Tom 17

Podforum wszystkich miłośników Vampire Knight
Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Post autor: romanova » ndz lut 24, 2013 7:30 pm

Ja tam bym chciała, żeby Kaname (bleeee) i Zero zeszli z tego łez padołu, a Yuki została z tą swoją koleżanką z krótkimi włosami. Ale że tak się nie stanie, to nie mam czego tu szukać ;)
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

isei
Wtajemniczony
Posty: 553
Rejestracja: pt cze 15, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: isei » ndz lut 24, 2013 7:34 pm

W sumie jakby Yuki się wykręciła to też bym się nie pogniewała, ale na śmierć głównej bohaterki raczej nie mam co liczyć :(

Awatar użytkownika
Nanaly
Adept
Posty: 403
Rejestracja: pt cze 24, 2011 10:20 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Nanaly » ndz lut 24, 2013 9:15 pm

Uff, wreszcie koniec

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » ndz lut 24, 2013 10:15 pm

YukixZero zawsze spoko 8-)
No cóż, chyba najwyższa pora to kończyć. Szczerze mówiąc, czasami mam trudności z zdefiniowaniem o co tam tak naprawdę chodzi.

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » pn lut 25, 2013 6:00 pm

Też nie przepadam za Kaname (chyba fajny to jest tylko z wyglądu xD), ciągle mieszał, i nadal miesza :/ . Zero <3. Marzy mi się by Yuki była z Zero (o wiele fajniejszy z wyglądu niż Kaname xD), a nie z Kaname.

Może, żeby nie było, aż tak dramatycznie jak w niektórych wcześniejszych postach :P. Poprostu mógłby zniknąć z jej życia i nigdy więcej się nie pojawić. A Yuki powinna zrozumieć, że kocha Zero, bo ona jest strasznie nie zdecydowana, od Kaname leci do Zero i z powrwotem xD. Dziewczyno zdecyduj się!!! (oczywiście na Zero :mrgreen:)

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » wt lut 26, 2013 3:32 pm

graczykij pisze:YukixZero zawsze spoko 8-)
No cóż, chyba najwyższa pora to kończyć. Szczerze mówiąc, czasami mam trudności z zdefiniowaniem o co tam tak naprawdę chodzi.
Manga ma się skończyć na 19 tomie. Wytrzymasz tyle? ;)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt lut 26, 2013 4:09 pm

Temat dotyczy tomu 17 i tego proszę się trzymać.
Jeśli będzie taka potrzeba, to można otworzyć nowy temat typu- 'nasze fantazje'.

HeruShi
Status: Offline

Post autor: HeruShi » ndz mar 10, 2013 4:43 pm

Hmm. Jak myślicie, zacząć to kupować? Anime mi się podobało, ale słyszałam, że potem manga robi się nudna.

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » ndz mar 10, 2013 10:29 pm

Manga miała niezły początek, potem było coraz gorzej, aż w którymś momencie poziom spadł na całkowite dno - niedawno zrobiło się nieco lepiej, ale już to nie to samo co na początku.

Gdyby porównać 1 sezon anime (który jako jedyny oglądałam) i początek mangi to lepsza jest manga.
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » czw mar 14, 2013 4:20 pm

Po pierwszych dobrych tomach mamy flaki z olejem. Gdyby nie to, że juz sie kończy, sprzedałabym w cholerę. Choć pewnie i tak tak zrobię.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn mar 25, 2013 6:18 pm

Ajsza pisze:aż w którymś momencie poziom spadł na całkowite dno
Nie przesadzaj aż tak źle nie było.Był mały kryzys,ale teraz idzie w dobrym kierunku.Najlepiej to sama zdecyduj czy ją kupować.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » sob kwie 06, 2013 6:48 pm

Opublikowaliśmy dziś na Tanuki recenzję całej mangi.

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » sob kwie 06, 2013 8:16 pm

Skoro do końca mangi jest tak niewiele (ostatni rozdział ma wyjść w maju?), to dziwnie jest umieszczać recenzję teraz, nie przeczytawszy wszystkiego.
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt maja 07, 2013 11:54 pm

Mi się tez wydaje, że trochę spadł poziom mangi. Początkowe tomy były super (w końcu to jedna z moich ulubionych mang), ale teraz to ja już nic nie rozumiem co się dzieje xd. Muszę cofnąć sie o jeden lub dwa tomy, bo się pogubiłam. I jak dla mnie to Kaname też może zginąć, bo ja nie rozumiem jego zachowania. Jestem ciekawa jak to sie wszystko zakończy :)

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » ndz maja 26, 2013 11:47 am

No i mamy koniec, właśnie wyszedł ostatni, 93 rozdział mangi. Jak dla mnie zakończenie całkiem niezłe, jeśli dobrze zrozumiałam autorkę to SPOILER [shadow=white]Yuki nie ma już wśród nas[/shadow] KONIEC SPOILERU.

isei
Wtajemniczony
Posty: 553
Rejestracja: pt cze 15, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: isei » ndz maja 26, 2013 12:34 pm

Ta informacja zachęciła mnie do dozbierania mangi do końca, bo zatrzymałam się na 11 tomie! =D>

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » ndz maja 26, 2013 2:50 pm

Gdyby nie to, że sprzedałem już część tomów, to na pewno dokupiłbym do końca :lol: Nie ma to jak dobre informacje na koniec weekendu.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz maja 26, 2013 8:29 pm

A mi się nie podoba ;p. Jestem ciekawa co z resztą bohaterów sie stanie i w ogóle jak sie zakończy manga :). Fajnie, że historia dobiega juz końca.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Vampire Knight"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości