecznosciowe. Dziwnie sie czyta bez tego >_> Tak dla przykładu jeden krótki dialog gdzie widac brak '-sama'.

Yuki: Kaname!
Kaname: You always speak so formally to me. It makes me feel a little lonely ...

Dla mnie to troche głupie pozbywanie się tych zwrotów :< Jednak nie powstrzymało mnie to przed zaopatrzeniem sie w tomiki xD

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » pn sie 04, 2008 1:57 am

A tu się zgodzę, też mnie to bardzo raziło :)

Ale do Viz wydań mang mam i inne ale :P

Nie ma kolorowych stron :/

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pn sie 04, 2008 2:02 am

Alice pisze:Cuż... w Polsce raczej taki tytuł się nie znajdzie,może w dalekiej przyszłości kto wie? Kreska w VK Jest po prostu prześliczna fabuła również niebanalna.Jednak lepiej zainwestować w importy niż czekać na niemożliwe
Dokładnie. Zwłaszcza, że z licencją były by problemy, w końcu jest to popularny tytuł w Japonii. Mam 3 tomy z importu, jak tylko wyjdzie we wrześniu 5 tom to zamawiam (4 i 5 tomik). :D Jeśli by udało się kiedyś wydać VK w Polsce to moge nawet i zdublować ten tytuł. :wink:
Kira the Demon pisze:W wersji z Viz wkurza mnie to, że usuneli wszystkie zwroty grzecznosciowe. Dziwnie sie czyta bez tego >_> Tak dla przykładu jeden krótki dialog gdzie widac brak '-sama'.
Racja, troche to wnerwia ;/
Kottie pisze:Nie ma kolorowych stron :/
A szkoda, nie? ;___;

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pn sie 04, 2008 11:45 am

Lisa pisze:
Kottie pisze:Nie ma kolorowych stron :/
A szkoda, nie? ;___;
Nawet bardzo szkoda T_T Tokyopop zaopatruje w kolorowe strony większość swoich mang. W wydaniu Viz nie widziałam ani jednej takiej ^^" Naprawdę szkoda, bo obrazki pani Matsuri Hino w kolorze wyglądają jeszcze ładniej.
We wrześniu również zaopatrzę się w 5 tomik, pierwsze 4 mam już na półce ;)

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » pn sie 04, 2008 1:47 pm

Moje 4 pierwsze właśnie do empiku jadą, a pomimo iż 5 się jeszcze nie pokazał to ja zamóiłam na rabacie, będę sobie tylko przedłużać zamówienie :D

Ale ich wydanie i w Switch'u nie ma kolorowych stron, dobrze że Dolls Tokyopop ma wydać :P

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » wt sie 05, 2008 9:08 pm

Silvera pisze:Nawet bardzo szkoda T_T Tokyopop zaopatruje w kolorowe strony większość swoich mang. W wydaniu Viz nie widziałam ani jednej takiej ^^" Naprawdę szkoda, bo obrazki pani Matsuri Hino w kolorze wyglądają jeszcze ładniej.
We wrześniu również zaopatrzę się w 5 tomik, pierwsze 4 mam już na półce ;)
Nie mam, jeszcze, żadnej mangi z Tokyopop - więc nic o tym nie wiem, że są u nich kolorowe strony. Taa... mangi z viz'a sa pozbawione kolorowych stron - podobno wszystkie. Och, szkoda bardzo bym chciała kolorowe stronki z VK. A są one w jap wersji? ^^''

Kirika
Status: Offline

Post autor: Kirika » wt wrz 02, 2008 4:20 pm

Na stronie jpf pojawiła się ankieta w której m.in. jest VK ;-) Fajnie jeśli ta manga wyszła by u nas ;-)

HimeAlexjia
Status: Offline

Kocham Vampire Knight

Post autor: HimeAlexjia » pt gru 05, 2008 9:13 pm

=D> Gorąco popieram tą propozycję. Manga jest powalająca: ciekawa historia, romantyczna, tajemnicza i ma przepiękną ale to przepiękną kreskę. Anime też jest super chociaż z tą animacją i kreską to mało się postarali (w niektórych sytuacjach). Zresztą jeśli nie będą mieli zamiaru wydać Vampire Knight w Polsce to kupie go w Anglii albo w Niemczech jak tylko seria zakończy się w Japonii (i pod warunkiem, że skończy się dobrze).
Pozdrawiam gorąco :wink:

Norie
Status: Offline

Post autor: Norie » pn gru 15, 2008 5:53 pm

Ulala, brzmi powalająco. xD Wampiry, lubie takie klimaty, ale tytuł widze pierwszy raz.

Marusera
Status: Offline

Post autor: Marusera » śr gru 24, 2008 10:31 am

Uwielbiam Vampire Knight! Zarówno mangę, której fanką jestem od dawna (cudna kreska Matsuri Hino), jak i anime, które uważam za dość udane. Jeśli manga zostanie wydana w Polsce to na pewno kupię wszystkie tomy^^

Hisui
Status: Offline

Post autor: Hisui » wt sty 13, 2009 10:25 am

Słyszałam o tym, fabuła fajna jest. też ogólnie lubię te klimaty. No, wampiry itp. :wink: A ile jest tomów? No i co do kreski.. niewiem, mnie nie zachwyciła. Ale może to tylko pierwsze wrażenie :) Wg mnie może być wydane, chyba jak coś to kupię przyjnajmniej 1 tom ^^

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt sty 13, 2009 2:36 pm

Obecnie manga posiada 10 tomów, ale z tego co widze zmierza ku koncowi (przynajmniej tak wynika z fabuly)

Hisui
Status: Offline

Post autor: Hisui » śr lut 04, 2009 7:43 pm

Acha, dziękuję ^^
Jestem po obejrzeniu anime. I bardzo fajne było :)
Wie ktoś, czy Waneko wogóle zamierza to wydać? Bo zastanawiam się nad kupnem w Empiku po ang. ( czy jap. nie pamiętam xD) Nie za bardzo mam ochotę kupować "podwójnie" :? Oczywiście, jestem za wydaniem po polsku =) I oby jak najszybciej :wink:

niki-chan
Status: Offline

Post autor: niki-chan » czw lut 05, 2009 5:32 pm

Gdyby to było wydane u nas w Polsce, kupiłaby na 100% Bardzo lubię tą mangę i wampirki :mrgreen:

YoannaSan
Status: Offline

Post autor: YoannaSan » wt sie 11, 2009 10:51 am

ja też bym kupiła :D na 200 % śliczna kreska i te wampirki i krew :wink:

kotek321
Status: Offline

Post autor: kotek321 » wt wrz 15, 2009 7:50 pm

Super że jednak wydacie tą mangę :)

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » śr gru 30, 2009 6:25 pm

Fajnie by było, gdyby pierwszy tomik pojawił się gdzieś na początku stycznia :wink:

kotek321
Status: Offline

Post autor: kotek321 » ndz sty 03, 2010 6:30 pm

Zobaczcie okładkę 8 tomu. ;D Obrazek

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » ndz sty 03, 2010 11:58 pm

nom, widzę tą okładkę angielskiego wydania i co dalej? bo nie rozumiem~~

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn sty 04, 2010 11:50 am

Domyślam się, że kotkowi chodziło o to, że jest ładna :P

Zablokowany

Wróć do „"Vampire Knight"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości