Sól z pieprzem i pudding

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Sól z pieprzem i pudding

Post autor: Yuriko » czw sie 25, 2022 1:15 pm

Obrazek
Haruhi pracuje na budowie jako operatorka maszyn ciężkich. Jej apodyktyczny ojciec nie jest z tego powodu zadowolony i za wszelką cenę próbuję ściągnąć córkę z powrotem do domu. Przybita tym faktem Haruhi odwiedza po pracy bar, by utopić smutki w alkoholu, a rano zastaje w swojej łazience siwiejącego faceta, który… okazuje się jej mężem. Życie pokazuje jednak, że lepiej nie oceniać ludzi po kolorze włosów, ponieważ nieznajomy nie jest jeszcze zwiędniętym staruszkiem.

Himechan
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 29, 2022 5:40 pm
Status: Offline

Sól z pieprzem i pudding

Post autor: Himechan » pt wrz 30, 2022 4:04 pm

Jestem po lekturze pierwszego tomu, bardzo mi się podoba, taki słodki josei. Już czekam na kolejne!

Awatar użytkownika
Desponia
Adept
Posty: 133
Rejestracja: pt gru 30, 2022 4:46 pm
Status: Offline

Sól z pieprzem i pudding

Post autor: Desponia » ndz lut 26, 2023 7:02 pm

Przeczytałam serię do końca i trochę mi żal, że to tylko 3 tomy. Historia jest przyjemna, bez przesadnego dramatyzmu, problemy nie są przeciągane na siłę. Lektura akurat na odstresowanie po ciężkim dniu. Mam nadzieję, że tytuły w podobnym klimacie pojawią się jeszcze na polskim rynku :)

Awatar użytkownika
Jiri50
Adept
Posty: 187
Rejestracja: czw lut 16, 2023 11:11 am
Status: Offline

Sól z pieprzem i pudding

Post autor: Jiri50 » śr kwie 12, 2023 9:42 am

Bardzo interesująca manga. Ze względów obyczajowych zwłaszcza. Chyba trzeba by nabyć w celu popierania wydawania tytułów nieszablonowych. Choć okładka jak dla mnie fatalna. Do którego momentu to dociągnęli w tych 3 tomach? Jest wizyta w domu rodzinnym gdzie bohaterka przedstawia ojcu męża który jest od niego aż 3 lata młodszy? Dialogi panów były naprawdę fascynujące, ciekawe jak to przetłumaczyli na nasze?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości