Pandora Hearts # 17

Forum dla fanów mangi Pandora Hearts.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Pandora Hearts # 17

Post autor: Ame » pn maja 04, 2015 7:55 pm

Obrazek
Planowana premiera tego tomu to 1 czerwca 2015.

Yikki
Status: Offline

Post autor: Yikki » pn maja 04, 2015 8:01 pm

Mimo nie kupuję mangi PH, ale muszę przyznać ze te obwoluty jest przepięknie <3 aż moje oczy cieszą się.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » wt maja 05, 2015 4:08 pm

A ja jeszcze 16 tomu nie zamówiłam, ech. Nie mogę się doczekać 17, jedna z moich ulubionych obwolut (nr 1 to oczywiście ta z Elliotem).

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » wt maja 05, 2015 9:26 pm

No i nadchodzi najlepszy tom z największym plot twistem w serii PH &#9829;
Nie mogę się doczekać *_* Szkoda, że tomik w łapki chwycę dopiero w lipcu-sierpniu, ale i tak..
WEEEE!

No i rzecz jasna, obwoluta wspaniała.
LOVELY COMPLEX
~ WANTZ ~

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » śr maja 06, 2015 8:56 am

Aż chciałoby się zacząć kupować serię właśnie dla takich okładek. Nie powiem, zainteresowało mnie. Anime bardzo mi się podobało, chociaż zakończyli w beznadziejnym momencie. Cały czas głowię się "Co dalej?". Może jak wskoczy więcej grosza (i zakupię już to co mam w planach), wezmę się za PH :)
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Offline

Post autor: Komisia111 » śr maja 06, 2015 4:15 pm

Naama kilka końcowych odcinków było fillerami, więc tym bardziej polecam się zapoznać z mangą. Właśnie po tym jak się anime skończyło zaczyna się prawdziwa akcja :3

Co do samej okładki to jest ona bardzo ładna, chociaż nie należy do grona moich ulubionych. Ten czas tak szybko leci, dopiero co kupowałam pierwszy tom w Empiku, a tu już 17 i do końca historii bliżej niż dalej :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » śr maja 06, 2015 6:48 pm

Naama - już nie wspominając o tym, że w anime przeciągnęli krótkie wątki do granic nudnej możliwości. Co boli. Nie tak dawno odnawiałam sobie anime, podczas zapoznawania koleżanki z tytułem, myślałam że nerwicy dostanę (jeśli nie dostałam). Jeśli nie jesteś pewna kupna tomiku, to zawsze możesz zapoznać się z angielskimi skanlacjami. Jeśli się spodoba, to przynajmniej będziesz wiedziała, że nie wyrzucasz pieniędzy w błoto ^^ (ja przykładowo dopiero po zerknięciu na skanlacje zdecydowałam, że zacznę kupowac Horimiya/ę)
LOVELY COMPLEX
~ WANTZ ~

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » śr maja 06, 2015 8:21 pm

Pozostało jeszcze 7 tomiszy do końca. Może w końcu się doczekam, bo strasznie mnie kusi aby po angielsku doczytać końcówkę. Co do samej okładki, jedna z lepszych [uwielbiam jej kolorystykę ^^]

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » śr maja 06, 2015 10:23 pm

Szkoda, że u nas połówek nie wydali :(

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » czw maja 07, 2015 12:10 am

Ah, to że anime nieco "podkręcili" to wiem. Nawet zaczęłam sobie na spokojnie czytać mangę po angielsku. I dlatego tak kusi mnie zakup polskiej wersji. Ale niedawno zaczęłam tworzyć swoją własną kolekcję, więc mam kilka ważnych dla mnie tytułów, na których zamierzam się głównie skupić.

W anime najbardziej urzekła mnie postać Jack'a Vessalius'a i jego wspaniały głos Pana Daisuke, którego uwielbiam za Sebastiana z Kurosha (i nie tylko! ale o nim mogłabym pisać i pisać) :D

Po za tym w anime jest ten plus, bo według mnie cudownie dopasowali melodyjkę do pozytywki oraz do momentu, w którym do walki wkraczała Alicja. Jak czytałam mangę, to sobie włączałam OST ^^

Niestety, chyba zrobiłam sobie cichy spoiler końcówki jak na FBku strony zaczęły wrzucać kadry z ostatniego tomu :<
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » pt maja 22, 2015 3:25 pm

Siedemnasty tomik PH to będzie wspaniały prezent na dzień dziecka :D

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » ndz maja 31, 2015 5:34 pm

Właśnie przeczytałem siedemnasty tomik (okładka piękna). No i....
....
.........
................
Obrazek Muszę powiedzieć że zaskoczyło mnie to nawet bardziej niż zakończenie poprzedniego tomu. Nie żebym nad tym zanadto myślał, ale takiego obrotu spraw kompletnie nie przewidywałem. Sytuacja Oza przypomina mi to trochę finał Rewrite od Key'a.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » śr cze 17, 2015 10:50 am

WTF!!!!!1!!!11!!!!
jestem świeżo po lekturze.....ale no kurcze! nie wierze w to co czytam, Pandora nigdy nie zawodzi jeśli chodzi o plot twisty ale niech mi to ktoś wyjaśni: mega spoiler tego tomu Skoro oz jest łańcuchem to jakim cudem normalnie żył w naszym świecie jako człowiek i dlaczego ma pieczęć na sobie? koniec spoilera

Ponadto wraz z przedostatnim rozdziałem tego tomu dotarłam do momentu na którym skończyłam czytać skanlacje na rzecz polskiego wydania, ach jak ten czas szybko leci.

Awatar użytkownika
ageha
Adept
Posty: 161
Rejestracja: śr wrz 18, 2013 1:25 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: ageha » śr cze 17, 2015 11:30 am

Ta kwestia będzie poruszana później w mandze. Naprawdę szkoda byłoby to sobie teraz zaspoilerować :P

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » śr cze 17, 2015 11:34 am

gg gonia pisze:Ta kwestia będzie poruszana później w mandze. Naprawdę szkoda byłoby to sobie teraz zaspoilerować :P
No chyba że tak :) to odpuszczam na razie XD

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » śr cze 17, 2015 5:03 pm

Poza tym- hej, kwestie dotyczące Oza i Alice są jednymi z najważniejszych :lol: spoilerowanie tego jest wręcz surowo zakazane. Ale mogę powiedzieć, że wszystko zostało ładnie wyjaśnione (a w polskiej wersji: zostanie) więc nie trzeba się obawiać o dziury fabularne ^^
LOVELY COMPLEX
~ WANTZ ~

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pandora Hearts"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości