Pandora Hearts tom 6

Forum dla fanów mangi Pandora Hearts.
ODPOWIEDZ
Nozomi
Posty: 97
Rejestracja: pt lis 30, 2012 3:01 pm
Status: Offline

Pandora Hearts tom 6

Post autor: Nozomi » czw lip 04, 2013 4:59 pm

Obrazek
Obwoluta 6 Pandory Hearts. Premiera to przełom lipca/sierpnia 2013.

Joanna
Status: Offline

Post autor: Joanna » śr lip 24, 2013 9:06 am

Czekam z niecierpliwością na ten tomik. Ubolewam nad brakiem grafik na grzbietach. Taka mała rzecz, a cieszy. :-(

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt lip 30, 2013 7:48 pm

Jutro przyjedzie do nas nasza partia, więęęęc... jutro.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Darya
Status: Offline

Post autor: Darya » pn sie 05, 2013 2:55 pm

Kupiłam przedwczoraj w krakowskim Matrasie i prawie od razu pochłonęłam. Wydanie bez zarzutu, w sumie jak zawsze P; Czytanie tej mangi w dwumiesięcznych odstępach jest jednak trochę niewygodne, bo nie pamiętam już co działo się ostatnio xD Jednak pojawił się Elliot, który od razu podbił moje serce <3
Kurcze, a teraz znów dwa miesiące czekania na kolejny tomik... D:

Nozomi
Posty: 97
Rejestracja: pt lis 30, 2012 3:01 pm
Status: Offline

Post autor: Nozomi » pn sie 05, 2013 7:25 pm

Cóż, nie skupiałam się za bardzo na błędach, ale znalazłam dwa. Jeden nastronie drugiej, zamiast "Hello my sister!" jest "Hello my sister", a drugi znajduje się na 116. W wypowiedzi Lottie zamiast "chcesz" jest "chesz". Ale tak to tomik bez zarzutów. Jestem zadowolona. Z niecierpliwością czekam na kolejny tom.

Sofi
Status: Offline

Post autor: Sofi » śr sie 14, 2013 5:09 pm

Piękny jak zawsze tomik z piękną Lottie na okładce. Co do samej treści...
Zapoznajemy się z Elliotem, Leo oraz niemalże dorosłą juz Adą. Autorka idealnie wyważyła wątek komediowy (biedny Gil, zawsze w coś go wkręcą) oraz powrót Baskerville'ów. Na sam koniec otrzymaliśmy tradycyjnie cliffhanger zmuszający nas do niecierpliwego oczekiwannia na kolejny tom :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pandora Hearts"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości