Mangastore - sklep Kotori

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: Matii » sob kwie 17, 2021 2:25 pm

Ja zamawiałem 4 i wciąż czekam. Nastawiam się że może w przyszłym tygodniu przyjdzie.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Gokiburi
Adept
Posty: 498
Rejestracja: śr mar 13, 2013 11:35 pm
Lokalizacja: Krk
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: Gokiburi » sob kwie 17, 2021 6:21 pm

Też zamawiałam jedną mangę i aż się zdziwiłam jak błyskawicznie dostałam swoje zamówienie (dostałam jakoś środa-czwartek po świętach).

Awatar użytkownika
maczek
Adept
Posty: 220
Rejestracja: sob lis 16, 2013 7:33 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: maczek » śr kwie 21, 2021 5:44 pm

Cały czas wysyłamy zamówienia z czasu promocji. Zostało nam jeszcze około 100, ale postaramy się zamknąć temat do końca tygodnia. Wolno to idzie, bo zamówienia są duuużo większe niż składane poza promocjami i pakowanie jest czasochłonne. Przepraszamy, że to tyle trwa. Do kolejnej promocji postaramy się lepiej przygotować - nasz mangastorowy zespół wkrótce powinien się powiększyć o kolejne dwie osoby.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: Canis » czw kwie 22, 2021 8:58 pm

maczek, dobrze słyszeć, że macie ruch w interesie i że wasza ekipa się rozrasta. Liczę że dacie sobie radę z trudnościami i że wnet przysporzycie mi dobrze znanego problemu pt. "Gdzie ja to zmieszczę? Półki nie są z gumy." :)

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: miaka88 » czw kwie 22, 2021 10:21 pm

Canis pisze:
czw kwie 22, 2021 8:58 pm
"Gdzie ja to zmieszczę? Półki nie są z gumy."
Kto chętny na utworzenie nowej dzialności? Połki z efektem czarnej dziury? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: KubciO » czw kwie 22, 2021 10:33 pm

Maczek, gdzie najlepiej napisać w sprawie zmiany sposobu dostawy zamówienia? Messenger (sklepu), mail czy może kontaktować się jeszcze inaczej?
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: Gotenks » sob kwie 24, 2021 6:05 am

Ja pisałem przez zakładkę kontakt na stronie sklepu i już na drugi dzień mi zmienili wysyłkę na paczkomat 😁
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
maczek
Adept
Posty: 220
Rejestracja: sob lis 16, 2013 7:33 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: maczek » sob kwie 24, 2021 9:15 am

KubciO pisze:
czw kwie 22, 2021 10:33 pm
Maczek, gdzie najlepiej napisać w sprawie zmiany sposobu dostawy zamówienia? Messenger (sklepu), mail czy może kontaktować się jeszcze inaczej?
Najlepiej na kontakt@mangastore.pl
Inne kanały są kłopotliwe, ludzie piszą na FB, na Messengerze, a nawet na Asku. Zdarza mi się coś odczytać wieczorem z komórki (bez możliwości natychmiastowej zmiany), a potem zapominam. Mail najpewniejszy.

Awatar użytkownika
maczek
Adept
Posty: 220
Rejestracja: sob lis 16, 2013 7:33 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: maczek » sob kwie 24, 2021 9:24 am

Mam do was pytanko. Planujemy gruntowną przebudowę sklepu internetowego (a właściwie zupełnie nowy sklep), ponieważ stary ma trochę błędów a wzrost ilości zamówień sprawia, że silnik wyrabia nadgodziny (w tym roku wysłaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy książek).
Proces potrwa wiele miesięcy (teraz trochę brak czasu i ludzi, a pracy do zrobienia multum), ale pewne kwestie już teraz staram się ogarnąć.

Jeśli korzystaliście z mangastore.pl, to czego Wam brakuje w jego funkcjonalności? Jaki powinien być według Was idealny sklep z mangami?

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: Meliona » sob kwie 24, 2021 9:46 am

Dla mnie idealny sklep z mangami to taki, w którym nie muszę czyścić ciasteczek przed każdym logowaniem :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1308
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: Sebek » sob kwie 24, 2021 10:47 am

maczek pisze:
sob kwie 24, 2021 9:24 am
Jeśli korzystaliście z mangastore.pl, to czego Wam brakuje w jego funkcjonalności? Jaki powinien być według Was idealny sklep z mangami?
Dla mnie w sumie mangastore ma wszystko, czego bym od sklepu oczekiwal. No moze jedynie jakies info, jesli wrzucam do koszyka jakas pozycje, jesli juz ja kiedys zamawialem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: Alexandrus888 » sob kwie 24, 2021 10:50 am

Lepszy system preorderów - gdy w jednym zamówieniu są preordery i zwykłe mangi domyślnie wysyłane powinny być oddzielnie, z opcją wstrzymania. Do darmowej wysyłki preorder się nie wlicza, chyba że całość jest wstrzymaana, wtedy się wlicza (ideał sklep waneko). Prosty i przejżysty menadżer preoederów w którym mam podgląd co już zamówiłem, co jest w drodze, a co jeszcze czeka na premierę. (ideał yatta). Miłoby było zażądzać z tamtąt opcjami wysyłki (adres, forma, opcja dopłaty za zmiane formy bez konieczności pisania meila).

Menu: tak żebyb Kotori było na samej górze, bo z niego najczęściej korzystam. Dalej najpierw wyszczególnione nowości, preordery, pakiety, jednotomówki i dopiero serie alfabetycznie.

Oprucz daty premiery preorderu też data jego zamknięcia. Ewentualnie przypominajka o kończącym się czasie. Idealna byłaby przypominajka mailowa o nowych preorderach jupowanych serii.

Tyle na szybko, jak coś jeszcze wpadnie do głowy napiszę :)

O, o, o, to co pisze Sebek.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: ninna » sob kwie 24, 2021 11:41 am

Żeby działał na każdej przeglądarce XD. Moją "podstawową" przeglądarką jest Chrome i kiedyś normalnie robiłam zakupy w sklepiku Kotori właśnie na Chromie. Potem coś się zadziało i za nic nie mogę się zalogować do sklepu (czyszczenie ciastek nie pomaga, nic). Musiałam przerzucić się na Firefoxa. Podobny problem jest zresztą z tym forum :P.

Po drugie: to chyba jedyny sklep, który nie wysyła preorderów oddzielnie. Muszę czekać aż wszystko wyjdzie i dopiero wtedy jest wysyłka. Aczkolwiek raz zrobili mi wyjątek i wysłali osobno jak była jakaś potężna obsuwa jednego z zamówionych tytułów. Wolałabym żeby każdy preorder był wysyłany tuż po premierze. W końcu po to je kupuję. A tak to muszę się bawić w zamawianie pojedynczych tomików (jestem niecierpliwa i lubię wszystko mieć "na już" :D).

Sebek, ma rację z przypominajką jeśli wrzuci się do koszyka coś, co już wcześniej się zamówiło. Raz miałam z Dango taką wpadkę ale dogadaliśmy się bez problemu na zamianę na coś innego.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Online

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: Yuriko » sob kwie 24, 2021 12:02 pm

Zakładka z zakupionymi preorderami byłaby bardzo pomocna. Nie trzeba by było szukać co się kupiło, a czego nie.

Awatar użytkownika
Gokiburi
Adept
Posty: 498
Rejestracja: śr mar 13, 2013 11:35 pm
Lokalizacja: Krk
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: Gokiburi » sob kwie 24, 2021 11:15 pm

Brakuje mi zakładki prenumeraty/preordery. Żeby widzieć od razu które preordery są już dostępne w sklepiku, zamiast przekopywać się przez wszystkie strony i sprawdzać co jest już wydane a co jeszcze nie.
Bo to czy jakiś preorder mam kupiony czy nie to sobie listę prowadzę i kolorami znaczę; z wszystkich wydawnictw w jednym miejscu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Just
Adept
Posty: 156
Rejestracja: pt mar 12, 2021 12:54 pm
Gender:
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: Just » pt lis 26, 2021 12:35 am

OVERKILL pisze:
pt lis 26, 2021 12:31 am
Siedzę już 30 minut i próbuję dodać do koszyka ostatnie tomy Yotsuby
To i tak nieźle. Ja dałem radę tylko się zalogować xD

Awatar użytkownika
Just
Adept
Posty: 156
Rejestracja: pt mar 12, 2021 12:54 pm
Gender:
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: Just » pt lis 26, 2021 12:52 am

OVERKILL pisze:
pt lis 26, 2021 12:45 am
jedyne co mi teraz zostało to próbować dodać ostatnie 3 tomy Yotsuby
No właśnie się zastanawiam czy brać Punpuna komplet, bo chyba taniej już nigdy nie będzie :< ale zapomniałem dodać ostatniego tomu xD

edit: Chyba zaczęło w miarę sprawnie działać

Awatar użytkownika
FireTheft
Adept
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 11, 2011 9:24 pm
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: FireTheft » wt lis 30, 2021 7:15 pm

Ktoś wie jak często się promki trafiają? Wziąłem wszystkie tomy Overlorda na black friday żałuje, że nie wziąłem SoA jak było 15zł za tom.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: Meliona » wt lis 30, 2021 7:50 pm

Pewnie następna będzie na początku kwietnia, kiedy Kotori ma urodziny
Obrazek

Awatar użytkownika
FireTheft
Adept
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 11, 2011 9:24 pm
Status: Offline

Mangastore - sklep Kotori

Post autor: FireTheft » wt lis 30, 2021 8:00 pm

Szkoda. No nic, poczekam albo poszukam uzywek . Dzieki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości