Więcej niż 5 tomów Kindola?

Zapraszamy do dyskusji fanów detektywa Kindaichi
GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » sob cze 07, 2003 5:36 pm

Mam małe info, które pewnie zainteresuje wszystkich fanów Kindola (fragment wypowiedzi jaką zamieściła pani Taniguchi w Księdze Gości):
Taniguchi pisze:Jesli chodzi o Kindaichiego, to podpisalismy niedawno kontrakt na kolejne tomy, poza tym robimy calkiem niezy konkurs dla jego fanow w nr 12, wiec nie narzekac prosze, nie narzekac. A jak ktos kupuje tylko MM, a potem nie kupuje serii, to jej sprzedawalnosc spada, przez co wydawca zastanawia sie, czy warto przedluzac kontrakt, czy nie, bo, niestety, nie wydajemy tylko tego, na co nie mozemy zdobyc licencji, lub co przynosi nam straty.
Mnie najbardziej zaciekawił fragment o kolejnych tomach.... 8)

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob cze 07, 2003 5:40 pm

Czyli więcej niż 5 :wink: . A wiecie, że Kindachi ma coś koło 37 tomów i ciągle powstaja nowe? :D

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » sob cze 07, 2003 7:59 pm

Setokun pisze:Czyli więcej niż 5 :wink: . A wiecie, że Kindachi ma coś koło 37 tomów i ciągle powstaja nowe? :D
Wybaczcie, ale jeśli wszystkie jadą na tym samym schemacie to chyba nie uzbieram wszystkich... Na razie będę kupował, ot tak żeby podbić sprzedawalność i żeby inni mogli się Kindolem cieszyć.

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » sob cze 07, 2003 9:02 pm

cratebeer pisze:Na razie będę kupował, ot tak żeby podbić sprzedawalność i żeby inni mogli się Kindolem cieszyć.
Jestem wzruszony twoją postawą. Naprawdę Cratebeer ty to masz gest. Wydawać co dwa miesiące po 16,50, tylko po to żeby uszczęśliwić innych. Coraz rzadziej spotyka się tak wspaniałomyślnych ludzi :wink:

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » sob cze 07, 2003 9:19 pm

GonZo pisze:
cratebeer pisze:Na razie będę kupował, ot tak żeby podbić sprzedawalność i żeby inni mogli się Kindolem cieszyć.
Jestem wzruszony twoją postawą. Naprawdę Cratebeer ty to masz gest. Wydawać co dwa miesiące po 16,50, tylko po to żeby uszczęśliwić innych. Coraz rzadziej spotyka się tak wspaniałomyślnych ludzi :wink:
Heh, wyczuwam sarkazm ;) . A jeśli nie - cóż dzięki za słowa uznania. Tak całkiem bezinteresownie tego nie robię, bo Kindol to dość sympatyczna manga... Poza tym im więcej Kindola się sprzeda, tym prędzej Waneko wyda jakieś inne tytuły :) .

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » pn cze 09, 2003 3:00 pm

Najważniejsze że "Zapiski..." będą kontynuowane :P .

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn cze 09, 2003 5:58 pm

cratebeer pisze:Wybaczcie, ale jeśli wszystkie jadą na tym samym schemacie to chyba nie uzbieram wszystkich... Na razie będę kupował, ot tak żeby podbić sprzedawalność i żeby inni mogli się Kindolem cieszyć.
Wielkie dzięki crate. Naprawdę gest godny pochwały. :D

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » czw cze 12, 2003 4:01 pm


Najważniejsze że "Zapiski..." będą kontynuowane .
no bo kindaichi jest super^_^

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » czw cze 12, 2003 5:50 pm

Setokun pisze:
cratebeer pisze:Wybaczcie, ale jeśli wszystkie jadą na tym samym schemacie to chyba nie uzbieram wszystkich... Na razie będę kupował, ot tak żeby podbić sprzedawalność i żeby inni mogli się Kindolem cieszyć.
Wielkie dzięki crate. Naprawdę gest godny pochwały. :D
Przyłączam się do podziękowań
Cratebeer dzięki :P :P

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » wt cze 17, 2003 8:38 pm

dopiero dzis dorwalam ''zapiski'' w łapki i tak mi sie spodobały, ze przeczytalam wszytskie od jednego zamachu. O mało sie na mnie znajomi nie poobrazali, ze czytam zamiast rozmawiac ale wybaczą :P ale ile tego ma być tomow ??? seto, chyba nie serio mowisz, ze az tyle?? a mialam nadzieje, ze chociaz jedna serie - procz O!MG - bede miala w komplecie.... sux :evil:

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt cze 17, 2003 9:00 pm

Przykro mi Sayane. Kindaichi ma 27 tomów. Na razie Waneko planuje wydać tylko 5 (czyli wkrótce być może zobaczymu ostatni :cry: ) ale jak bedzie duże zainteresowanie to może zapiski bedą kontynuowane.
Na jedno kopyto? I właśnie w tym miejscu zauważalna jest wyższość Detektywa Jeża. Przydałaby się jakaś lekka historyjka bez masakry na pierwszej stronie :wink:

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » wt cze 17, 2003 10:12 pm

sux...:\ jakos przezyje...moze ... jesli bedzie sie ciekawie rozwijac, moze podwyzsze frekwencje kupujących ;) chociaz wolałabym jednak kontynuacje Jeza. Boje sie, ze polityka waneko bedzie polegac na wydawaniu paru poczatkowych tomow a potem koniec ... :evil:

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr cze 18, 2003 7:19 am

No niestety jesli manga niezbyt dobrze sie sprzedaje to chyba nie ma innego wyjscia jak zakonczyc wydawanie tego tytulu :/

Dida
Status: Offline

Post autor: Dida » czw cze 19, 2003 7:54 pm

18.06 wysłałam do Waneko maila m.in z pytaniem o dalsze losy Kindaichiego. Z odpowiedzi dowiedziałam się, że seria będzie kontynuowana i że od 6 tomu sposób wydawania zostanie zmieniony na japoński.
Yes, yes, yes! Super! :D

Radagajs
Status: Offline

Post autor: Radagajs » czw cze 19, 2003 8:25 pm

Dida pisze:18.06 wysłałam do Waneko maila m.in z pytaniem o dalsze losy Kindaichiego. Z odpowiedzi dowiedziałam się, że seria będzie kontynuowana i że od 6 tomu sposób wydawania zostanie zmieniony na japoński.
Yes, yes, yes! Super! :D
Matko i córko , czy im odbiło? Zmieniać sposób wydawania w środku serii?

Jak ja kocham takie przemyślane pod względem marketingowym posunięcia... :D

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw cze 19, 2003 9:34 pm

Ale mam nadzieję, że nie odwrócą obrazków na grzbiecie i będą pasować do tych co są na wydanych tomach.

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » pt cze 20, 2003 5:16 pm

Dida pisze:18.06 wysłałam do Waneko maila m.in z pytaniem o dalsze losy Kindaichiego. Z odpowiedzi dowiedziałam się, że seria będzie kontynuowana i że od 6 tomu sposób wydawania zostanie zmieniony na japoński.
Yes, yes, yes! Super! :D
No ale będziemy mieli unikatową serię w skali światowej :P Nikt takiej nie ma

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » pt cze 20, 2003 10:59 pm

fajnie, zawsze to o jeden wiecej, ale zmiana stylu faktycznie pomyslem ciekawym nie jest - w srodku serii... chociaz lubie jak cos jest '' w orginale'' :)

Zei-chan
Status: Offline

Post autor: Zei-chan » wt cze 24, 2003 10:21 pm

Wszyscy takie lubią ;). Ale swoją drogą,to jeszcze żadnej mangi nie czytałem z takim zaangażowaniem jak kindaichiego :). Może dlatego,że są to historie z "dreszczykiem",a może dlatego,że to po prostu fajna manga :) I pamiętajcie Waneko : "Jesteście bardzo cenni na naszym rynku! Pokazujecie nam,nieznane dotąd serie,których nigdy moglibyśmy nie zobaczyć! Za to Was kochamy!" :D

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn wrz 01, 2003 10:08 pm

Fajnie że będą dalsze tomy. Mimo że scenariusz zawsze taki sam (grupa dostaje się w odcięte od świata miejsce i nagle okazuje się że ktoś został zamordowany. Wszyscy robią och i ach a kindol udaje że pierwszy raz widzi coś takiego :D ) to jest to fajna manga.

PS: Dzisiaj poszedłem do gimka i się okazało że aż trzy osoby z klasy interesują się m&a. Jaka miła odmiana :lol: :lol: :lol: .

Zablokowany

Wróć do „Zapiski Detektywa Kindaichi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości