Grimms Manga

Rozmowy wszelakie na temat wydawnictwa Yumegari, wydawanych przez nie mang, itp, itd.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Grimms Manga

Post autor: Ame » ndz lis 02, 2014 7:36 pm

Obrazek
Autor:ISHIYAMA Keiko
Format: 12,8 x 19,0 cm
Gatunek:Komedia,Fantasy,Romans
Ilość tomów:2
Opis:Baśnie Braci Grimm zupełnie inaczej! U Kei Ishiyamy dobrze znane postacie w przezabawny sposób wychodzą ze swoich ról: tu Czerwony Kapturek i Wilk mają duże szanse zostać parą, Złotowłosy Roszpunek prezentuje się „na odwrót”a a Jaś jest małym, zaradnym narcyzem ubóstwianym przez swoją siostręa Małgosię. Także „Dwunastu myśliwych” oraz „Dwóch braci” zostało przedstawionych w całkowicie nowy sposób. Przed Wami wybuchowa mieszanka komedii, romansu i magii!

Casparr
Status: Offline

Post autor: Casparr » pn sie 31, 2015 7:03 pm

Cześć, mam pytanie :?
Kupiłem pierwszy tomik tej mangi i mnie totalnie urzekł. Szukam teraz drugiego, ale jest praktycznie wszędzie niedostępny, a sprawdzałem na stronie Yumegari, na Yatcie, Mangarden, Gildii, sklepie Waneko i w stacjonarnej Yatcie we Wrocławiu (w tym mieście też mieszkam). Czy wiecie, gdzie jeszcze ewentualnie mógłbym kupić tę mangę, najlepiej we Wrocławiu albo gdziekolwiek w internecie? Dziękuję za pomoc :wink:

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » pn sie 31, 2015 7:14 pm

Casparr, szukaj na allegro, albo na grupach mangowych na fb.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » pn sie 31, 2015 7:14 pm

Znalazłam tutaj ale nie wiem co to za strona :D nigdy nie kupowałam tam i nie wiem na ile jest to aktualne.

http://www.incal.com.pl/grimms-manga-tom-2.html

A tak to proponowałabym zerkać na allegro lub prędzej na grupy facebookowe np. tu

Casparr
Status: Offline

Post autor: Casparr » pn sie 31, 2015 7:29 pm

Na allegro nie ma, sprawdzałem, ale na grupach chętnie poszukam :wink: Dzięki jeszcze raz za odpowiedź :mrgreen:

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pn sie 31, 2015 7:31 pm

Incala polecam, by co. Kupowałem tam kilka razy.

Casparr
Status: Offline

Post autor: Casparr » pn sie 31, 2015 7:44 pm

Niestety na Incalu ta manga też jest chyba niedostępna, bo nie ma obok niej przycisku "dodaj do koszyka", a przy innych mangach ta opcja się pojawia :?

[ Dodano: Pon 31 Sie, 2015 ]
Znalazłem tutaj: http://imago.com.pl/grimmsmangatom2-p-20755.html, jeżeli na grupach na fb nikt nie będzie miał to zamówię tutaj

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pn sie 31, 2015 8:51 pm

Imago też jest ok ;)

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » wt wrz 01, 2015 9:03 am

W dziale Main jest temat "TARG" mangi i anime. Satysfakcja gwarantowana. :wink:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yumegari”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości