Battle Royale... dodruk

Miejsce w którym fani Battle Royale będą mogli wyrażać swoje oczekiwania względem tłumaczenia, formy wydania i ogólnie cieszyć się z powodu wydawania przez nas tej wspaniałej mangi :)
ODPOWIEDZ
NWW_Station
Wtajemniczony
Posty: 545
Rejestracja: czw lis 28, 2013 9:38 pm
Status: Offline

Battle Royale... dodruk

Post autor: NWW_Station » ndz kwie 30, 2023 9:50 pm

Tak mnie ostatnio naszło, że Waneko jednak przekonało się do dodruków (np. to Black Lagoon), to może jest jakaś szansa na wznowienie Battle Royale, które to jest od dawna niedostępne i osiąga jakieś absurdalne kwoty na wszelakich aukcjach. Co myślicie?

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Battle Royale... dodruk

Post autor: Alexandrus888 » ndz kwie 30, 2023 11:11 pm

Tak, wydaje mi się, że szanse są duże - rynek się zmienił, czytelnicy dorośli, myślę, że odzew byłby entuzjastyczny.

Przejrzałem wszystkie tytuły Kociaków. Jeszcze bym typował do rychłego reprintu:
  • Hiroszimę
  • Mars
  • Vampire Knight (wraz z Memories)
I w późniejszym czasie żerujące na nostalgii:
  • Locke, superczłowiek
  • Tu detektyw Jeż
  • Zapiski detektywa Kindaichi

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 615
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Battle Royale... dodruk

Post autor: Tequilka » pn maja 08, 2023 9:46 am

Ja bardzo bym chciała, jednak Waneko mówiło wielokrotnie, że Battle Royale strasznie słabo się sprzedawało, wręcz tragicznie.
Myślę, że teraz więcej osób byłoby zainteresowanych kupnem tej pozycji, ale jednak biorąc pod uwagę jaką beznadziejną mieli sprzedaż kiedyś, to nie zdziwiłabym się, gdyby obawiali się powtórki z rozrywki i nigdy nie wznowili wydania tej serii.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Battle Royale"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości