Kindaichi - Serial :)

Zapraszamy do dyskusji fanów detektywa Kindaichi
Zablokowany
ODINN
Status: Offline

Kindaichi - Serial :)

Post autor: ODINN » śr kwie 21, 2004 5:29 pm


Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr kwie 28, 2004 10:12 am

Widziałem ten kawałem i imho dość cienko to wygląda.
Kindaichi wygląda jak ostatni idiota, w ogóle jakoś gra aktorska nie stoi na dobrym poziomie (jak w większość j-drama).
Jedynie podobały mi się niektóre krajobrazy.
Seria raczej do zobaczenia jako ciekawostka, ja ze swoje strony nawet tego nie ściągnę. Szkoda miejsca na dysku :?
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » czw kwie 29, 2004 10:13 am

Gotenks pisze:Widziałem ten kawałem i imho dość cienko to wygląda.
Kindaichi wygląda jak ostatni idiota, w ogóle jakoś gra aktorska nie stoi na dobrym poziomie (jak w większość j-drama).
Muszę niestety potwierdzić słowa Gotenksa. Kiedy zobaczyłem aktora grającego główną rolę pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to: "Boże, co to za wymoczek. Lepszych aktorów pod ręką nie mieli? I dlaczego zachowuje się jak kretyn?
Co do samej gry aktorskiej, to kolumbijskie soap-opery to przy tym oskarowy pokaz kunsztu :?

Pomijając wszystko miło zobaczyć przygody tego bohatera na małym ekranie. Ale podobnie jak z wersją aktorską Sailor Moon lepiej nie patrzeć, żeby nie zatrzeć (ups, rymło się) dobrego wrażenia jaki sprawiła sama manga (lub anime).

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw kwie 29, 2004 10:21 am

Hmm...
Tak mi się przypomniało, że Sabishii-rou Subs zobiło polskiego hardsuba pierwszego odcinka anime Kindaichi Shounen no Jikenbo :wink:
Jeszcze nie oglądałem bo nie miałem czasu :roll:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » sob wrz 11, 2004 11:36 pm

Chciałam obejrzeć,ale strona nie istnieje :?

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » czw paź 28, 2004 10:48 am

Nie widziałem ale sądząc z wypowiedzi wole nie zaglądać i nie psuć sobie dobrej opini jaką wyrobiłem sobie na temat tej mangi.

Zablokowany

Wróć do „Zapiski Detektywa Kindaichi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości