Highschool of the Dead tom pierwszy

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Highschool of the Dead tom pierwszy

Post autor: kuras » czw cze 09, 2011 4:48 pm

Dzień jak codzień w zwyczajnej japońskiej szkole... Takashi, zmęczony
nauką i świadomością, że jego szkolna miłość chodzi z innym, robi sobie
przerwę od zajęc na dachu szkolnego budynku... i obserwuje niebezpieczne
zajście przy bramie. Tknięty złym przeczuciem postanawia uciekać. Jego
szybka reakcja ratuje życie jemu i jego przyjaciołom... bo normalny
świat w ciągu kilku godzin zamienia się w piekło...

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » czw cze 09, 2011 6:16 pm

Nic tylko czekać na paczkę z prenumeraty. Potem będziemy wałkować, jak wam to wyszło :P

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » czw cze 09, 2011 6:22 pm

Wow, czyżby Waneko odzyskało prawa administratora? Przydałoby się jeszcze zrobić dział "Pamiętnik kociłapki" i poprawić tytuł Kuroshitshuji ;). Co do opisu... Dużo tych trzykropków ;)

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt cze 10, 2011 11:03 am

Ja się dowiem najpewniej dopiero w listopadzie. Kurna, ale mi się wielka paka uzbiera do tego czasu, pięć stów pęknie na raz jak nic xP

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pt cze 10, 2011 7:14 pm

Quithe - ale pomyśl ile będziesz miał czytania... ja tak miałem jak kompletowałem swoje zaległości :D ... a co mangowe nadrobiłem, to książkowych się narobiło (Pamięć, Smutek i Cierń wciąż stoi na półce i popłakuje cicho widząc, jak miast po niego sięgam po Uzumaki XD).

Hachiko
Status: Offline

Post autor: Hachiko » pt cze 10, 2011 7:30 pm

Jeśli nie ten dział i to pytanie już padło, to przepraszam, ale ile ma już tomów ta manga?

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » pt cze 10, 2011 7:31 pm

Na chwilę obecną 7.

Fonin
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 8:44 pm
Status: Offline

Post autor: Fonin » pt cze 10, 2011 8:09 pm

Quithe pisze:Ja się dowiem najpewniej dopiero w listopadzie. Kurna, ale mi się wielka paka uzbiera do tego czasu, pięć stów pęknie na raz jak nic xP

A co ja mam powiedzieć. Ja dopiero zaczynam przygodę z mangą i anime. Co chwila przychodzą do mnie jakieś paczki z coraz to nowymi tomikami różnych serii...

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt cze 10, 2011 8:12 pm

Ine-chan, tak, jeszcze więcej, bo u mnie na półkach pozycje lubią dojrzewać (obrastać kurzem), zanim je ruszę :D Ale nawet dobrze, bo większa kwota, to darmowa przesyłka i ogólnie większe wrażenie oszczędności przy zebranych rabatach od cen okładkowych.

Hm, w sumie do tego czasu 3, jak nie cztery HotD-y będą już wydane ;)

Fonin, akurat jestem z wszystkim na bieżąco, po prostu nie mam możliwości odbioru nowości do końca robót wyjazdowych.

Awatar użytkownika
Dembol
Wtajemniczony
Posty: 947
Rejestracja: śr lut 04, 2009 10:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Dembol » pt cze 10, 2011 8:59 pm

Quithe pisze:Hm, w sumie do tego czasu 3, jak nie cztery HotD-y będą już wydane
Nie popadajmy w hurraoptymizm ;)

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pn cze 13, 2011 8:28 pm

O, pуски спамбот.

Pytanie - widział ktoś już może pierwszy tom w sklepach?

Fonin
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 8:44 pm
Status: Offline

Post autor: Fonin » pn cze 13, 2011 9:00 pm

Ja byłam dzisiaj w sklepiku Waneko w Warszawie na wyprzedaży, ale jakoś za polskim za bardzo się nie rozglądałam.Za to wdziałam trzy tomy wydania japońskiego.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pn cze 13, 2011 9:28 pm

myślę, że w siedzibie waneko na pewno są tomiki ;D Byłam dziś w empiku i nie widziałam hotd, za to pełno evy

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » wt cze 14, 2011 12:05 am

GrisznakIW pisze:O, pуски спамбот.
Jak już to русский :P

U mnie w Rybniku też na razie cisza (ciekawe czy położą hotd obok innych mang czy w jakimś edalt kornerze, tak samo jak futari ecchi).

Jakąś godzinę temu dostałem maila, że został do mnie wysłany pierwszy tom z przedpłaty, więc jeśli do Empików wysyłają tak jak do nas, to hoth powinien być gdzieś w okolicach środy/czwartku na półkach.

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » śr cze 15, 2011 11:13 am

Jak ktoś już kupi tomik to niech się podzieli ogólnymi wrażeniami, bo nie chce mi się chodzić po próżnicy. :P

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » śr cze 15, 2011 11:33 am

Ja widziałam tomik, nawet wzięłam go do ręki! Nie miałam jednak czasu nawet zajrzeć, jedynie przerzuciłam na szybko kilka stron. Na tyle ile widziałam to było ok :P

Renusek
Status: Offline

Post autor: Renusek » śr cze 15, 2011 11:54 am

Ja tam dopiero w poniedziałek będę miał kasę >.<' Miałem mieć 500zł do wydania, ale się zmniejszyło do ~250, bo w końcu nową kartę graficzną trzeba kupić, bo starą się w urodziny po pijaku 'naprawiało' ... Taki offtop troszku, wybaczyć musicie. Ciekawe na ilu tomach HOTD się skończy...

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » śr cze 15, 2011 1:43 pm

No to może w przyszłym tygodniu się przespaceruję na zakupy. Pierwszy tomik kupię z ciekawości, a jak z resztą będzie to się zobaczy.

Taki mały offtop: Sonia pisałaś, że widziałaś w empikach 12 evkę. Czy tomik jest w obwolucie? Bo jak tak, to nie będzie mi się śpieszyło z kupnem, głupio mi będzie odstawał od reszty na półce.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » śr cze 15, 2011 1:57 pm

Tomiki w empiku były zafoliowane, a w komikslandii im się nie przyjrzałam dokładnie. Ale wydaje mi się, że mają obwolutę.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » czw cze 16, 2011 8:36 am


ODPOWIEDZ

Wróć do „"Highschool of the Dead"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość