Więcej niż 5 tomów Kindola?

Zapraszamy do dyskusji fanów detektywa Kindaichi
Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn maja 12, 2003 8:04 pm

Sorx ale z natury jestem pesymista i uwazam ze tak jak Jeż tak samo Kindaichi zakonczy swoj mangowy zywot w Polsce :(

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » czw maja 15, 2003 9:40 pm

To teraz trzymac kciuki zeby wyszly dalsze tomy ^_^

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » czw maja 15, 2003 10:33 pm

Kciuki nic nie pomogą, wszystko zależy teraz od nas - czytelników. Niedługo w MM ukaże się ankieta, a w niej prawdopodobnie Kindaichi. Być albo nie być tej mangi będzie zależeć od wyników. Dlatego też wierni fani do dzieła !!

Yaponchick
Status: Offline

Post autor: Yaponchick » pt maja 16, 2003 2:54 pm

GonZo zapominasz ze tych wiernych fanow moze okazac sie ledwie garstka -a to nie wystarczy :(
Myslisz ze inaczej bylo z Sakura? Jej 'wierni fani' tez bardzo chcieli aby ta manga zostala wydana a tu co? nic. Niewystarczajaca ilosc glosow i tyle.
Mozna sie jedynie pocieszyc ze skoro 'Kindol' :) wygral juz raz w ankiecie to byc moze to sie powtorzy...Mam nadzieje

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » ndz maja 18, 2003 3:53 pm

Yaponchick pisze:GonZo zapominasz ze tych wiernych fanow moze okazac sie ledwie garstka -a to nie wystarczy :(
Jak wiernych fanów rzeczywiście będzie garstka, to faktycznie nie wystarczy to do wydania kolejnych tomów ZDK. Jednak jak wsponmiałeś Kindaichi już raz "wygrał sobie drogę na półki" i trzeba mieć nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Wszystko zależy teraz od tego, ile osób te kilka tomów mangi przekonało, a ile zraziło do ZDK. Ja jestem za Kindaichim, a wy ?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz maja 18, 2003 4:39 pm

Ja też jestem za Kindaichim.

Yaponchick
Status: Offline

Post autor: Yaponchick » pn maja 19, 2003 12:36 pm

Zdecydowanie za bo przejadly mi sie shojo i inne Dragon Ball'e

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn maja 19, 2003 1:26 pm

Yaponchick -> Zarejestruj się, to nic nie kosztuje :wink:

Yaponchick
Status: Offline

Post autor: Yaponchick » wt maja 20, 2003 3:53 pm

Shig dzieki ale z logowaniem jeszcze poczekam :)

Sergiusz_chmurka
Status: Offline

Post autor: Sergiusz_chmurka » wt maja 20, 2003 11:57 pm

<<Tekst zmieniony za usterki przepraszamy ^__^>>
Waneko jak kazde wydawnicto patrzy na zysk i jezeli "Kindol" ma dalej przynosic straty to przynajmiej ja nie widze sensu dalej go wydawac.
Ostatnio zmieniony śr maja 21, 2003 11:23 pm przez Sergiusz_chmurka, łącznie zmieniany 1 raz.

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » śr maja 21, 2003 4:54 pm

Hmm...post rzeczowy i składny stylistycznie, tylko..., że to nie ten temat Serge :? Tutaj się dyskutuje o Kindaichim, Mangamix jest trochę dalej. Czyżby zaczął działać "Postowy chochlik" ?

Sergiusz_chmurka
Status: Offline

Post autor: Sergiusz_chmurka » śr maja 21, 2003 11:13 pm

Zaraz chochlik.Pewien stary zgred nie moze sie do forum przystosowac.A tak serio to nie mam pojecia jak to sie tu znalazlo.

^^
Status: Offline

BUAAAAAAAAA

Post autor: ^^ » sob maja 31, 2003 11:55 am

CHCĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ KINDAICHI!!!!

Radagajs
Status: Offline

Post autor: Radagajs » sob maja 31, 2003 12:58 pm

Yaponchick pisze:Czyli ze jednak nie ma nadzieji na kontynuacje :(
A propos nie wie ktos gdzie moglbym sie zaopatrzyc przynajmniej w angielska wersje 'Zapiskow...' ?
Angielska wersja "Zapisków" ma jeden mankament - jest o jeden tom w tyle za polską... x_X :) Prawdopodobnie więc Ci się nie przyda , jeśli jednak miałbyś inne zdanie - szukaj jej na www.rightstuf.com albo amazon.com ...

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » wt cze 03, 2003 2:53 pm

Proszę :cry: , proszę :cry: , bardzo proszę wydac dalszy ciąg "Zapisków...", a jak Waneko wyda jeszcze LH to chyba uznam że świat się skończył i jestem w raju :P

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr cze 04, 2003 12:59 am

Proszę, nie przerywajcie Kindaichiego tak jak to miało miejsce z Jeżem.

P.S. Ja chce powrotu Jeża i kontynuacji Kindaichiego (wymagajacy jestem, co nie?) :D

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr cze 04, 2003 1:48 pm

Zgadzam się. Powinni dalej "Zapiski.." wydawać. Nie ma wielu takich pozycji na rynku. Po za tym najbardziej żałuję, że nie wydano CCS. Co jest złego w tej mandze. Mnie się bardzo podobała..

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » śr cze 04, 2003 2:09 pm

Co do CCS to myślę, iż jest to wina zbyt małego grona odbiorców tej mangi. Nie oszukujmy się manga ta skierowana jest do pewnej grupy czytelników i nie obronii się samą sławą.
Co do "Zapisków..." to mam nadzieję że w nowej ankiecie okaże się ilu jest zainteresowanych dalszym ciągiem i może będzie kontynuacja (Oby, bo inaczej będę bardzo zły :x :x :x )

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » pt cze 06, 2003 5:05 pm

Przerwanie Kindaichiego jest zbrodnią! Tą mangą (i Marsem jeszcze) przekonałam połowę mojej klasy do japońskiego kompiksu w ogóle. Moim skromnym zdaniem - jeżeli przerywa się wydawanie tak doskonałych mang jak Kindol, to rynek angowy w Polsce upada. Uważam, że same hiciory to nie wszystko.

Nie lepiej po prostu zmiejszyć nakładu?

Jeżeli mi jeszcze przerwą Marsa, to zabiję.

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » sob cze 07, 2003 1:02 pm

Niestety taka jest rzeczywistość :evil: Musimy walczyć :twisted:
I mam prośbę do wszystkich którzy czytają mangi w Empikach: :evil: NIE RÓBCIE TEGO :evil: . To powiduję mniejszą sprzedaż i wkrótce nie będziecie mieli nic ambitniejszego do czytania, chyba że jakąś sieczkę w stylu DB

- :twisted: Nazwy własne użyte zostały całkiem świadomie. Post przedstawia jedynie moje własne zdanie :twisted: -

Zablokowany

Wróć do „Zapiski Detektywa Kindaichi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości