Nana

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lexis
Adept
Posty: 334
Rejestracja: sob mar 02, 2019 11:04 pm
Status: Offline

Nana

Post autor: lexis » pn maja 22, 2023 5:42 pm

Obrazek
Dwie dziewczyny, których nie łączy nic poza imieniem, rozpoczynają w Tokio nowy rozdział swojego życia. Nana Komatsu ma za sobą niekończącą się historię nieszczęśliwych miłości, a cały jej świat kręci się wokół chłopaków: byłych, aktualnych i przyszłych. Przeprowadza się do wielkiego miasta, by wreszcie wziąć los we własne ręce. Nana Osaki to charyzmatyczna i pewna siebie wokalistka punkowego zespołu z niewielkiego miasteczka. W dniu dwudziestych urodzin kupuje sobie w prezencie bilet do Tokio w jedną stronę, aby spełnić największe marzenie – zostać prawdziwą gwiazdą rocka. Obie wyruszają w drogę tego samego dnia i zupełnym przypadkiem spotykają się w pociągu. Niedługo potem los – lub kolejny przypadek – sprawia, że te dwie dziewczyny o kompletnie odmiennych charakterach i z całkiem różnych środowisk lądują w tym samym mieszkaniu.
FB Kotori pisze:Prawie trzy miesiące nie mieliśmy żadnych wieści z Japonii na temat okładki i dodatków, a premiera "Nany" na Pyrkonie wisiała na włosku. Ale jest! Udało się! 🥳
Dosłownie trzy godziny temu dostaliśmy akcept, dlatego aby zdążyć wydrukować wersję twardookładkową, musimy jak najszybciej zamknąć preordery❗ Nie chcemy Was jednak ograniczać terminami, w związku z tym w naszym sklepie mangastore.pl będzie dostępnych jeszcze około 390 tomów twardej oprawy. Po wyczerpaniu tej puli nie będzie już można zamówić wersji twardookładkowej❗
Poniżej kilka naprawdę ważnych informacji:
🔷 Będziecie mogli nabyć „Nanę” w dwóch wersjach okładki: w miękkiej z obwolutą oraz twardej (bez obwoluty, ale uszlachetnionej m.in. lakierem 3D). Środki będą wyglądać identycznie, niezależnie od wersji.
🔶 Nie robimy dodruków twardej oprawy! Preordery na nią zostaną zamknięte po wyczerpaniu limitu oznaczonego w sklepie mangastore.pl.
🔷 Do wersji w oprawie twardej przygotowaliśmy dla Was piękny prezent - torbę z nadrukiem. Projekt zobaczycie w ciągu najbliższych dni. Poza tym do wszystkich tomów będziemy dodawać zakładkę.
🔶 Miękkie wydanie będzie dostępne w sklepach komiksowych i w salonach Empik, twardą wersję znajdziecie jednak wyłącznie w naszym sklepie mangastore.pl.
I dodatkowo z komentarzy...
Wszystkie grafiki z okładek „Nany”, które dostaliśmy, będziecie mogli znaleźć we wkładkach na początku naszych tomików. Będą tam również przody okładek obu japońskich tomików, które łączyliśmy w jeden.
Wstępnie zakładane 500szt pękło w dniu ogłoszenia tytułu 😃

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Nana

Post autor: miaka88 » pn maja 22, 2023 10:00 pm

Mam brać w miękkiej, ale moje wewnętrze ja woła o twardą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 621
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Nana

Post autor: Tequilka » czw cze 01, 2023 12:47 pm

Ja biorę w miękkiej, chociaż twarda mocno kusiła. Chyba ostatecznie przekonało mnie to, że jeden tom będzie pojedynczy.

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Nana

Post autor: mika » wt cze 20, 2023 6:27 pm

Ta stara krowa cieszy sie dzisiaj jak dziecko, bo dostała swój wymarzony egzemplarz "Nany" ♡ :mrgreen: I cudną torbę.

Gryzoniak
Posty: 51
Rejestracja: pt gru 30, 2022 8:38 pm
Status: Offline

Nana

Post autor: Gryzoniak » wt cze 20, 2023 6:57 pm

Jestem własnie po przeczytaniu tej cegiełki i ciężko cokolwiek powiedzieć o tej serii. Podoba mi się skrajność charakterów głównych bohaterek i to jak zaczyna kiełkować relację między nimi. Nie mogę się doczekać tego wielkiego "dramatu", który ma się później wydarzyć, bo z tego co słyszałem to dość sporo tego ma być, a lubię tytuły z ciężkim klimatem. Zaskoczyła mnie także ilość tekstu, chyba ze 3 godziny czytałem tę cegiełkę. Pozostaje czekać na drugi tom, który jeśli mnie pamięć nie myli ma być już w sierpniu.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Nana

Post autor: Ame » pn cze 26, 2023 10:31 am

Z przyjemnością po raz kolejny czytałam Nanę. W końcu się doczekaliśmy polskiego wydania. Wahałam się czy jednak nie zrezygnować z twardej, ale na szczęście to była dobra decyzja. Bardzo podoba mi się torba. Ciekawe czy przy kolejnym tomie też będzie dodatek?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości