Tom 8

Miejsce w którym można wypowiadać się na temat NHK, oczekiwań odnośnie tłumaczenia oraz całego zjawiska hikikomori.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Tom 8

Post autor: wataken » śr wrz 04, 2013 12:27 pm

Obrazek
Obwoluta ostatniego tomu Welcome to the NHK, na sieć wrzucimy ją za jakiś czas (czyli zapewne 13 września)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » śr wrz 04, 2013 2:40 pm

Już płaczę :cry:
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » śr wrz 04, 2013 2:45 pm

Znów ładna okładka, jak porównam tą do tej z 7 tomu to dochodzę do wniosku że podczas rysowania tamtej autorowi musiał mocno przeszkadzać Pan Lodówka :P

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » śr wrz 04, 2013 6:06 pm

Co mi przypomina, że nie przeczytałam jeszcze 2 poprzednich tomów ;<
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Pablo_Querte
Status: Offline

Post autor: Pablo_Querte » śr wrz 04, 2013 10:42 pm

Najlepsza wychodząca seria zbliża się do końca :(

Aki
Status: Offline

Post autor: Aki » czw wrz 05, 2013 9:13 pm

No to czekamy na zakończenie.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » czw wrz 05, 2013 9:22 pm

Może coś się ruszy, bo jak dotąd każdy tomik to fabularnie zawsze była powtórka z rozgrywki. Nie mniej, nie przeszkadzało to tytułowi, by być najlepszą aktualnie wychodzącą serią.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » czw wrz 05, 2013 9:40 pm

Daminox pisze:Może coś się ruszy, bo jak dotąd każdy tomik to fabularnie zawsze była powtórka z rozgrywki. Nie mniej, nie przeszkadzało to tytułowi, by być najlepszą aktualnie wychodzącą serią.
mi to przeszkadzało, tak czy inaczej przeczytam zakończenie, choć na wiele nie liczę...

Makoto
Status: Offline

Post autor: Makoto » sob wrz 07, 2013 5:52 pm

Koniec (płacze) nhk. I na co teraz moje grosiczki będą szły?

Okładeczka śliczna, znacznie lepsza niż 7 :D

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » czw paź 17, 2013 7:14 pm

No i się skończyło - tomik stoi już na regale, aż chciało by się przeczytać choć "jeszcze jeden rozdział" :(
Trzeba będzie znaleźć nowego zakupowego faworyta

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » czw paź 17, 2013 8:39 pm

Dwie ostatnie strony dają do myślenia. Wydaje się jakoby Satou nadal pozostał hikikomori. Skojerzania z filmem Dzień Świra jak najbardziej uzasadnione.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » pt paź 18, 2013 6:57 am

Chrno pisze:No i się skończyło - tomik stoi już na regale, aż chciało by się przeczytać choć "jeszcze jeden rozdział"
nie podzielam tej opinii, ja się cieszę, że to już koniec, pierwszy tom mi się BARDZO podobał, całość jednak nie bardzo, dalsze tomy (tak od 3) źle mi się czytało

Aki
Status: Offline

Post autor: Aki » wt paź 22, 2013 3:55 pm

Jestem po lekturze ostatniego tomu i przyznaję ,że dalsze cześć nie byłyby fajne.

kunio
Status: Offline

Post autor: kunio » śr paź 30, 2013 7:40 pm

Całość za mną i jak pierwsze 4 tomy były naprawdę rewelacyjne, tak od 5 każdy kolejny coraz to słabszy.
Na początku była to fajna komedia wymieszana z lekkim dramatem, ale pod koniec to z komedii praktycznie nic nie zostało, a postać Satou strasznie zjechali.
Pomimo słabszych tomów manga dobra, dałbym jej 7.
Gdyby była dalsza część, to kupiłbym ale pod warunkiem, że trzymaliby się humoru z pierwszych tomów.
Też zauważyliście pod koniec, że Oiwie coś odechciało się rysować? Poziom rysunków trochę spadł, porównajcie sobie z pierwszym tomem.

Teraz dobrze byłoby widzieć Genshiken, albo School Rumble. 8-)

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » czw paź 31, 2013 9:04 am

kunio pisze:Całość za mną i jak pierwsze 4 tomy były naprawdę rewelacyjne, tak od 5 każdy kolejny coraz to słabszy.
Na początku była to fajna komedia wymieszana z lekkim dramatem, ale pod koniec to z komedii praktycznie nic nie zostało, a postać Satou strasznie zjechali.
Pomimo słabszych tomów manga dobra, dałbym jej 7.
Gdyby była dalsza część, to kupiłbym ale pod warunkiem, że trzymaliby się humoru z pierwszych tomów.
Też zauważyliście pod koniec, że Oiwie coś odechciało się rysować? Poziom rysunków trochę spadł, porównajcie sobie z pierwszym tomem.

Teraz dobrze byłoby widzieć Genshiken, albo School Rumble. 8-)
IMO tom 8 był lepszy od 7, ale z resztą się zgadzam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Welcome to the N.H.K."”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości