Renai Sample

Rozmowy wszelakie na temat wydawnictwa Yumegari, wydawanych przez nie mang, itp, itd.
Awatar użytkownika
Dembol
Wtajemniczony
Posty: 947
Rejestracja: śr lut 04, 2009 10:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Dembol » wt lis 29, 2016 11:31 pm

Może za dodatkowe ilustracje trzeba było dodatkowo zapłacić.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » śr lis 30, 2016 12:16 am

fb pisze:Przy zapowiedzi tytułu informowaliśmy (w odpowiedzi na jeden z komentarzy), że rozkładówki nie będzie. Także na stronie naszego sklepu, w opisie produktu, nie ma nic na temat rozkładówki. Tomik miał mieć jedynie 16 kolorowych stron.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » śr lis 30, 2016 8:15 am

Odpisali komus na facebooku i traktują to jako jakąś oficjalną informację? Poza tym w opisie sa informacje o takich rzeczach jak rozkładówki? Yumegari dalej minusuje u mnie.
Obrazek

rorek
Status: Offline

Post autor: rorek » śr lis 30, 2016 12:18 pm

LOL! Dobrze wiedzieć, że trzeba śledzić komentarze na fb, żeby być na bieżąco, z zawartością wydań.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr lis 30, 2016 2:17 pm

miaka88 pisze:Dziwi mnie też, że autor zgodził się na to skoro najpierw musiał zobaczyć naszą wersje i się zgodzić.
Obstawiam, że autorzy hentajów nie mają się za tak wielkich artystów jak pani od Sekaichi Hatsukoi, ponadto są przyzwyczajeni do cenzury itd.

larso8op
Status: Offline

Post autor: larso8op » śr lis 30, 2016 2:45 pm

GrisznakIW pisze: Obstawiam, że autorzy eromang nie mają się za tak wielkich artystów jak pani od Sekaichi Hatsukoi, ponadto są przyzwyczajeni do cenzury itd.
Średni poziom faktycznie wysoki nie jest, ale ci najlepsi i znani (mógłbym kilku wymienić) często zajmują się potem zwykłymi mangami bez erotyki.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » śr lis 30, 2016 7:50 pm

Kakaladze pisze:Odpisali komus na facebooku i traktują to jako jakąś oficjalną informację? Poza tym w opisie sa informacje o takich rzeczach jak rozkładówki? Yumegari dalej minusuje u mnie.
Chore. Mam czytać wszystkie komentarze? W sklepach często nie ma informacji o wielkości wydania albo o ilości tomów w serii, a miałem się tam spodziewać informacji o rozkładówce? Naprawdę?

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » śr lis 30, 2016 7:56 pm

Żałośni są ^^ Żałuje ze nie anulowałem tej przedpłaty. Wrócę do Polski, to pozbywam się tego i biorę wersje od Fakku. Szkoda tych kolorowych.

rorek
Status: Offline

Post autor: rorek » śr lis 30, 2016 10:18 pm

Mogli zamiast rozkładówek, zrobić dodatkowe strony z tymi ilustracjami.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » śr lis 30, 2016 11:26 pm

ociesek pisze:Chore. Mam czytać wszystkie komentarze? W sklepach często nie ma informacji o wielkości wydania albo o ilości tomów w serii, a miałem się tam spodziewać informacji o rozkładówce? Naprawdę?
Wydawnictwo od samego początku mówiło, że rozkładówki nie będzie.
Czyja to wina, że nie obchodzi cię jak komiks zostanie wydany - twoja czy jego?

Po za tym wydawnictwa często odpowiadają na pytania na fejsie.
Dorośnij.

Awatar użytkownika
k.x.
Adept
Posty: 288
Rejestracja: pt wrz 16, 2016 10:34 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: k.x. » czw gru 01, 2016 7:30 am

ociesek pisze:Chore. Mam czytać wszystkie komentarze? W
Yumegari to nie Waneko, nie ma grupki gimbazjalistów na swoim fanpage'u, pod ich postami zjawiają się trzy komentarze na krzyż, przeczytanie takiej ilości tekstu, chyba nie jest problemem? :P

Zresztą, wydaje mi się, że spora ilość wydawnictw zamieszcza informacje dotyczące wydania w odpowiedziach na komentarze. (Dango, Okami, JG, czasem chyba nawet Kotori)

Inna spawa, że ilustracje są fajne (dlatego wolę wydania z obwolutą w Polsce, wtedy wiem, że nie tracę bonusów z okładki ;) ) i można byłoby je zamieścić na dodatkowych stronach...
Ktooo stwooorzyyyył.... falujące morze, falujące morze.... ~~~~~~

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » czw gru 01, 2016 8:43 am

Jestem w połowie lektury RS. W odróżnieniu od poprzednich wydanych hentajców, tego nie znałem. Czyta się bardzo przyjemnie, kreska jest piękna, postacie kobiece są o wiele ładniejsze niż w we wcześniejszych wydaniach. Nie wiem czy to kwestia poprawy tłumaczenia, czy zawartości oryginału, ale dialogi są jakieś takie... normalniejsze (w porównaniu do TT).
Niestety polskie wydanie ponownie nie jest wyskalowane, tylko ucięte (T_T). Widać to gołym okiem. Ale poza tą jedną wadą mangę oceniam jak na razie pozytywnie.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » czw gru 01, 2016 11:39 am

Krzych_Ayanami pisze:Dorośnij.
Jestem dorosły, a Twój komentarz był nie na miejscu. Ale dzięki za radę! Może kiedyś skorzystam. Eee, pewnie nie.
Krzych_Ayanami pisze:Po za tym wydawnictwa często odpowiadają na pytania na fejsie.
Nie każdy musi mieć fejsa, poza tym to nie powinien być oficjalny kanał informacyjny, chyba, że wydawnictwo nie ma strony. Poza tym, kto ma czas na przekopywanie się przez te wszystkie bzdurne komentarze, z których większość to "kiedy będzie xxx".
Krzych_Ayanami pisze:Czyja to wina, że nie obchodzi cię jak komiks zostanie wydany - twoja czy jego?
A skąd wywnioskowałeś to, że mnie to nie obchodzi? Mam obowiązek przeszukać cały Internet, żeby się tego dowiedzieć? Nie.
k.x. pisze:Yumegari to nie Waneko, nie ma grupki gimbazjalistów na swoim fanpage'u, pod ich postami zjawiają się trzy komentarze na krzyż, przeczytanie takiej ilości tekstu, chyba nie jest problemem?
Ale to nie ma znaczenia, naprawdę. Mi zależy na tym, żeby do informacji dostać się szybko i nie przekopywać się przez milion rzeczy po drodze. To naprawdę nie mi powinno zależeć, żeby te informacje dało się łatwo znaleźć... Wydawnictwo na tym traci, przynajmniej u mnie.

larso8op
Status: Offline

Post autor: larso8op » czw gru 01, 2016 2:51 pm

Canis pisze: Niestety polskie wydanie ponownie nie jest wyskalowane, tylko ucięte (T_T). Widać to gołym okiem.
Co masz na myśli?

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » czw gru 01, 2016 6:26 pm

Nie każdy musi mieć fejsa, poza tym to nie powinien być oficjalny kanał informacyjny, chyba, że wydawnictwo nie ma strony. Poza tym, kto ma czas na przekopywanie się przez te wszystkie bzdurne komentarze, z których większość to "kiedy będzie xxx".
Primo - Yumegari ma stronę.
Secudno - poinformowało o tym, że rozkładówki NIE BĘDZIE blisko rok temu.
Właśnie tam: http://yumegari.pl/zapowiedz-renai-sample/#comments

Tych komentarzy jest tam raptem szesnaście...

To jest zupełny bezsens, bo wydawnictwa korzystają z tych stron na których mogą się skontaktować z czytelnikami. Jeśli oni chcą się czegoś dowiedzieć - to mają spadać, bo tobie się to nie podoba.
A skąd wywnioskowałeś to, że mnie to nie obchodzi? Mam obowiązek przeszukać cały Internet, żeby się tego dowiedzieć? Nie.
Strona wydawnictwa jest be.
Profil wydawnictwa na FB jest be.
Zadawanie pytań wydawnictwu jest be.
A czytanie odpowiedzi wydawnictwa to już w ogóle...

Dwie strony to nie jest "cały internet".
Domagasz się jakiegoś "oficjalnego kanału informacyjnego" wydawnictwa - a kiedy ono go oferuje to stroisz focha, bo jaśnie panu coś się nie podoba...

Nie zrobiłeś absolutnie nic aby się dowiedzieć jak to będzie wyglądać.
Po prostu.

Velsu
Status: Offline

Post autor: Velsu » czw gru 01, 2016 6:36 pm

Krzych_Ayanami pisze:
Nie każdy musi mieć fejsa, poza tym to nie powinien być oficjalny kanał informacyjny, chyba, że wydawnictwo nie ma strony. Poza tym, kto ma czas na przekopywanie się przez te wszystkie bzdurne komentarze, z których większość to "kiedy będzie xxx".
Primo - Yumegari ma stronę.
Secudno - poinformowało o tym, że rozkładówki NIE BĘDZIE blisko rok temu.
Właśnie tam: http://yumegari.pl/zapowiedz-renai-sample/#comments

Tych komentarzy jest tam raptem szesnaście...

A skąd wywnioskowałeś to, że mnie to nie obchodzi? Mam obowiązek przeszukać cały Internet, żeby się tego dowiedzieć? Nie.
Strona wydawnictwa jest be.
Profil wydawnictwa na FB jest be.
Zadawanie pytań wydawnictwu jest be.
A czytanie odpowiedzi wydawnictwa to już w ogóle...

Dwie strony to nie jest "cały internet".
Domagasz się jakiegoś "oficjalnego kanału informacyjnego" wydawnictwa - a kiedy ono go oferuje to stroisz focha, bo jaśnie panu coś się nie podoba...

Nie zrobiłeś absolutnie nic aby się dowiedzieć jak to będzie wyglądać.
Po prostu.
No brawo, poinformowali gdzies na zadupiu w komentarzach ze rozkladowki nie bedzie i to łaskawie jak ktos dociekliwy zapytał i to jest niby ok. #-o

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » czw gru 01, 2016 7:44 pm

Nie zrozumiałeś nic z tego, co napisałem. Trudno.
Nie będę ciągnął dalej offtopa.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » czw gru 01, 2016 7:52 pm

larso8op, to że część obrazka została ucięta w drukarni i odesłana na makulaturę. Widać to już na kolorowych stronach. Poniżej ucięty nos i ucięty dymek.
[spoiler]Obrazek [/spoiler]
Żeby nie być gołosłownym porównanie tej samej strony z internetu i z polskiego wydania. Włosy dziewczyny u nas są ucięte.
[spoiler]Obrazek
Obrazek [/spoiler]
I żeby nie było że jedno to wersja cyfrowa, a druga analogowa, porównanie Witchcraft od Project-H i od Yume.
[spoiler]Obrazek [/spoiler]
Tak więc Yume nie powinno mieć ksywki Wytnijgari, a Przytnijgari :|

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » czw gru 01, 2016 7:58 pm

Ucięcie nosa wygląda słabo #-o

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » czw gru 01, 2016 8:48 pm

Canis pisze:Tak więc Yume nie powinno mieć ksywki Wytnijgari, a Przytnijgari :|
Albo "ytnijgari", nawet pasuje do obu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yumegari”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości