Under my skin

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5412
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Under my skin

Post autor: Yuriko » śr gru 21, 2022 6:42 pm

Obrazek
“Jesteś taki seksowny pod tym garniturem… Jakim cudem to ukrywałeś?”

Kudou odnosi sukcesy na polu zawodowym, lecz w życiu prywatnym nie układa mu się najlepiej, Jego dotychczasowe relacje z kobietami są płytkie i krótkotrwałe. Nigdy nie poznał prawdziwej miłości, a związki uważa za stratę czasu. Zależy mu jednak na dobrej opinii wśród znajomych z pracy, dlatego przyjmuje zaproszenie na grupową randkę.

Okazuje się, że tego wieczora największe wrażenie robi na nim nie któraś z dziewczyn, a pewien mężczyzna – intrygujący i pewny siebie Satou. Wdając się z nim w romans, Kudou podejrzewa, że to kolejna przelotna relacja. Tymczasem Satou nie ukrywa, że liczy na coś więcej. Tylko czy Kudou będzie potrafił się przed nim otworzyć?

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1375
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Under my skin

Post autor: Koichi » śr gru 21, 2022 9:45 pm

Okładka wyszła fajnie :)

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Under my skin

Post autor: Akiho » śr gru 21, 2022 11:07 pm

miałam na moment zawiechę, bo miało to kotori wydać a nie Dango ( Ah ta charakterystyczna czcionka, zazwyczaj nie czytelna :P )
Obrazek

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1375
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Under my skin

Post autor: Koichi » czw gru 22, 2022 12:29 am

Kotori widocznie pozazdrościło Dango, bo seria mang Tanaki również dostała tą czcionkę :wink:

Akurat tutaj wyszło ciekawie, moim zdaniem. Napis jakby tuszem, tylko strasznie koślawo. Pomysł całkiem spoko, bo nawet się to komponuje z całością, ale z kaligrafii pała (czy jaką tam teraz najniższą ocenę się daje) XD

Awatar użytkownika
MonsterBebe
Adept
Posty: 166
Rejestracja: pn paź 03, 2022 4:20 pm
Status: Offline

Under my skin

Post autor: MonsterBebe » czw gru 22, 2022 7:46 am

Koichi pisze:
czw gru 22, 2022 12:29 am
Kotori widocznie pozazdrościło Dango, bo seria mang Tanaki również dostała tą czcionkę
Ojej, to nie wiedziałam, że Dango ma monopol na czcionki pisane i juz nikt nie może ich używać IoI

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Under my skin

Post autor: Itachi Uchiha » czw gru 22, 2022 12:53 pm

MonsterBebe pisze:
czw gru 22, 2022 7:46 am
Koichi pisze:
czw gru 22, 2022 12:29 am
Kotori widocznie pozazdrościło Dango, bo seria mang Tanaki również dostała tą czcionkę
Ojej, to nie wiedziałam, że Dango ma monopol na czcionki pisane i juz nikt nie może ich używać IoI
Tak, o bardzo wielu rzeczach bladego pojęcia nie mamy. :lol:

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1375
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Under my skin

Post autor: Koichi » czw mar 30, 2023 6:31 pm

Byłem ciekaw, jak zostaną przetłumaczone niektóre kwestie i jestem pozytywnie zaskoczony. Dziękuję za tak dobre tłumaczenie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości