Dziewczyna znad morza

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
Awatar użytkownika
MrOrochimaru
Wtajemniczony
Posty: 642
Rejestracja: pt lut 16, 2018 4:10 pm
Status: Offline

Co ostatnio przeczytaliście? Podziel się opinią!

Post autor: MrOrochimaru » wt lut 02, 2021 11:56 pm

Nie pisałem nigdy nigdzie swoich opinii, no ale muszę gdzieś to wylać. To jak mega mnie rozczarowała, rozsmaczyła i zniszczyła manga Dziewczyna znad morza, to przechodzi wszystkie pojęcia. Nigdy nie czytałem tak okropnie brzydkiej, nielogicznej, okropnej, nadwyraz zboczonej, z dziwnymi oraz obrzydliwymi fetyszami.
Moje gimnazjum było dziwne i nie uważam tego przeżycia za okropne, ale były w mojej szkole oraz klasie osoby naprawdę "agresywne" oraz źle wychowane, ale nikt nigdy nie rzucał tak okropnych i obrzydliwych tekstów jak bohaterowie tej mangi. Naprawdę nie widzę w tej mandze nic ciekawego, nawet rysunki są okropne i obrzydliwe (szczególnie przy nagości). (I nie mam problemów z erotycznymi scenami bo tu nie o to chodzi). Przeczytanie tych 2 tomów bylo dla mnie naprawdę okropnym przeżyciem i w tej chwili nie jestem w stanie wyobrazić sobie gorszej rzeczy, która mnie spotkała. Gdyby manga była chociaż słaba, to po prostu słaba i tyle, ale to był prawdziwy koszmar, mega żałuje wydanych pieniędzy oraz zniszczonego zdrowia psychicznego.
Ostatnio zmieniony czw lut 04, 2021 12:28 pm przez MrOrochimaru, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości