Kindaichi 7

Zapraszamy do dyskusji fanów detektywa Kindaichi
Zablokowany
Lilu
Status: Offline

Kindaichi 7

Post autor: Lilu » wt sty 27, 2004 11:38 am

Z 7 tomu KINDAICHIEGO dowiemy sie jak Hajime
poradzi sobie z tajemniczym Jasonem - morderca znad jeziora
Hirenko. W tym tomie znajduje sie tylko dokonczenie tej historii.
Nie zaczyna sie zadne nowe opowiadanie. Tom nie jest jednak
przez to chudszy.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sty 27, 2004 12:18 pm

Lilu, nie siejmy propagandy.
Chudszy jest, ale raptem o kilkanascie stron w porównaniu do pełnego tomiku siódmego.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt sty 27, 2004 3:04 pm

Kurde... jaka szkoda, że to ostatni tom... Jak dla mnie będzie to zawsze jedna z najlepszych mang wydawanych w Polsce...

Mam nadzieje, że tomik dotrze do mojej mieściny :?
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt sty 27, 2004 5:43 pm

Shig pisze:Lilu, nie siejmy propagandy.
Chudszy jest, ale raptem o kilkanascie stron w porównaniu do pełnego tomiku siódmego.
Jak tylko podaje info od Waneko ;P

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » wt sty 27, 2004 8:57 pm

Komiks kupiony, ale jeszcze nie przeczytany. Biorę się za niego, kiedy tylko skończę z historią - szkoła, niestety, siła wyższa. :)

if

Jvegi
Status: Offline

Post autor: Jvegi » czw sty 29, 2004 3:58 pm

Brak pieniędzy jeszcze wyższa :( . No cóż. Mam nadzieję że ten ostatni tom będzie trochę orginalniejszy od poprzednich :P .

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw sty 29, 2004 5:33 pm

No... ja też wreszcie zakupiłem ten tomik, a przed chwilą skończyłem go czytać. Jak zwykle podobało mi się. Historia Jasona nie jest może jakoś szczególnie wyróżniająca się od innych, ale właśnie za takie opowieści tak bardzo lubię tę serię. Muszę przyznać, że zakończenie było trochę inaczej prowadzone niż zazwyczaj. Ale o tym musicie się przekonać sami :P
Jak już pisałem wcześniej, bardzo żałuje, że nie będę mógł poznać dalszych przygód Kindola. Ale przynajmniej mam czyste sumienie, kupowałem każdy tomik, a nie czytałem w empikach, księgarniach, skany itp. :evil: Mam mimo wszystko, że już niedługo Waneko wyda dalsze tomy...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » czw sty 29, 2004 7:31 pm

No, ja raczej nadziei nie mam, ale bym chciała. Nie pojawiła się jeszcze jedna z postaci, na które czekalam, a Akechi i Kenmochi też nie pokazywali w tych kilku tomach mordek tak często, jak mogłabym sobie tego życzyć. :[

Co do siódemki mam jedno podstawowe zastrzeżenie - w okolicach 1/3 tomu wiedziałam już ze 100% pewnością, kto jest mordercą. :P

if

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob sty 31, 2004 1:15 pm

"Ach, gdzie teraz jesteście Wy wszyscy miłośnicy błyskotliwego detektywa? Wy, którzy deklarowaliście kupować go "do grobowej deski". Wasza niewierność w stosunku do tego komiksu stała się "gwoździem do trumny" Kindaichiego. (...)"
Oto mam przed sobą, wczoraj zakupiony (ach, ten zapach świeżego druku :P ), ostatni tom przygód detektywa Kindaichi :( Zaraz się zabieram do czytania. Ostatni tom... szkoda, wielka szkoda

Bayard
Status: Offline

Post autor: Bayard » pn lut 02, 2004 10:00 am

Dopiero dziś zamawiam "Z.D.K7" i trudno mi uwierzyć iż tak tragiczny spotkał go kres przygód w naszym kraju. Z drógiej strony się cieszę mam więcej forsy na mangi konkurencji :twisted: .

P.S. Smuci mnie jeszcze jedno to iż nastąpi brak pozycji detektywistycznych a zaleją nas "maślane oczy" :twisted:

Jvegi
Status: Offline

Post autor: Jvegi » śr lut 04, 2004 9:34 pm

Niestety. Koniec detektywa był marnym końcem. Miałem nadzieję że pominą texty w stylu. "Morderca jest wśród nas" WŚRÓD NAS?" Albo" To był trik" TRIK?????" I ogólna chisteria. Niestety ale przygody wielkiego detektywa nie bodbiły mojego serca( cały czas ten sam temat).

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » sob lip 31, 2004 10:38 pm

Bądźmy optymistami- na stronie głównej Waneko zauważyłem, ze ZDK jest serią zawieszoną. W moim rozumieniu to znaczy, że jeśli Waneko zaobserwuje wzrost popytu na serie tego gatunku w Polsce, może dokończą wydawanie. Polecam, jak na razie kupowanie innych mang Waneko- moze jak będą mieli sporą nadwyżkę to jeszcze raz zainwestują w "Kindola" :-)
Jeśli się mylę, to bluzgać bez zastanowienia ;-)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz sie 08, 2004 8:20 am

kodzio pisze:Bądźmy optymistami- na stronie głównej Waneko zauważyłem, ze ZDK jest serią zawieszoną. W moim rozumieniu to znaczy, że jeśli Waneko zaobserwuje wzrost popytu na serie tego gatunku w Polsce, może dokończą wydawanie. Polecam, jak na razie kupowanie innych mang Waneko- moze jak będą mieli sporą nadwyżkę to jeszcze raz zainwestują w "Kindola" :-)
Jeśli się mylę, to bluzgać bez zastanowienia ;-)
Pozwole sobie przytoczyc fragment konferencji wydawcow z ostatniego DOJIconu:
Ja: Jak wiadomo w zwiazku z zawieszeniem wydawania Mangamixu nie bedzie mozliwosci badania rynku przy pomocy ankiet w czasopismie. "Zapiski..." uzyskaly drugie miejsce w ostatniej ankiecie, lecz nie zostana wznowione, mimo ze do tej pory wydawano po dwa tytuly, ktore uzyskiwaly w ankietach najwieksza liczbe glosow. Czy wobec tego mozemy sie spodziewac w najblizszym czasie ankiety np. w formie elektronicznej dotyczacej wznowienia Kindaichiego?
Pan Watanuki: W najblizszym czasie Waneko nie planuje wznowienia wydawania mangi "Zapiski detektywa Kindaichi".

Zablokowany

Wróć do „Zapiski Detektywa Kindaichi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość