Nim rozkwitną kwiaty

Rozmowy wszelakie na temat wydawnictwa Yumegari, wydawanych przez nie mang, itp, itd.
Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Nim rozkwitną kwiaty

Post autor: ociesek » śr mar 14, 2018 1:41 pm

No to co innego ma Ci odpisywać Yumegari, skoro Gentosha robi im problemy? Przedłużenia licencji sobie nie wyczarują.

W Stanach ta seria również jest zawieszona na 3 tomie.

Awatar użytkownika
dehirak
Adept
Posty: 272
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:01 am
Gender:
Status: Offline

Nim rozkwitną kwiaty

Post autor: dehirak » śr mar 14, 2018 10:12 pm

Dziękuję za wiadomości. Poczekam, manga warta tego. Czy na polskim rynku mangowym jest jeszcze coś podobnego? Słabo się orientuję w temacie. Pisząc podobnego mam na myśli takie powolne rozkręcanie się, ze szczyptą naturalności i niewinności :) Chętnie bym poczytała.
"Kingdom", "Vagabond", "Real", "Slam Dunk", "Blade of Immortal" i "Hinomaru zumou" :)

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Nim rozkwitną kwiaty

Post autor: Meliona » śr mar 14, 2018 10:24 pm

dehirak pisze:
śr mar 14, 2018 10:12 pm
Pisząc podobnego mam na myśli takie powolne rozkręcanie się, ze szczyptą naturalności i niewinności
Jednotomowe Przy wspólnym stole jest właśnie takie, gorąco polecam.
Jeśli nie przeszkadza ci bardzo powolne tempo, możesz sprawdzić trzytomową serię CANIS.
Jeśli nie przeszkadza ci ekstrawagancka kreska, możesz sprawdzić Kolegów z klasy i Absolwentów. Niestety, chyba nakład jest już wyczerpany i nie wiem, czy znajdziesz w pierwszym obiegu.
Z nieco mniej niewinnych, ale bez przesady: Yamada i chłopak od autorki Przy wspólnym stole, Kochać mimo wszystko i Labirynt uczuć od Kou Yonedy - wszystko to 1-tomowe historie.
Obrazek

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Nim rozkwitną kwiaty

Post autor: ociesek » śr mar 14, 2018 11:06 pm

Ja jeszcze zbieram "What did you eat yesterday" po angielsku, również polecam!

Awatar użytkownika
dehirak
Adept
Posty: 272
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:01 am
Gender:
Status: Offline

Nim rozkwitną kwiaty

Post autor: dehirak » czw mar 15, 2018 10:04 pm

Dziękuję za polecenia, już z nich korzystam :)
"Kingdom", "Vagabond", "Real", "Slam Dunk", "Blade of Immortal" i "Hinomaru zumou" :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yumegari”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości