Savage Garden

Rozmowy wszelakie na temat wydawnictwa Yumegari, wydawanych przez nie mang, itp, itd.
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt gru 12, 2014 7:49 pm

Taaa, ciekawe czy się wywiążą z tych "zapewnień".
Miejmy cichą nadzieję, że to zrobią, bo inaczej słono za to zapłacą :P

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » pt gru 12, 2014 8:36 pm

Itachi Uchiha pisze:
Taaa, ciekawe czy się wywiążą z tych "zapewnień".
Miejmy cichą nadzieję, że to zrobią, bo inaczej słono za to zapłacą :P
Szczerze wątpię. Ktośtam może zrezygnuje z zakupu ale wątpię, by przestała im się sprzedaż opłacać.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pt gru 12, 2014 8:58 pm

Carnivall pisze:
Itachi Uchiha pisze:
Taaa, ciekawe czy się wywiążą z tych "zapewnień".
Miejmy cichą nadzieję, że to zrobią, bo inaczej słono za to zapłacą :P
Szczerze wątpię. Ktośtam może zrezygnuje z zakupu ale wątpię, by przestała im się sprzedaż opłacać.
Ato... Itachi na pewno zrezygnuje i wtedy Yumegari kaput. A, jeszcze karp w wannie grafika i redaktor, żeby było tak bardziej mafijnie. Ale głównie grafika.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt gru 12, 2014 9:10 pm

Ato... Itachi na pewno zrezygnuje i wtedy Yumegari kaput. A, jeszcze karp w wannie grafika i redaktor, żeby było tak bardziej mafijnie. Ale głównie grafika.
Akurat nie mówię tu o sobie, bo zbieram od nich jeszcze Breakera. Raczej chodziło mi o młodzież. Wystarczy poczytać sobie nawet wypowiedzi co niektórych na fejsie [grupy mangowe itp] aby wiedzieć, że ten target to cierpliwych nie należy i z irytacją na twarzy odsprzedają swoje tomiki prawie za darmo na allegro :wink:

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » pt gru 12, 2014 10:13 pm

ten target to cierpliwych nie należy i z irytacją na twarzy odsprzedają swoje tomiki prawie za darmo na allegro
Tak robią tylko starzy wyjadacze z tego forum ;) Młodzież będzie się irytować, narzekać ale i tak kupi bo nie ma innej alternatywy.

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » pt gru 12, 2014 10:23 pm

Sayuki78 pisze:
ten target to cierpliwych nie należy i z irytacją na twarzy odsprzedają swoje tomiki prawie za darmo na allegro
Tak robią tylko starzy wyjadacze z tego forum ;) Młodzież będzie się irytować, narzekać ale i tak kupi bo nie ma innej alternatywy.
O, to to właśnie. Też sądzę, że dużo jojczą a i tak będą brać.

Awatar użytkownika
Abrakadabra93
Adept
Posty: 121
Rejestracja: sob cze 14, 2014 10:24 pm
Status: Offline

Post autor: Abrakadabra93 » pt gru 12, 2014 10:59 pm

Aż sprawdziłam... 2 tom savage wyszedł w styczniu... Hah. 11 miesięcy fani czekali. :roll:

kolora
Status: Offline

Post autor: kolora » sob gru 13, 2014 8:37 am

Dla mnie nigdy nie było problemem opóźnienie wydawania kolejnych tomików, no ale może to przez to, że jestem cierpliwa z natury. Z jednej strony rozumiem poirytowanie tych, którzy czekają tak długo i nastawiali się, że już dostaną kolejny tom. Ale z drugiej... jest sens się tak stresować, że jakaś chińska książeczka nie wyszła?

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » sob gru 13, 2014 2:59 pm

Kupować serie od Yumegari to jakiś koszmar. Myślałam, że Savage Garden będzie wychodzić co 2-3 miesiące. Chyba w życiu tego nie uzbieram.
Obrazek

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » sob gru 13, 2014 3:13 pm

Serio w styczniu? O cholera, nawet zapomniałam, że to tak dawno.

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » czw gru 18, 2014 10:16 pm

Dostałam dzisiaj maila od gildii, że wydawca nie zna daty premiery 3 tomu SG dlatego usuwają mi to z zamówienia. Szczerze mówiąc zdenerwowałam się, ale na gildię, że bez pytania mi redukuje zamówienie. Ja mogę poczekać... :evil:
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » czw gru 18, 2014 10:28 pm

Ajsza pisze:Dostałam dzisiaj maila od gildii, że wydawca nie zna daty premiery 3 tomu SG dlatego usuwają mi to z zamówienia. Szczerze mówiąc zdenerwowałam się, ale na gildię, że bez pytania mi redukuje zamówienie. Ja mogę poczekać... :evil:
Większość osób na prawdę chce dostać paczki przed świętami więc pewno bali się że jak przed świętami jej nie dostaniesz to dopiero się obrazisz. A to już ostatni dzwonek by takie wysyłać.
Ja chciałam usunąć SAO bo się podobno skończyło ale na szczęście załapałam się jeszcze do pierwszej dostawy i powiem że ta dobrego i szybkiego kontaktu nie miałam jeszcze z żadnym sklepem :D

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » czw gru 18, 2014 10:33 pm

W tym zamówieniu są jeszcze dwie mangi, które termin wydania mają na przyszły rok, więc dobrze wiedziałam kiedy całość przyjdzie... Naprawdę nie spodziewałam się SG przed świętami... Paczkę przedświąteczną już dostałam.

Sprawdziłam regulamin i według niego mają prawo to zrobić. Ale i tak uważam, że nie powinni bez pytania takich numerów robić :/
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

majo
Adept
Posty: 219
Rejestracja: ndz cze 01, 2014 9:48 am
Status: Offline

Post autor: majo » wt lut 03, 2015 7:12 pm

W końcu 3 tom =D> . Tylko mnie ciekawi czy brak kolorowych stron to wada mojego tomiku, czy też ich po prostu nie ma.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » pn lut 23, 2015 4:48 pm

Obrazek
Obwoluta Savage Garden #4.
Przedsprzedaż na ten tom oraz Niebiańską podróż feniksa #2 zamykamy w niedzielę 1 marca o godz. 23.59.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn lut 23, 2015 7:38 pm

ŁAŁ nie wierzę własnym oczom :shock: .Zobaczymy czy się wyrobią 1 marca :P .

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » wt lut 24, 2015 4:06 pm

A ja już zrezygnowałam z tej serii, bo nie chciało mi się czekać prawie rok na ten trzeci tom i w sumie straciłam zainteresowanie historią (więc jak ktoś jest chętny na dwa pierwsze tomy SG w bardzo dobrym stanie, to zapraszam).

milla
Status: Offline

Post autor: milla » czw maja 07, 2015 2:16 pm

Dzisiaj przeczytałam czwarty tom "Savage Garden". Lubię tę manhwę, ale częstotliwość wydawania zrobiła swoje - nie pamiętałam wielu faktów z poprzednich części, więc w wielu momentach odczuwałam irytację. Do tego w moim tomiku, na parzystych stronach, jest jaśniejsza, pionowa smuga przez całą wysokość strony - widać to szczególnie na czarnych elementach ilustracji, które są w tym paśmie nieładnie "wytarte", jeśli w tym pasie znajduje się ramka kadru lub tekst to jest on lekko rozmyty.

Awatar użytkownika
Kibiusz
Adept
Posty: 491
Rejestracja: pt mar 28, 2014 7:34 pm
Status: Offline

Post autor: Kibiusz » sob maja 16, 2015 12:42 pm

Pożyczyłam sobie 4 tom SG do poczytania i mogę się zgodzić z millą co do bledszych smug na czarnych elementach. Drukarnia się nie popisała.

Dodatkowo od tego tomiku zauważyłam, że tekst w niektórych chmurkach jest wstawiany pod kątem. Jak przy chmurkach z jednym wyrazem w środku nie przeszkadza to zbytnio, to przy takich z większą ilością tekstu czyta się dość ciężko - zauważyłam, że przechylam głowę lub tomik. Czytamy w poziomie, więc to kręcenie tekstem jest irytujące (szczególnie, że we wcześniejszych tomach tak nie było).

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » czw sty 28, 2016 1:59 pm

Już jest
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yumegari”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość