Jedyne słuszne zakończenie. Czyli osoba tylko dla Ai.

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » ndz sie 24, 2003 11:22 pm

Też mam nadzieję że ta alternatywa przejdzie ^^ bo wtedy zrobi się jeszcze większy dramat ^^

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pn sie 25, 2003 12:19 am

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Też mam nadzieję że ta alternatywa przejdzie ^^ bo wtedy zrobi się jeszcze większy dramat ^^
Dlaczego od razu dramat? Poprostu Shig będzie szczęśliwy :roll: , no a mangi przecieź ludzi uszczęśliwiają, ne? :twisted: Takie tam moje zdanie sromne...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn sie 25, 2003 12:28 am

misiaq pisze:Takie tam moje zdanie sromne...
Skromne ale słuszne :)
A tak na marginesie MOŻE BYĆ SPOILER Yota to straszna pierdoła. Żeby nie starać się zatrzymać przy sobie takiej dziewczyny jak Nobuko, która by za nim w ogień poszła. Ja bym walczył o nią do upadłego. KONIEC MOŻLIWEGO SPOILERA

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pn sie 25, 2003 11:38 pm

Gdyby chodziło o Naru to już byś zginął (Naru-punch damage occurs to be fatal ^^) Ty pervercie low-life scumbag animal ^^

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn sie 25, 2003 11:49 pm

Naru nie bardzo jest w moim typie.
Wolę Kitsune :twisted:

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pn sie 25, 2003 11:58 pm

misiaq pisze:Dlaczego od razu dramat? Poprostu Shig będzie szczęśliwy , no a mangi przecieź ludzi uszczęśliwiają, ne? Takie tam moje zdanie sromne...
Ale Shig będzie musiał rywalizować z tym typkiem o jej miłość...czytałem skany więc wiem ^^ Później będzie kolejna VG (defakto również odtwarzana na zepsutym magnetowidzie Made in Yota ^^) która będzie miała na celu odwieść Shiga od niecnych zamiarów wobec Nobuko i wtedy Shig nie wiedząc co ma robić skoczy z mostu (i tak kończy się 19 tomik DBS - DVD Boy Shig ^^) - dramat jak nic - mówię wam

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sie 26, 2003 12:00 am

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:wtedy Shig nie wiedząc co ma robić skoczy z mostu (i tak kończy się 19 tomik DBS - DVD Boy Shig ^^)
To mi nie grozi.
Nie mam DVD :twisted:

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt sie 26, 2003 12:05 am

Cicho ^^ nie czytałeś skanów więc nie wiesz co będzie później ^^

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » czw sie 28, 2003 2:44 am

powiało pesymizmem :cry:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw sie 28, 2003 12:27 pm

misiaq pisze:powiało pesymizmem :cry:
Że jak?

Don't worry BHP :)

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » czw sie 28, 2003 2:43 pm

Shig, ale wiesz, że powinieneś dostać za prawa autorskie? To może będziesz miał to DVD

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » czw sie 28, 2003 5:44 pm

Shig pisze: Nie mam DVD :twisted:
Szef Hidekiego Ci pożyczy :D .
(+bonus w postaci płytki z XXX)

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » pt sie 29, 2003 12:29 pm

Może być TV-VHS boy Shig.
EDIT:Albo dvd boy Shig nowej generacji! Po obejrzeniu takiej kasety osobie, która to oglądała pozostałoby 7 dni życia, po których Shig by wychodził z dvd i zabijał! HAHA! :)
Because Shig never sleeps.
Połączyłem twoje dwa posty. Na przyszłość korzystaj z opcji E D Y C J A. Zrozumieliśmy się ? - GonZo

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » pt sie 29, 2003 4:09 pm

Był kiedyś taki film - Dark Angel - facet z innego świata strzelał dyskami CD - to nawet pasuje - po 7 dniach DVD wystrzeliwuje z odtwarzacza/pudełka i podcina nieszczęśnikowi gardło... :twisted:
Oj, klimaty robią sie mroczne... :wink:

Nimue
Status: Offline

Post autor: Nimue » sob sie 30, 2003 5:24 pm

To może poprostu, po 7 dniach twój Video Boy wysysa z ciebie życie (tu zostaje szerokie pole do wyobrażania sobie w jaki sposób :twisted: ) i żyje jak normalny człowiek, a ciebie wciąga kaseta i musisz czekać aż jakiś naiwniak ją obejrzy?!

To by było przyszłościowe...

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » ndz sie 31, 2003 12:25 am

zalatuje mi odrobinkę Ringiem ^^

Wolfmon
Status: Offline

Post autor: Wolfmon » ndz sie 31, 2003 8:27 am

SPOILER!!!
widzieliście okładke 6 tomu??? wiecie kim jest ta dziewczyna??
w 5 tomie Yota wspomina o koleżance z dzieciństwa( ta ze zjeżdżalni)! mam dwa typy dla Yoty:
Yota + Ai
Yota + Natsumi (to ta babka)-- tak by też fajnie było -w dzieciństwie się bardzo lubili :D :D
co o tym sądzicie??

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz sie 31, 2003 1:13 pm

Wolfmon pisze:widzieliście okładke 6 tomu??? wiecie kim jest ta dziewczyna??
Wiesz, na forku są przynajmniej trzy osoby, które przeczytały całą mangę VGA i conajmniej drugie tyle, które ma skany i może przeczytać VGA w każdej chwili, jednak nikt nie stara się uprzedzać zbytnio faktów, bo takie coś nazywa się SPOILER

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz sie 31, 2003 1:34 pm

Wolfmon--> to było bee :p
ale przecież nie takie rzeczy się wybacza :wink:

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » ndz sie 31, 2003 2:12 pm

misiaq pisze:Wolfmon--> to było bee :p
ale przecież nie takie rzeczy się wybacza :wink:
Takich rzeczy się nie wybacza :evil:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość