Tom 19 - Ostatni

Podforum wszystkich miłośników Vampire Knight
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Tom 19 - Ostatni

Post autor: Ame » pn sty 27, 2014 5:12 pm

Obrazek
Planowana premiera to 25 lutego 2014.

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » pn sty 27, 2014 9:36 pm

W sumie to chyba się cieszę, że to już koniec. Od dłuższego czasu zbierałam tę serię z sentymentu.

Yoshiko
Status: Offline

Post autor: Yoshiko » ndz mar 02, 2014 4:55 pm

Dziwne było to zakończenie, trochę zbyt patetyczne i nachalne, ale też nie do końca jasne (może nie pamiętałam już za bardzo poprzednich części, ale się w tym trochę pogubiłam). [SPOILER]Zdziwiłam się, że tytułowym "rycerzem" został Kaname, jakoś ta szlachetność do niego nie pasowała. Zero jak zwykle przystawiał Yuki broń do czoła... No ale przynajmniej mój ulubiony pairing okazał się w końcu możliwy, z tego trzeba się cieszyć:)
Ostatnio zmieniony ndz mar 02, 2014 7:18 pm przez Yoshiko, łącznie zmieniany 1 raz.

maurycy
Status: Offline

Post autor: maurycy » ndz mar 02, 2014 5:36 pm

Ja tam się VK nie interesuję, ale Yoshiko, lepiej oznacz spoilery...

larso8op
Status: Offline

Post autor: larso8op » pn kwie 21, 2014 9:51 am

Mam pytanie odnośnie mangi Vampire Knight. Wie ktoś może w którym rozdziale pojawiła się po raz pierwszy córka Yuuki i Kaname?

Flaria
Status: Offline

Post autor: Flaria » pn maja 12, 2014 9:22 pm

larso8op pisze:Mam pytanie odnośnie mangi Vampire Knight. Wie ktoś może w którym rozdziale pojawiła się po raz pierwszy córka Yuuki i Kaname?
W ostatnim rozdziale, pojawia się dosłownie na kilku kadrach.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » sob cze 07, 2014 10:57 am

maurycy pisze:Ja tam się VK nie interesuję, ale Yoshiko, lepiej oznacz spoilery...
Skoro się nie interesujesz to po co weszłaś?
Yoshiko pisze:[SPOILER]Zdziwiłam się, że tytułowym "rycerzem" został Kaname, jakoś ta szlachetność do niego nie pasowała.
Ja też nie rozumiem dlaczego to właśnie on jest tym rycerzem?Niby co takiego zrobił?Stworzył broń antywampirzą?W ogóle on mi na rycerza nie pasuje.Niby chronił ludzi,ale zrobił niezły bajzel :-k .
W tym tomie duuzo się działo.Za dużo i chaotycznie moim zdaniem.Niezbyt się wciągałam i jak zobaczyłam na okładce,że Yuki ma długie włosy to pomyślałam,że co przecież ostatnio wścieła...
Gdy usłyszałam o otwartym zakończeniu.To sobie go inaczej wyobraziłam,ale czekałam cierpliwie by przeczytać w wersji tomikowej niż na skanach.Zakończenie było nawet spoko,ale przydało by się kilka słów wyjaśnienia.Noo,ale to będę musiała przeczytać w necie tego one-shota.

Właściwie to może dobrze,że Yuki do końca nie wiedziała kogo wybrać...Przez osiemnaście tomów się miotała pomiędzy nimi i było by to trochę dziwne gdyby tak nagle się zdecydowała.A Kaname to już w ogóle.Wreszcie zrozumiał,że Yuki powinna być z Zero.Trochę za długo się skapnął :roll: .

Aratar
Status: Offline

Post autor: Aratar » sob cze 07, 2014 11:09 am

Ame pisze: Właściwie to może dobrze,że Yuki do końca nie wiedziała kogo wybrać...Przez osiemnaście tomów się miotała pomiędzy nimi i było by to trochę dziwne gdyby tak nagle się zdecydowała.A Kaname to już w ogóle.Wreszcie zrozumiał,że Yuki powinna być z Zero.Trochę za długo się skapnął :roll: .
[Spoiler]
Ostatecznie miała dziecko z jednym i drugim :P[/Spoiler]

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » sob cze 07, 2014 12:34 pm

Aratar pisze:[Spoiler]
Ostatecznie miała dziecko z jednym i drugim [/Spoiler]
Po co ma wybierać.Skoro może zrobić sobie harem.

maurycy
Status: Offline

Post autor: maurycy » sob cze 07, 2014 2:25 pm

Ame pisze:
maurycy pisze:Ja tam się VK nie interesuję, ale Yoshiko, lepiej oznacz spoilery...
Skoro się nie interesujesz to po co weszłaś?
Chyba nie rozumiem, o co Ci chodzi... Ostrzegłam ją tylko, żeby nie naraziła na spoiler tych, którzy nie znają jeszcze końca mangi...

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » pn cze 23, 2014 8:56 pm

Jakby ktoś chciał wiedzieć jaką następną mangę ma w planach autorka to proszę bardzo

http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... nga/.75841

Czyli tym razem będzie o licealistce i ninja - tytuł [Shuriken to Pleats (Throwing Star & Pleats)] :P

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » wt cze 24, 2014 12:23 pm

Fajnie wiedzieć.Brzmi ciekawie.

Clarmeine
Status: Offline

Post autor: Clarmeine » wt cze 24, 2014 10:57 pm

Vampire Knight było moim pierwszym anime i bardzo cieszę się z tego, że dane było mi przeczytać mangę w ojczystym języku, dlatego bardzo dziękuję za przetłumaczenie!
SPOILER
Ame pisze:ale przydało by się kilka słów wyjaśnienia.
Nie rozumiem co byłoby do wyjaśnienia, skoro koniec jest jasno pokazany. Yuuki oddała swoje życie Kaname, aby ten mógł zobaczyć świat z perspektywy zwykłego człowieka ^^

Angelika7777777
Status: Offline

Post autor: Angelika7777777 » sob paź 18, 2014 10:36 am

Na samym końcu się rozryczałam, po prostu piękna seria i historia. Nie często spotyka się takie postacie jak były ukazane w Vampire knight, chodzi mi głównie o postać Zero i Kaname. Te charaktery, mimika twarzy, wszystko odbiegające tak bardzo od reszty mang, które nie raz są tak podobne i zbliżone do siebie, że aż ma się wrażenie, że inna seria zatacza to samo kółko co poprzednia zakończona. Oryginalność postaci i fabuły jest naprawdę godna podziwu, szczególnie jak główna bohaterka Yuki, zmienia tak drastycznie swoje zachowanie (od kiedy Kaname, zaczął zabijać vampiry czystej krwi), że z tak głupkowatej, dziecinnej formy, przeszła w postać bardzo poważną i można rzec dorosłą, sprawia również, że manga nie stała w miejscu, lecz z upływem fabuły, postacie także się zmieniały (oczywiście charakter). Jestem naprawdę szczęśliwa, iż zakupiłam całą serie VK i mam nadzieję, że Waneko nie przystanie tylko na tej mandze i wyda jeszcze kiedyś inną serie Matsuri Hino. =D>

kaorukasumi
Status: Offline

Post autor: kaorukasumi » pt lis 14, 2014 9:56 pm

Tak się zastanawiam czemu w ostatnim tomie nie ma chapteru 93.5? Wie ktoś czemu tak jest?

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pt lis 14, 2014 10:25 pm

Rozdział 93.5 wyszedł po wydaniu tomu 19.W Japonii ukazał się tylko w magazynie.

kaorukasumi
Status: Offline

Post autor: kaorukasumi » wt lis 18, 2014 2:01 am

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź ^.^

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt lis 21, 2014 11:34 am


KasiaMikina
Status: Offline

Post autor: KasiaMikina » wt cze 02, 2015 11:43 am

A mnie będzie brak, już mi brak...

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » wt paź 13, 2015 9:49 pm

Obrazek
VK nie daje o sobie zapomnieć. W grudniu dostanie 42 stronicowy[z kolorowymi stronami] rozdział specjalny dt. przebudzenia Kaname :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Vampire Knight"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości