Pandora Hearts 14

Forum dla fanów mangi Pandora Hearts.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Pandora Hearts 14

Post autor: Ame » śr lis 05, 2014 4:56 pm

Obrazek
Planowana premiera to 1 grudnia.

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » śr lis 05, 2014 5:13 pm

Jedna z moich ulubionych okładek i chyba najmniej lubianych wydarzeń. Nie jestem pewna, zaległości mam.

e:
gg gonia pisze:ach eliot, jedna z najfajniejszych postaci tej serii.
A na pewno jedna z moich ulubionych.
Ostatnio zmieniony śr lis 05, 2014 7:20 pm przez mika, łącznie zmieniany 1 raz.

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » śr lis 05, 2014 5:20 pm

Jedna z moich ulubionych okładek także :) Nie mogę się doczekać, chociaż z jednej strony nie chcę tam zaglądać xD Kocham ten tomik, a dalsze są coraz lepsze i zadziwiające!

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » śr lis 05, 2014 6:07 pm

A ja mam wrażenie że scena na którą czekam jest bodaj w tomie 15 :D No ale zobaczymy :D
Okładka 14 tomu jest prześwietna i piękna i wgl....ach eliot, jedna z najfajniejszych postaci tej serii.
Ostatnio zmieniony śr lis 05, 2014 7:29 pm przez gg gonia, łącznie zmieniany 1 raz.

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » śr lis 05, 2014 6:27 pm

Ja za nim nie przepadam, ale na okładce wyszedł cudnie :) Te oczka :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » śr lis 05, 2014 7:38 pm

@ gg gonia - jeszcze dla pewności sprawdziłam. Tak, "wiadoma scena" jest w tomie 15 :V
Co nie zmienia faktu, że i 14 kończy się jednym wielkim "badum tsssss".

Elliot to jedna z moich ulubionych postaci do tego momentu- w każdym razie zdecydowanie jest moją ulubioną męską postacią tsundere. Lepszej od niego nie ma- zwykle męskie tsudere mnie głównie irytuje albo jest takie... meh.
A Elliot, jak to Leo powiedział, jest "inteligentnym kretynem".

Samą obwolutę kocham na równi z tą do tomu 22. Nie mogę się doczekać grudnia ^^
LOVELY COMPLEX
~ WANTZ ~

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » śr lis 05, 2014 7:57 pm

Tokusa pisze:Tak, "wiadoma scena" jest w tomie 15 :V
Tak teraz zerknęłam i faktycznie. To może przeciągnę zakupowe nadrabianie jeszcze o dwa miesiące? Jakoś wołałabym chyba na raz to przeczytać...

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » śr lis 05, 2014 9:05 pm

Nie znam mangi, ale zaciekawiliście mnie - co to za "wiadoma scena"?

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » czw lis 06, 2014 6:17 am

@Lilka- to zbyt duży spoiler dotyczący jednej postaci. Ci co czytali skanlacje wiedzą o co chodzi i już placzą, wznosząc przy tym ręce do nieba, stopą przyciskając tenże button http://www.nooooooooooooooo.com

Nie wściekać się, mówię też o sobie.

Nie mniej tom 14 też jest (i będzie, jeśli o polski chodzi) pełen zaskakujących scen, jak odkrycie pewnego Łańcucha oraz mocnej podpowiedzi co do postaci Leo.

Lilka, jeśli chcesz to można zaspoilerować, ale naprawdę polecam ci byś podeszła do mangi. Jeśli pierw nie chcesz kupować tomiku w ciemno, to [nie bijcie, waneko!] zachęcam do poczytania angielskich skanlacji. Być może i ciebie zaciekawi jeszcze bardziej ^^

@milka- w sumie też bym tak zrobiła, ale no... Ja jeszcze nie miałam w rękach swojego 13 tomiku i w domu będę tylko w grudniu na święta :V Gdybym mogła to bym czytnęła na raz tomiki 13-14-15, ale wtedy miałabym je dopiero na Wielkanoc. Życie jakie okrutne.

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » czw lis 06, 2014 1:02 pm

W sumie zaległe mam od 12, to chyba tak zrobię. Ewentualnie jeżeli fajne jakie promocje świąteczne będą i mi pozostałe zaległości pozwolą, to sobie zamówię osobną paczkę z wysylka po skompletowaniu. Tak, to wolę czytać na raz.

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » czw lis 06, 2014 5:11 pm

No tak scena na którą czekamy jest w 15 tomie, ale w sumie na końcu 14 już wszystko wiadomo i jest TAKI NIEDOSYT XD na zazdroszczę ludziom, którzy robią tak, że patrzą najpierw jak kończy się dany tom, bo moje koleżanki zawsze tak robią, a zawsze sobie spoilerują i potem jest co ale jak to się stało i dopiero wtedy czytają od początku xD

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » czw lis 06, 2014 6:12 pm

Minimalną czcionką są napisane spoilery

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy czytają tomiki od końca :V

Ale fakt, jednakże w tomie 14 jest jeszcze ta nadzieja, psiaku. Że dla Ellie, bo jakby nie było, do tej pory żadna tak ważna postać nie umarła*, więc nie musieliśmy (czytając po raz pierwszy) zakładać jak potoczy się akcja.

*Glena itd. nie liczę, to się działo sto lat temu. A Reim... Reim żyje, więc no 8'D
Ostatnio zmieniony pt lis 07, 2014 8:21 pm przez Tokusa, łącznie zmieniany 1 raz.

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » pt lis 07, 2014 3:35 pm

A nie lepiej było by też na wszelką ostrożność białym kolorem napisać? xD'' Bo jeszcze ktoś napisze, że mu życie zniszczyłyśmy (nie żeby coś)
Ale jak ktoś, kto czyta mangę po pl tylko od waneko przeczyta tak sobie ten tom 14, to nie wiem czy doczeka dwa miesiące w miejscu na następny, oczywiście zależy czy ktoś tego kogoś lubi czy nie.. xD

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » pt lis 07, 2014 8:23 pm

Zastosowałam się do twojej rady- fakt, teraz jest mniej widoczne i jeśli ktoś przeczyta to tylko na własną odpowiedzialność ^^
Ale no, to trzyma w napięciu. Z jednej strony irytacja bo chcesz więcej, chcesz przeczytać dalej, chcesz wszystkie ale... No. To jak urwanie odcinka serialu w najlepszym momencie z dobijającym "To be continued".
Nie mniej jednak i tak nie mogę się doczekać tomiku. Chyba nawet wydrukuję sobie obwolutę i powieszę w ramce na ścianie :lol:
LOVELY COMPLEX
~ WANTZ ~

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » sob lis 08, 2014 10:59 am

Nom, dużo ludzi tak robi c;
w sumie od tego tomu, co każdy to dla mnie było coraz bardziej nie mogłam się doczekać, a w 16 tomie rozpoczęła się zupełnie inna akcja, chociaż po tym 14 jeszcze się nie mogłam pozbierać.

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » pn gru 01, 2014 12:51 pm

No i zamówienia ruszyły...
Nie mogę się doczekać aż dostanę tomik w swoje szpony wraz z dziewięcioma tomikami D.N.Angel ^^

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » śr gru 24, 2014 1:29 pm

Tom przeczytany i fabuła plącze się coraz bardziej i bardziej jednocześnie coraz więcej wyjaśniając. Choć wyczuwam coraz bliższą potrzebę przeczytania tego jeszcze raz bo zaczynam się gubić w aktualnej intrydze i w tym na czym do końca polega moc będącego teraz w centrum uwagi łańcucha.

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » wt gru 30, 2014 12:23 am

Tutaj mogę uspokoić (?), że w tomiku 15 (nie jestem tylko pewna czy w środku czy pod koniec) nastąpi chwila na oddech. Teraz sporo się dzieje i akcja brnie do przodu, ale no, każda głowa potrzebuje chwili na przetrawienie informacji.

Mnie uwiodły w tym tomiku sceny pojedynków. Zarówno Break, Gilbert jak i Oz świetnie się prezentowali, autorkę bez skrupułów można chwalić za świetną robotę. Ba, w tym tomiku nawet Ada próbowała zrobić coś pożytecznego...
Chociaż i tak najbardziej szkoda najmłodszego Nightraya.
LOVELY COMPLEX
~ WANTZ ~

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pandora Hearts"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości