Tom 13

Forum dla miłośników Dengeki Daisy!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Tom 13

Post autor: Ame » śr gru 18, 2013 7:16 pm

Obrazek
Planowana premiera to połowa stycznia 2014.

Berii
Status: Offline

Post autor: Berii » wt sty 21, 2014 6:07 pm

Piękna obwoulta :) na żywo jest niesamowita <3 aż żal, że zostały tylko 2 tomy:) ten był całkiem uroczy. "pofaworyzuj mnie" - urzekające :)

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » pt sty 24, 2014 8:30 pm

Przeczytałam wczoraj. W wielkich męczarniach... Ale po kolei.
Okładka jest dla mnie zdecydowanie najsłabsza ze wszystkich (aczkolwiek miałam dylemat, czy na podium nie powinna stanąć "dziewiątka"). Generalnie od tomu dziewiątego okładki się "popsuły". Jednak obrazek z tyłu tomiku jest naprawdę ładny.

Fabuła powoli osiąga apogeum głupoty i absurdu :roll:. Niby w tomiku dzieje się wiele ciekawych rzeczy, ale są one tak nieprawdopodobne, że ręce opadają... "Wiadomość" od Soichiro to szczyt wszystkiego. Nie wiedziałam, czy mam się śmiać, czy płakać.

Grono postaci, które lubię skurczyło się właściwie tylko do Takedy (aczkolwiek ta jego fiksacja na punkcie psa jest trochę przesadzona), Kaoruko :P i Miszcza (ale niewiele brakuje, by stracił moją sympatię). Reszta wygłasza jakieś patetyczne gadki (np. na spotkaniu w pierwszym rozdziale). Z Teru zrobiła się "dama w opresji". Niby coś robi (choć głównie gada), a i tak zawsze trzeba ja ratować. Kurosaki też "zmiękł" i ciągle się dołuje albo wygaduje jakieś banały (głównie do Teru).

"Urocze momenty" T+K też mnie już wkurzają. Schemat jest zawsze ten sam: on mówi coś głupiego, ona spala buraka, potem wygadują jakieś ckliwe bzdury o uczuciach, już-już prawie się całują gdy nagle coś im przeszkadza (któreś zasypia/dzwoni telefon/ktoś się zjawia etc.). Za setnym razem to naprawdę przestaje być "słodkie" tylko zwyczajnie nudne.

Uff!... To się wyżyłam! Nie wiem czemu wciąż to kupuję (oprócz tego, że chcę to uzbierać do końca). Chyba możemy sobie przybić piątkę z Andym - masochistą :twisted:.

milla
Status: Offline

Post autor: milla » sob lut 15, 2014 9:51 pm

Czy w waszych tomikach pojawił się niedokładny druk? Na 112 stronie mojego tomiku pojawiają się białe kropeczki tam gdzie występuje czarny tusz (tak jakby tusz niedokładnie pokrywał rysunek), taki stan trwa do strony 130. Wygląda to dość nieestetycznie - jakby bohaterowie byli pokryci kłaczkami, albo jakby po ich włosach chodziły robale :(

W reszcie tomiku druk jest normalny, ale te 18 stron mnie denerwuje. Zastanawiam się, czy we wszystkich tomikach jest tak samo, czy tylko mój egzemplarz ma taki defekt.

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » sob lut 15, 2014 10:46 pm

U mnie jest dokładnie to samo tylko, że zaczyna się już na 98 stronie (129 ostatnia). Sama chciałam o tym napisać, ale mnie wyprzedziłaś. Też mnie to zdenerwowało :|
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Dengeki Daisy"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości