To już koniec ?

Zapraszamy do dyskusji fanów detektywa Kindaichi
Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz paź 26, 2003 3:45 pm

_Keitaro_ pisze:Albo jakieś jednotomówki.. z chęcią bym takie coś kupił^^

Mi się kreska w Kindaichim nawet podoba.. imho bardzo pasuje do historii i klimatu mangi^^ A serii mam tylko początkowe tomy.. z powodu braku kasy :(
tez uwazam,ze taka kreska do ZDK pasuje....a nie zbieram bo nie mam na to kasy,myslalam,ze kiedys,w niedalekiej przyszlosci sobie ja dokupie*.*(Babcia przyjezdza,to bedzie przyplyw gotowki :twisted: )

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz paź 26, 2003 3:54 pm

Ciekawi mnie jedno. Kindaichi zyskał poparcie po prezentacji w Mangamixie, prawda? Ile osób które chciały aby ZDK zostały wydane teraz zbiera tą serie? Plaga czytania w empikach jest sporym zagrożeniem dla wydawanych u nas mang. Skoro jest to możliwe czytelnicy z tego korzystają. JPF nie ma takich problemów ponieważ (z tego co wiem) nie rozprowadzają swoich mang po empikach.
Zbieram Kindaichiego od samego początku i bedzie mi brakowało tej serii. Czy nie można by zrobić edycji limitowanej tylko na zamówienia?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz paź 26, 2003 4:36 pm

Setokun pisze:Zbieram Kindaichiego od samego początku i bedzie mi brakowało tej serii. Czy nie można by zrobić edycji limitowanej tylko na zamówienia?
Seto czytasz w moich myślach.
To samo napisałem w mailu do Waneko.
Jak możesz to wyśllij też. Jeżeli dostaną kilka takich maili to może się zdecydują.


Ja np. byłbym gotów zapłacić kasę z góry za kilka tomów, byleby tylko zostały wydane. A potem zapłacić za kolejne :)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz paź 26, 2003 4:37 pm

imho waneko powinno rozprowadzać mangi tylko po kioskach i księgarniach.. kto bardzo chce to i tak kupi nie ważne jakim sposobem (moja stara zasada^^) W Rzeszowie w jednym empiku widziałem stosy (dosłownie) mangi vga.. tomy 1 - 3 (w tym czasie tom 4 był już w sprzedaży) bezładnie porozrzucane na półce.. nie wiem po co tyle egzemplarzy się tam znajdowało.. z kolei innych tytułów nie widziałem..

Tak jak Setokun napisał powinni zrobić edycję limitowaną na zamówienia..
(to się tyczy również mangi CCS bądź LH która przegra w ankiecie..)

btw.. nigdy ani jednego tomu mangi w empiku nie przeczytałem.. uważam że 100% przyjemniej czytać jest wieczorami.. przy muzyce.. w łóżeczku.. ^^

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz paź 26, 2003 4:47 pm

Shig pisze:To samo napisałem w mailu do Waneko.
Jak możesz to wyśllij też. Jeżeli dostaną kilka takich maili to może się zdecydują.
Moge i wyśle ^^
Shig pisze:Ja np. byłbym gotów zapłacić kasę z góry za kilka tomów, byleby tylko zostały wydane. A potem zapłacić za kolejne
Pomysł dobry i godny rozpatrzenia :P
_Keitaro_ pisze:W Rzeszowie w jednym empiku widziałem stosy (dosłownie) mangi vga.. tomy 1 - 3 (w tym czasie tom 4 był już w sprzedaży) bezładnie porozrzucane na półce.. nie wiem po co tyle egzemplarzy się tam znajdowało.. z kolei innych tytułów nie widziałem..
To samo w Katowicach. Ile w ten sposób tomików sie marnuje, bo po miesiącach takiego leżenia są już tak sponiewierane. że żal patrzeć :(
_Keitaro_ pisze:btw.. nigdy ani jednego tomu mangi w empiku nie przeczytałem.. uważam że 100% przyjemniej czytać jest wieczorami.. przy muzyce.. w łóżeczku.. ^^
Ja tak samo. A w dodatku serce sie raduje jak to potem ładnie na półce wygląda :P

Belldandy
Status: Offline

Post autor: Belldandy » ndz paź 26, 2003 7:59 pm

u mnie nie ma Empiku :/ nawet jakbym chciała nie mam możliwości czytania czegoś czego nie kupiłam
(Chociaż może gdybym mogła zobaczyć jak co wygląda to pare mang by się nie znalazło na mojej półce) ale nie sądzę żebym tak robiła gdybym mogła. Ludzie bronią mangi argumentując to ze wnosi w zycie ważne wartości, a sami ja bezczelnie 'podkradają' ! Możliwe że bym przeczytała a jakby mi się spodobało to bym kupiła ^^ Tez mam jakieś fatyszowskie podejście że muszę miec na własność ^^ na półeczce, po kolei, ze zgadzającymi się obrazkami
(przy okazji, w wersji japońskiej grzbietów od VGai to 2 tom sie łączy z 3?)
Kreska jest prześliczna! Nie wiem czemu jakoś na mnie działa. Zresztą przeciez tak naprawdę to nie jest najważniejsze. Gdyby była 5 razy gorsza tez bym kupowała..
Wydanie kolekcjonerskie mnie satysfakcjonuje jak najbardziej. Byleby było. Przyzwyczaiłam się...
Chcę mojego Kincia :( !

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pn paź 27, 2003 10:46 am

"Waneko z zalem zawiadamia, ze z powodu znacznego spadku sprzedazy serii ZAPISKI DETEKTYWA KINDAICHI zmuszeni jestesmy zawiesic polska edycje tej mangi. (7 tom bedzie ostatni). Jest nam, naprawde niezmiernie przykro. Bardzo przepraszamy fanow sympatycznego nastoletniego detektywa - nam tez bedzie trudno rozstac sie z Kindaichim."

:(
Shiga szlag trafi ;]

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn paź 27, 2003 3:47 pm

Lilu pisze:Shiga szlag trafi ;]
Nie tylko Shiga :evil:
To woła o pomstę do nieba :twisted:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn paź 27, 2003 3:49 pm

Lilu pisze:"Waneko z zalem zawiadamia, ze z powodu znacznego spadku sprzedazy serii ZAPISKI DETEKTYWA KINDAICHI zmuszeni jestesmy zawiesic polska edycje tej mangi. (7 tom bedzie ostatni). Jest nam, naprawde niezmiernie przykro. Bardzo przepraszamy fanow sympatycznego nastoletniego detektywa - nam tez bedzie trudno rozstac sie z Kindaichim."

:(
Shiga szlag trafi ;]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

sayaa
Status: Offline

Post autor: sayaa » czw paź 30, 2003 9:03 am

Cóż...Tonkam wydał właśnie tom 8 Kindaichiego...
Wspaniale...
A ja tylko po angielsku, niemiecku i rosyjsku....
Life is brutal, i w ogóle takie tam.
A mnie martwi też to hasło MARS 15 tomów (postaramy sie wydać całą serię) Nie podoba mi się to postaramy.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw paź 30, 2003 10:34 am

sayaa pisze:Cóż...Tonkam wydał właśnie tom 8 Kindaichiego...
Wspaniale...
A ja tylko po angielsku, niemiecku i rosyjsku....
Więc musisz tak jak ja poczekać na angielskie wydanie z Tokyopop :)

Bayard
Status: Offline

Post autor: Bayard » czw paź 30, 2003 6:25 pm

To woła o pomstę do nieba :twisted:

P.S. Ciekawe ile serii jeszcze padnie przez głupote fanów :twisted:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw paź 30, 2003 7:33 pm

Napiszmy arta do Mangazynu jak "prawdziwi" fani cierpią przez "pseudo" fanów :wink:

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt paź 31, 2003 9:46 am

Shig pisze:
sayaa pisze:Cóż...Tonkam wydał właśnie tom 8 Kindaichiego...
Wspaniale...
A ja tylko po angielsku, niemiecku i rosyjsku....
Więc musisz tak jak ja poczekać na angielskie wydanie z Tokyopop :)
Z tym Tokyopop jest jeden maleńki problem. Nie dość, że kosztuje to u nich 10 $ (no dobra, 9,99$), to jeszcze za przewożenie przez Altantyk płaci się jakieś koszmarne sumy. N.p. amazon życzy sobie 4,99$ opłaty za paczkę + 4,99$ za każdą rzecz w tej paczce. Czyli robi się następne 'prawie' 10$. A jeszcze na głowę nie upadłam, żeby wydawać 80 zł na jeden tom. Do Francji czy Niemiec mogę zawsze pojechać na wakację i kupić mangi niejako przy okazji, ale Stany odpadają. Już nie mówiąc o tym, że mangi fr i niem sa po prostu tańsze.

iza
Status: Offline

Kindol

Post autor: iza » pn lis 03, 2003 2:37 pm

Naprawde niech waneko nie wydaje dlugich serii mang, bo jak widze nie dojezdzaja nawet do polowy. Kindaichiego jest 27 tomy, a my dostajemy ledwie ogonek. I rowniez uwazam, ze powiiino sie sprzedawac ta pozycje na zamowienie .

Belldandy
Status: Offline

Post autor: Belldandy » pn lis 03, 2003 7:54 pm

a jak stoi sytuacja ze sprzedażą VGAi? Chyba lepiej?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn lis 03, 2003 9:44 pm

Belldandy pisze:a jak stoi sytuacja ze sprzedażą VGAi? Chyba lepiej?
No ja mam nadzieję.

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » pt lis 07, 2003 9:18 pm

Ja kupuję wszystkie tomiki... ZA JAKIE GRZECHY ONI NAM TO ROBIĄ? (wiadomo, za jakie...) Juz nigdy nie pożyczę nikomu moich mang T___T chociaż co mają zrobić ludzie, którzy mieszkają w 70-tysięcznym mieści i dostają JEDEN TOMIK na całą tą wiochę? T______T A Marsa w ogóle nie sprowadzają, muszę jeździć do Lublina...

Belldandy
Status: Offline

Post autor: Belldandy » sob lis 08, 2003 4:15 pm

No to u mnie jest lepiej, mozna znalezc prawie wszystkie mangi. Chociaz prawde mowiac to zaczely sie pokazywac srednio rok temu, przedtem musialam jezdzic na drugi koniec miasta i to tylko po OMG :)
teraz wracajac ze szkoly moge isc do kiosku i zakupic to co chce.

Tylko Mars i Mangamiks moglabym kupic na innym osiedlu ale i tak tymi nie jestem zainteresowana..

Kidy wychodzi nowe VideoGirl?

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » sob lis 08, 2003 11:50 pm

Belldandy pisze: Kidy wychodzi nowe VideoGirl?
To temat o Kindaichim. Zajrzyj do działu VGAi

Zablokowany

Wróć do „Zapiski Detektywa Kindaichi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości