Z tobą pod parasolem

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Z tobą pod parasolem

Post autor: Yuriko » pt maja 01, 2020 11:52 am

Obrazek
Poznają się pewnego popołudnia dzięki parasolowi. A właściwie przez próbę jego kradzieży. Następnego dnia zaraz po szkole Keisuke oddaje parasol właścicielowi i tak poznaje studenta Yugiego oraz jego przyjaciół. Znajomość z nimi sprawia, że czuje się bardziej dorosły. Jednocześnie ze zdziwieniem odkrywa, że jest coraz bardziej zafascynowany Yugim. Któregoś wieczora staje się świadkiem jego intymnego zbliżenia z kolegą ze studiów, Tachibaną. Na widok wykrzywionej podnieceniem twarzy Yugiego po raz pierwszy w życiu zaczyna odczuwać potrzebę posiadania kogoś tylko dla siebie.
Oto słodko-gorzka opowieść o trójce osób połączonych przez jeden parasol.
Ostatnio zmieniony czw lip 30, 2020 12:30 pm przez Yuriko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Z tobą pod parasolem

Post autor: ninna » pt maja 01, 2020 12:52 pm

Mangą nie jestem zainteresowana ale muszę przyznać, że okładka wyszła im bardzo ładnie. Kolorystyka i ten parasol w logo :D

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2697
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Z tobą pod parasolem

Post autor: Angu » sob paź 03, 2020 11:48 pm

Z tobą pod parasolem podobało mi się o wiele bardziej, niż wydane chwile wcześniej u nas Starlike words.
To kolejna dość prosta historia, z uczuciem "spadającym jak grom z nieba" xD ale kilka razy zaskoczyłam się podczas lektury. Nie wszystko mi się podobało
► Pokaż Spoiler

Jak na minimalne założenia autorki, trójkąt + zły facet + młodszy seme, to tomik nie wyszedł zły. Czytało się błyskawicznie, ale dobrze spędziłam czas.

W wydaniu zaskoczył mnie tylko spis treści, który ma dwie linijki
Z tobą pod parasolem strona 5
Z tobą później strona 147
kiedy główna historia zajmuje 5 rozdziałów i można je było wyszczególnić.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość