Zakładka "KONKURSY"

Podzielcie się z nami swoimi opiniami i pomysłami
ODPOWIEDZ
neko-chan
Status: Offline

Zakładka "KONKURSY"

Post autor: neko-chan » sob wrz 14, 2013 4:22 pm

Chciałabym w tym temacie zaproponować Waneko by mogli na swojej stronie główniej wydawnictwa po lewej stronie dodać zakładkę "Konkursy". Już tłumacze dla czego : )

Po pierwsze dużo ludzi lubi brać udział w wielorakich konkursach a taka zakładka bardzo by ułatwiła dostęp do aktualnych ( jak i zakończonych ) konkursów, bo jedynym ( jeśli się nie mylę ) w chwili obecnej sposobem poczytać o jakichkolwiek konkursach Waneko można jedynie poprzez przeszukiwanie starszych postów na stronie - co czasem jest męczące. Przekonałam się o tym gdy chciałam poczytać o zakończonym już konkursie fotograficznym. No ale fakt faktem nie jest to jakaś bardzo czasochłonna praca ale taki przycisk był by o wiele wygodniejszy i praktyczniejszy : )
Po drugie zakładka ta pewnie mogłaby przyciągnąć oko przypadkowo odwiedzającego stronę internautę ^^
No a na sam koniec taki błahy powód - dużo innych wydawnictw ma taką zakładkę <'D

Więc ostatecznie można powiedzieć ,że byłyby z tego same korzyści : ) Mam nadzieję .że weźmiecie tę propozycję pod uwagę.Pozdrawiam! <3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie i propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości