Kuroshitsuji # 20

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Kuroshitsuji # 20

Post autor: Ame » pt mar 20, 2015 10:35 pm

Obrazek
Planowana premiera tego tomu to 18 kwietnia 2015.

Abcd
Status: Offline

Post autor: Abcd » pt mar 20, 2015 11:11 pm

Pisałam już o tym w komentarzach na stronie Waneko, ale powtórzę też tutaj, tak dla pewności. Obwoluta tego tomu jest wyraźnie bledsza od obwolut poprzednich tomów, szczególnie kolor czarny nie jest taki jak wcześniej. Widać to wyraźnie porównując ze sobą ten projekt i poprzednie okładki serii. Mam nadzieję, że zostanie to poprawione, bo wydaje mi się, że nawet po wydrukowaniu tej wersji obwoluta tomu 20 nadal będzie nieco odstawać od reszty... Początkowo myślałam, że zmiana jest spowodowana tym, że obrazek z tyłu obwoluty jest raczej ciemny i na tle głębokiej czerni gorzej byłoby go widać, ale wcześniej na obwolutach też zdarzały się obrazki z dominacją ciemnych barw (może nie aż tak bardzo jak przy tym tomie, ale jednak), więc chyba nie o to chodzi.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn mar 23, 2015 6:50 pm

Wow to już niedługo xD no ale mam szczerą nadzieję, że skończy się Kuro na max 25 tomach... ech, jak ja nie lubię tasiemców xD

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pn mar 23, 2015 7:07 pm

Ja również wolałbym, aby seria zakończyła się na max 25 tomach... ale nic na ten temat niewiadome :(

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » śr mar 25, 2015 10:20 pm

Przez to, że fabuła jest epizodyczna można to ciągnąć jeszcze dłuuugo. Sama uwielbiam tą serie i czekam na normalną liczbe tomów i wyjaśnienie wszystkiego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » wt kwie 28, 2015 1:44 pm

Fragment, w którym Sebastian "pożera" Ciela oraz cała ta walka wewnętrzna Ciela - CUDO!

Dla mnie z kolei manga mogłaby nigdy się nie skończyć :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Kuroshitsuji"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości