Tom 9

Podforum wszystkich miłośników Vampire Knight
ODPOWIEDZ
Sonia
Status: Offline

Tom 9

Post autor: Sonia » pn paź 03, 2011 10:40 pm

Dostępny już od jakiegoś czasu, jakieś uwagi? Ja mam mieszane uczucia... niby dobrze, że akcja idzie ostro do przodu, napięcie trzyma od poczatku do końca, ale z drugiej strony to nie shounen żeby się tyle bili... wolę miłosne rozterki Zero x Yuki ;>

Najlepsza była końcówka z siadającą Yuki ;D

Hachiko
Status: Offline

Post autor: Hachiko » wt paź 04, 2011 7:46 pm

Dzisiaj przeczytany na nudnym wykładzie :)
Jakiś taki troszkę inny ten tom. Tu się strzelają, tu się zjadają, tam jeszcze się biją. Ale ogólnie jest na plus, bo coś się dzieje.
Jak wolę parę YukiZero, tak zakochana jestem w stronie z Yukim i Kaname. Nie chcę spoilerować, ale jak ktoś czytał, to chyba wie o co chodzi. Przepięknie narysowane.

A końcówka mnie rozłożyła. "A ja sobie klapnę" :D

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz paź 09, 2011 9:51 pm

Tomik bardzo fajny, aczkolwiek wszystko się komplikuje. Jestem bardzo ciekawa co dalej się wydarzy :D SpoilerI czy Zero naprawdę musi zabić Yuki?Jestem ciekawa dlaczego nie może ona jeszcze umrze ;p. I mam nadzieję, że Yuki będzie z Zero.

Yumi221
Status: Offline

Post autor: Yumi221 » ndz paź 16, 2011 8:35 pm

Na łamach Tanuki-Manga można już przeczytać recenzję tego tomiku :)

Mysza
Status: Offline

Post autor: Mysza » sob paź 29, 2011 10:41 am

Przeczytałam i cieszę się, bo powoli akcja zbliża się do momentu w którym przestałam to czytać, zanim zaczęli wydawać VK w Polsce. Ja jestem dziwna, ale wolę Yuki i Kaname xP chociaż i tak najbardziej mi zależy na jakimś rozwinięciem pomiędzy Rimą i Shikim :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Vampire Knight"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości