Sword Art Online

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Sword Art Online

Post autor: Kakaladze » sob lis 28, 2020 5:52 pm

Meliona pisze:
sob lis 28, 2020 12:43 pm
W tym roku nie dostaniemy w Polsce ani jednego tomiku SAO :(
Dlatego porzuciłem zbieranie na razie zarówno SAO jak i Overlorda. Zakładając że to tempo się utrzyma to SAO planuje porzucić, a ewentualnie progressive i Overlorda zacznę sprowadzać zza granicy, bo moje wnuki nie doczekają wydania w Polsce.


A okładka ładna, ale Sao ogółem ma bardzo ładne ilustracje.
Obrazek

Xenonn123
Adept
Posty: 266
Rejestracja: pt lut 07, 2020 7:56 pm
Status: Offline

Sword Art Online

Post autor: Xenonn123 » sob lis 28, 2020 8:50 pm

Kakaladze pisze:
sob lis 28, 2020 5:52 pm
Meliona pisze:
sob lis 28, 2020 12:43 pm
W tym roku nie dostaniemy w Polsce ani jednego tomiku SAO :(
Dlatego porzuciłem zbieranie na razie zarówno SAO jak i Overlorda. Zakładając że to tempo się utrzyma to SAO planuje porzucić, a ewentualnie progressive i Overlorda zacznę sprowadzać zza granicy, bo moje wnuki nie doczekają wydania w Polsce.


A okładka ładna, ale Sao ogółem ma bardzo ładne ilustracje.
Chwila chwila, Kakaladze, spokojnie. Czyżbyś był za bardzo rozpieszczony poprzednim trybem wydawania SAO?
Bo uważam że to trochę niefajne podejście że tylko dlatego że SAO miało jeden gorszy rok.

w 2016 roku wyszło 5 tomów SAO w Polsce, w 2017 4 tomy, w 2018 roku 3 tomy, w 2019 3 tomy, w 2020 1 tom.

Tylko na podstawie 1 gorszego roku, chcesz porzucić kupowanie SAO? Sorry, ale dla mnie to jest śmieszne po tym ile już jest w Polsce tomów wydanych i jak świetne tempo ma SAO. Ba, ja tylko przypomnę że my wciąż jesteśmy przed angielskim wydaniem, które ma tryb 4-miesięczny. Gdybyś pisał to o Overlordzie albo Durarara to jeszcze bym zrozumiał, ale SAO? Co jak co ale uważam że SAO najlepiej sobie radzi Kotori z wydawaniem.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Sword Art Online

Post autor: Kakaladze » sob lis 28, 2020 9:15 pm

Xenonn123 pisze:
sob lis 28, 2020 8:50 pm
Czyżbyś był za bardzo rozpieszczony poprzednim trybem wydawania SAO?
Jestem być może za bardzo rozpieszczony tym że oczekuję od wydawcy jakiejkolwiek terminowości, a ta nie istnieje u Kotori. Co to w ogóle za komentarz :lol:
Xenonn123 pisze:
sob lis 28, 2020 8:50 pm
Tylko na podstawie 1 gorszego roku, chcesz porzucić kupowanie SAO?
Tylko na podstawie ostatnich dwóch lat Kotori które wydaje LN tragicznie, jak zabierałem się za ich serie to nie było mowy o takich opóźnieniach, cykl był z góry znany i nie interesuje mnie ich tłumaczenie.
Xenonn123 pisze:
sob lis 28, 2020 8:50 pm
Gdybyś pisał to o Overlordzie albo Durarara to jeszcze bym zrozumiał, ale SAO? Co jak co ale uważam że SAO najlepiej sobie radzi Kotori z wydawaniem.
Piszę o SAO, Sao progressive i Overlordzie wszystkie od jakiegoś czasu maja tragiczne tempo, gdzie optymistycznie można zakładać 1 tomik na rok. SAOP które rzekomo sprzedało się niesamowicie też czekało na swój tom cały jeden rok.

W związku z czym nie mam zamiaru pakować pieniędzy w wydanie wydawcy któremu zwyczajnie nie ufam. Rynek mang i light novel zarówno Polski i Amerykański jest na tyle duży, że zawsze coś znajdę dla siebie i nie muszę być skazany na łaskę Kotori.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5363
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Sword Art Online

Post autor: Yuriko » ndz lis 29, 2020 12:09 am

Xenonn123 pisze:
sob lis 28, 2020 8:50 pm
ale dla mnie to jest śmieszne
Śmieszne, to jest to co ty piszesz :lol: Rozpieszczony poprzednim trybem wydawania? xD Pojechałeś. Kotori właśnie taki tryb powinno utrzymać, a nie się staczać.

Xenonn123
Adept
Posty: 266
Rejestracja: pt lut 07, 2020 7:56 pm
Status: Offline

Sword Art Online

Post autor: Xenonn123 » ndz lis 29, 2020 2:51 am

Yuriko pisze:
ndz lis 29, 2020 12:09 am
Xenonn123 pisze:
sob lis 28, 2020 8:50 pm
ale dla mnie to jest śmieszne
Śmieszne, to jest to co ty piszesz :lol: Rozpieszczony poprzednim trybem wydawania? xD Pojechałeś. Kotori właśnie taki tryb powinno utrzymać, a nie się staczać.
I po co od razu takie teksty? Nie potrafisz normalnie odpowiedzieć, tylko takie gówniarskie odpowiedzi na poziomie Pajęczej Lili? XD
Ja tylko wyraziłem swoje zdanie, przedstawiłem swój pogląd na sprawę, nie obraziłem nikogo.

Kotori pisało że z każdym tomem coraz trudniej się redakcje SAO robi. Poza tym oni mają tylko jedną osobę od redakcji, teraz to jaka taka cegła jak Ovelord jest robiona przez cały rok to ciężko żeby 2/3 tomy SAO wyszły w roku jak inna LN blokuje.

Teraz przykładowo następne w kolecje jest tom 3 Progressive i tom 22 z głównej historii i myślę że jeśli Lau się zepnie ( a mam taką nadzieję ) to powinni wydać w miarę szybko te tomy, a może i nawet tom 23 wyjdzie. No chyba że znowu Ovelord im zatka dziurę na pół roku czy rok.

Awatar użytkownika
usagisensei
Wtajemniczony
Posty: 750
Rejestracja: śr sie 15, 2012 4:20 pm
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status: Offline

Sword Art Online

Post autor: usagisensei » ndz lis 29, 2020 9:32 am

Może ja jestem jakaś dziwna ale jak czytam jakiekolwiek jojczenie o kolejne tomy jakiegoś LN to mi się odechciewa zaglądać do tematu. Mam za duzo innego czytania i innych spraw aby się przejmować tym, że SAO czy Overlord miały w tym roku 1 czy więcej tomów u nas wydanych. Będzie, jak wyjdzie. Serio mam wrażenie, że płaczący nad terminami nie mają prawdziwych problemów (broń Boże nie życzę ich nikomu bo sama mam ich za dużo).
Stay calm... czy jak to tam szło ^_-
Wishlist:
PSME, Hana-Kimi, Kimi wa Pet, Aishiteruze Baby, W-Juliet, Dragon Half

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1307
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Sword Art Online

Post autor: Sebek » ndz lis 29, 2020 12:33 pm

usagisensei pisze:
ndz lis 29, 2020 9:32 am
Może ja jestem jakaś dziwna ale jak czytam jakiekolwiek jojczenie o kolejne tomy jakiegoś LN to mi się odechciewa zaglądać do tematu. Mam za duzo innego czytania i innych spraw aby się przejmować tym, że SAO czy Overlord miały w tym roku 1 czy więcej tomów u nas wydanych. Będzie, jak wyjdzie. Serio mam wrażenie, że płaczący nad terminami nie mają prawdziwych problemów (broń Boże nie życzę ich nikomu bo sama mam ich za dużo).
Stay calm... czy jak to tam szło ^_-
+1
Obrazek

Dao
Adept
Posty: 130
Rejestracja: ndz cze 28, 2020 6:28 pm
Gender:
Status: Online

Sword Art Online

Post autor: Dao » ndz lis 29, 2020 4:34 pm

[
usagisensei pisze:
ndz lis 29, 2020 9:32 am
Serio mam wrażenie, że płaczący nad terminami nie mają prawdziwych problemów (broń Boże nie życzę ich nikomu bo sama mam ich za dużo).
Myślę, że chociaż chwila nad ulubioną czy też po prostu przyjemną lekturą byłaby dla tych ludzi miłą odskocznią od innych, "prawdziwych" jak to określiłaś, problemów... ;)

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5363
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Sword Art Online

Post autor: Yuriko » czw wrz 16, 2021 11:51 am

Okładka tomu 26
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Okularnik
Adept
Posty: 163
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 12:46 am
Gender:
Status: Offline

Sword Art Online

Post autor: Okularnik » czw wrz 16, 2021 10:59 pm

Taka sobie okładka, oby ilustracje nadrabiały

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Sword Art Online

Post autor: Łukasz.T » pt wrz 17, 2021 7:12 pm

Okładka nawet fajna ^^

Awatar użytkownika
FireTheft
Adept
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 11, 2011 9:24 pm
Status: Offline

Sword Art Online

Post autor: FireTheft » ndz sty 22, 2023 1:59 am

Kakaladze pisze:
sob lis 28, 2020 5:52 pm
Meliona pisze:
sob lis 28, 2020 12:43 pm
W tym roku nie dostaniemy w Polsce ani jednego tomiku SAO :(
Dlatego porzuciłem zbieranie na razie zarówno SAO jak i Overlorda. Zakładając że to tempo się utrzyma to SAO planuje porzucić, a ewentualnie progressive i Overlorda zacznę sprowadzać zza granicy, bo moje wnuki nie doczekają wydania w Polsce.
Bez przesady, jestesmy tylko 3 tomy za Japonią, a 2 za wersją angielską.
Obrazek

Awatar użytkownika
Okularnik
Adept
Posty: 163
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 12:46 am
Gender:
Status: Offline

Sword Art Online

Post autor: Okularnik » pt sty 27, 2023 11:23 pm

FireTheft pisze:
ndz sty 22, 2023 1:59 am
Bez przesady, jestesmy tylko 3 tomy za Japonią, a 2 za wersją angielską.
Szkoda, że wcześniej to wersja angielska była kilka tomów za nami :oops:

Awatar użytkownika
Kushina
Posty: 14
Rejestracja: pt cze 02, 2017 10:39 am
Status: Offline

Sword Art Online

Post autor: Kushina » sob kwie 15, 2023 9:17 pm

Ja porzuciłam kupowanie novelki na tomie 21, jakoś znudziły mnie dalsze losy bohaterów, chyba że ktoś wie czy jednak dalej jest ciekawie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości