Renai Sample

Rozmowy wszelakie na temat wydawnictwa Yumegari, wydawanych przez nie mang, itp, itd.
Awatar użytkownika
Kibiusz
Adept
Posty: 491
Rejestracja: pt mar 28, 2014 7:34 pm
Status: Offline

Post autor: Kibiusz » wt sty 17, 2017 4:13 pm

larso8op pisze: O ile siostra z siostrą to nic złego (wiadomo dlaczego) to brat z siostrą (nawet przyrodnią) to odpychające.
Hmm, a co z brat-z-bratem? Tak mnie to nurtuje 8-)

larso8op
Status: Offline

Post autor: larso8op » wt sty 17, 2017 4:16 pm

Kakaladze pisze: Podwójne standardy :lol: ? Tu nie ma nic logicznego, kazirodztwo jest kazirodztwem.
Nie chciałbym tego bardziej wyjaśniać bo będzie offtop, ale siostra z siostrą, dzieci nie będzie miała, a brat z siostrą już może mieć. Zresztą w tym przypadku (dwie siostry) nie ma mowy o miłości, więc takie sceny również z tego powodu lepiej się odbiera.
Kakaladze pisze: Zresztą serio, jakieś ucięte kadry to nic nowego w mangach i każdy z reguły wie czego to wina.
Czy fakku również coś takiego odwala?
Jeśli tak, to nic nie mam do Yumegari. :)
Kibiusz pisze: Hmm, a co z brat-z-bratem? Tak mnie to nurtuje 8-)
Yaoi nie czytam. :)

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » wt sty 17, 2017 4:21 pm

larso8op pisze:Zresztą w tym przypadku (dwie siostry) nie ma mowy o miłości, więc takie sceny również z tego powodu lepiej się odbiera.

Obrazek



Co do spadów, to różnie jest i chyba zależy od materiałów jakie wydawnictwo dostanie z Japonii? Nie jestem pewien, ale tak coś mi świta.
Obrazek

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » wt sty 17, 2017 6:19 pm

Kakaladze pisze: Poza tym co do reszty to warto się zapoznać z pojęciem bodaj spadu drukarskiego, nie wiem jak wygląda drukowanie ale zawsze drukarnia ucina te 5mm.
Gdyby zawsze obcinało 5mm to nie było by problemu bo wystarczyło by dodać margines. Niestety nie da się przewidzieć w którym miejscu na spadzie pójdzie cięcie.
Czy fakku również coś takiego odwala?
Pewnie tak, ile egzemplarzy przejrzałeś?

larso8op
Status: Offline

Post autor: larso8op » czw lut 02, 2017 12:46 am

Powiem wam, że jeśli chodzi o mangi Homunculusa, to dużo lepsze od Renai Sample jest Bashful Break. Gdyby to zostało wydane, byłoby rewelacyjnie.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pn lut 06, 2017 4:58 pm

Nie wiem czy kogokolwiek będzie to obchodzić, skoro wszyscy są tu specjalistami od wydawania mang, no ale może ktoś przez przypadek się czegoś dowie :D

http://blog.wydawnictwo-dango.pl/2017/0 ... m-drukiem/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yumegari”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości