Tom 5

ODPOWIEDZ
OgóreKiszony
Status: Offline

Tom 5

Post autor: OgóreKiszony » czw maja 17, 2012 3:36 pm

[center]Obrazek[/center]
Premiera: 6/2012

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » czw lip 05, 2012 9:44 pm

W tomiku brakowało mi humoru, którym w poprzednim tomie objawiał się w postaci Somy. Tutaj było tego zdecydowanie mniej. Za to zwaliła z nóg królowa, nie spodziewałam się tego ;) Najciekawszym fragmentem jest ten o służbie Ciela, ciekawe, czy będzie coś więcej na ten temat.

A cały ten watek o curry przypomniał mi fajną mangę "Addicted to curry" i sprawił, że mam ochotę na to danie ;D Bardzo lubię mangi kulinarne, więc czytałam to z przyjemnością.

Tłumaczenie i korekta spisały się świetnie. Teraz czekam na kolejny tom, gdzie ma być cyrk. Jestem bardzo ciekawa, jaki będzie ten podobno "najlepszy" arc.
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » czw lip 26, 2012 8:52 pm

Dzisiaj dotarła do mnie paczka z gildii i w końcu mogłam przeczytać tomik. Dobrze, że to już koniec wątku z curry. Mam nadzieję, że zapowiadająca się akcja z cyrkiem będzie ciekawsza. Z całego tomiku chyba najbardziej spodobał mi się mistrzowski strzał korkiem od szampana w Agniego. :D
A co do literówek, to wyłapałam jeden błąd. Na str. 104 mamy "marmot" a wnioskuję, że miał być "mamrot".

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Kuroshitsuji"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości