Braciszek do wynajęcia

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Braciszek do wynajęcia

Post autor: Monsterlight » pn lis 15, 2021 3:40 pm

Obrazek
Jeszcze kilkanaście dni i w Wasze ręce trafi nasza łapiąca za serca nowość "Braciszek do wynajęcia" ❤️ Przygotujcie sobie paczkę chusteczek i zanurzcie się w świat, w którym nasza mała bohaterka szuka rodzinnego ciepła i miłości w niekonwencjonalny sposób - wynajmując młodego mężczyznę, aby ten zastąpił jej prawdziwego brata.

Tomiki powinny do nas trafić 30 listopada, a jeżeli zamówicie je w naszym sklepiku, dostaniecie dodatkowo dwustronną kartę z przepięknymi grafikami z tej serii 🤩
Ostatnio zmieniony pn lis 22, 2021 3:08 pm przez Monsterlight, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Braciszek do wynajęcia

Post autor: Yuriko » pn lis 15, 2021 3:56 pm

Już się nie mogę doczekać premiery :D

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Braciszek do wynajęcia

Post autor: Koichi » wt lis 16, 2021 1:14 am

Kolejna manga "za pieniądze mogę wszystko". Smutne.

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Braciszek do wynajęcia

Post autor: Monsterlight » pn lis 22, 2021 3:09 pm

Dzisiaj przyszedł czas na pokazanie Wam dodatku do pierwszego tomu naszej nowej serii "Braciszek do wynajęcia" 😊 Tak jak wspominaliśmy, będzie nim dwustronna karta z takimi oto grafikami. Co o niej sądzicie? Któryś obrazek podoba Wam się bardziej? 🤔

Jak zwykle kartę będziemy dorzucać do każdej prenumeraty, a po premierze mangi do wyczerpania zapasów.

👉 mangastore.pl/braciszek-do-wynajecia-c-2_8_538.html
► Pokaż Spoiler
Ładny dodatek, ale na razie się wstrzymuję. Jeśli manga będzie miała spoko opinie to kupię, jak wyjdzie całość.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Braciszek do wynajęcia

Post autor: Monsterlight » pt sty 07, 2022 9:15 pm

Obrazek
A dzisiaj chcemy zaprezentować Wam okładkę drugiego tomu tej serii 😍 Jak będzie się rozwijać relacja pomiędzy małą Kanami a jej wynajmowanym braciszkiem? Czy spotkanie z przyjaciółmi Makoto zmieni coś w życiu dziewczynki? Tego dowiecie się już na koniec stycznia.

Uprzedzając Wasze pytania, dodatkiem do tego tomiku będzie dwustronna zakładka, której wzór pokażemy już niedługo 😉
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Braciszek do wynajęcia

Post autor: Yuriko » pt sty 07, 2022 10:27 pm

Już się nie mogę doczekać, kiedy dostanę 2 tomik w łapki :D

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Braciszek do wynajęcia

Post autor: Monsterlight » pn lut 28, 2022 2:48 pm

Obrazek
Na koniec marca oddamy w Wasze ręce trzeciego "Braciszka do wynajęcia", a tak prezentuje się jego okładka 😊 Jak Kanami zareaguje na propozycję Makoto? Czy w związku z tym w ich relacji coś się zmieni? O tym dowiecie się w przedostatnim tomie tej serii.

Przygotujemy dla Was również troszkę inny niż zwykle dodatek, a co nim będzie, dowiecie się już niedługo 😉
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Braciszek do wynajęcia

Post autor: Koichi » pt mar 04, 2022 10:21 pm

Taki zwrot akcji, to ja rozumiem. Jeszcze rozważę, czy jednak nie zbierać serii.

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Braciszek do wynajęcia

Post autor: Monsterlight » pn mar 07, 2022 3:35 pm

Aby miło zacząć ten tydzień, chcemy pokazać Wam dodatek do trzeciego tomu "Braciszka do wynajęcia". Będzie nim karta imitująca polaroid o wymiarach właśnie takiego zdjęcia 🤩 Co myślicie o dodatkach tego typu, trochę innych niż zwykle? Podobają Wam się? 🤔 Dajcie nam znać w komentarzach 😉

Kartę będziemy dodawać do każdego preroderu tego konkretnego tomu, po premierze mangi do wyczerpania zapasów.
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Braciszek do wynajęcia

Post autor: Koichi » sob mar 12, 2022 6:56 pm

Ha, ha, nawet palec na "zdjęciu" - super wyszło, bardzo mi się podoba :D

Awatar użytkownika
MrOrochimaru
Wtajemniczony
Posty: 643
Rejestracja: pt lut 16, 2018 4:10 pm
Status: Offline

Braciszek do wynajęcia

Post autor: MrOrochimaru » śr lip 20, 2022 6:22 pm

Bardzo niesamowita i wzruszająca historia, z zapartym tchem czytałem historię małej i słodkiej Kanami oraz starającego się jej pomóc Makoto. Wszystkie 4 tomy mega mi się podobały i nie miałem ani jednej chwili, w której coś by mnie nudziło, dla mnie 10/10 i gorąco polecam każdemu, kto posiada serce na właściwym miejscu. 💙💚💛💜💝🖤🤎🤍💗

Awatar użytkownika
Jiri50
Adept
Posty: 194
Rejestracja: czw lut 16, 2023 11:11 am
Status: Offline

Braciszek do wynajęcia

Post autor: Jiri50 » pt mar 03, 2023 1:00 pm

Przyznam się i to bez konieczności solidnego lania . . . wzrusz chwyta za gardło. Oko podejrzanie wilgotnieje. Nawet parę razy. Cóż skrzywdzone dzieciaki i zwierzaki wywołują takie reakcje. Na koniec poryczałem się . . . i zawyłem. Ze złości nad potencjałem tej historii który został przekreślony mdłym i nijakim zakończeniem. Ja to poproszę o inne . . . naprawdę tak nie można!
Swoją drogą z tym wynajmowaniem dziewczyn, rodziny itd. dziwna sprawa chociaż podobno taniej wychodzi niż zapłacić za kozetkę u psychoanalityka a pogadać sobie też można . . . . z profesjonalistami ;-)))

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości