Kuroshitsuji # 28

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Kuroshitsuji # 28

Post autor: Itachi Uchiha » wt cze 18, 2019 3:54 pm

Obrazek
Przed Wami obwoluta dwudziestego ósmego tomu Kuroshitsuji. Tym tomem znów dogonimy wydanie japońskie 🙂
Premiera już 17 lipca.
Piękna okładka. Chociaż znam zawartość tomu, to i tak nie mogę się już doczekać. :twisted:

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Kuroshitsuji # 28

Post autor: mika » czw cze 27, 2019 7:58 pm

Chyba mam małe zaległości, bo poprzednie dwa tomy wciąż są nieprzeczytane :P A od tego miesiąca nie zaglądałam też w skany.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Kuroshitsuji # 28

Post autor: Meliona » ndz lip 28, 2019 4:14 pm

Po przeczytaniu tego tomu naszło mnie wrażenie, ze ta seria będzie trwała przynajmniej kolejne 20 tomów.

Już nawet Alois Trancy podobał mi się bardziej od tej wersji Undertakera i
► Pokaż Spoiler
Obrazek

FanWaneko1
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 27, 2017 2:55 pm
Status: Offline

Kuroshitsuji # 28

Post autor: FanWaneko1 » wt lip 30, 2019 4:53 pm

Poprzedni tom był lepszy, ale ten też bardzo mi się podobał :D Szkoda mi było Lizzy :cry:

Pajęcza_Lilia
Wtajemniczony
Posty: 572
Rejestracja: pt lip 28, 2017 2:21 pm
Status: Offline

Kuroshitsuji # 28

Post autor: Pajęcza_Lilia » śr lip 31, 2019 2:43 pm

Meliona, ha, rozumiem twój ból. Ja One Piece jakoś ciągle nadrabiam od kiedy wiadomo czyj brat
► Pokaż Spoiler
U Yanu mnie to w sumie nie boli bo sugerowała od tak dawna, że szukanie wskazówek było potem rozrywką samą w sobie.

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1354
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Kuroshitsuji # 28

Post autor: Koichi » sob sie 03, 2019 5:48 pm

Meliona pisze:
ndz lip 28, 2019 4:14 pm
Po przeczytaniu tego tomu naszło mnie wrażenie, ze ta seria będzie trwała przynajmniej kolejne 20 tomów.

Już nawet Alois Trancy podobał mi się bardziej od tej wersji Undertakera i
► Pokaż Spoiler
Ja już nawet nie próbuję zgadywać ile niespodzianek ma dla nas jeszcze autorka, ale fakt - to nie wygląda jakby się miało zbliżać do końca :roll:
Mam wrażenie, że wersja z Aloisem była bardziej psychodeliczna i to było dla mnie na swój sposób fascynujące.
► Pokaż Spoiler
FanWaneko1 pisze:
wt lip 30, 2019 4:53 pm
Poprzedni tom był lepszy, ale ten też bardzo mi się podobał :D Szkoda mi było Lizzy :cry:
A już myślałem, że tylko mi żal biednej Lizzy :wink: Lubię tą postać i nie wiem skąd tyle hejtu wśród fanów? Mi jest jej szkoda właściwie od początku tej mangi, a właściwie to anime, bo to widziałem pierwsze.
► Pokaż Spoiler

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Kuroshitsuji"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości