Ao no Exorcist

Wątek dla fanów (i nie tylko) tego tytułu, w którym można dyskutować na temat polskiego wydania, tłumaczenia, tytułu i wszystkiego tego, na co najdzie Wam ochota a jest związane z Ao
Gocholudek
Status: Offline

Post autor: Gocholudek » pt paź 07, 2011 10:06 am

Oczywiście, że jestem na TAK! Anime mi się bardzo spodobało, uwielbiam głównego bohatera, kreska i fabuła też w moim guście. Uważam, że seria jest dość popularna ostatnio, więc miałaby spore wzięcie :mrgreen: Osobiście kupiłabym wszystkie tomy, a jak ^^

Kaile
Status: Offline

Post autor: Kaile » pt paź 07, 2011 5:11 pm

Nie.
1.Nie wiadomo ile się to będzie ciągnąć
2.Mam wydanie angielskie

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » ndz paź 09, 2011 11:57 am

Obejrzałem pierwszy ep, żeby sprawdzić, czym się tak lud jara. Mnie to nie jara, poczułem tylko nieprzyjemny chłód mielonego wyciągniętego z zamrażarki.

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » śr lis 30, 2011 3:52 pm

Według mnie tytuł ten na chwilę obecną jest przeciętny, może dlatego, że dopiero się zaczyna rozkręcać i zapowiada się z tego naprawdę długi tasiemiec. Dajmy tej mandze trochę się rozwinąć i wtedy prośmy(lub nie) wydawnictwa o ten tytuł.

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » śr lis 30, 2011 9:05 pm

Przejrzałam kilka pierwszych rozdziałów z ciekawości czym tytuł sobie zasłużył na taki boom. A tu rozczarowanie. Lubię klimaty egzorcyzmów, no ale ta manga mnie do siebie kompletnie nie przekonała. Postacie dość niemrawe, podobnie jak akcja. Zawiodłam się tam samo jak i na Beelzebubie, gdzie początek, humor i ogólny zamysł autora były świetne, ale im dalej tym bardziej spartolone.
Zdecydowane nie.

TheAkakuro
Status: Offline

Post autor: TheAkakuro » ndz gru 11, 2011 9:24 pm

Zdecydowanie tak ;) Anime mnie urzekło, trafiło do moich ulubionych, podobnie jak manga, więc na bank bym kupiła :)

ewa506
Status: Offline

Post autor: ewa506 » śr lip 25, 2012 12:09 am

Jestem jak najbardziej za !! <333 :D anime było zabójcze (to moja opinia :twisted: :) ) i bardzo podoba mi się ta seria :) na pewno bym kupiła gdyby doczekała się wydania w Polsce :D. :mrafroamerykanin:

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » śr lip 25, 2012 12:49 am

Z egzorcystów to bym wolał D.Gray-man.

Silla
Status: Offline

Post autor: Silla » śr lip 25, 2012 2:18 am

Jestem na tak. Co prawda oglądałam tylko anime, ale do momentu, kiedy szło z fabuła mangi, bardzo mi się podobało. A że nienawidzę czytać skanów, więc tym chętniej kupiłabym mangę.

wszczebrzeszyn
Status: Offline

Post autor: wszczebrzeszyn » śr lip 25, 2012 7:57 am

Kolejny shounen jakich wiele. Jestem zdecydowanie przeciw. A D.Gray-man jest równie słaby albo i słabszy.

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » śr lip 25, 2012 7:21 pm

Nie, dość szołnenów.

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » czw lip 26, 2012 5:06 pm

Fajnie się zaczęło, historia do momentu zaakceptowania Rina przez "przyjaciół" było super. Potem przestało mnie interesować.
Popieram OgóreKiszony: z egzorcystów to już bym wolała D.Gray-man. Nawet jeśli jest słaby, to jakoś bardziej wciąga niż obecnie Ao no Exorcist.

Psychonauts
Status: Offline

Post autor: Psychonauts » pt lip 27, 2012 12:57 pm

Jestem na tak . Chciałbym mieć tą mangę , na pewno kupowałbym.

Amy-chii
Status: Offline

Post autor: Amy-chii » pt lip 27, 2012 7:36 pm

Kupiłabym na 100%

Awatar użytkownika
Nanaly
Adept
Posty: 403
Rejestracja: pt cze 24, 2011 10:20 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Nanaly » pt lip 27, 2012 10:41 pm

Anime mi się nie podobało. Spodziewałam się czegoś dobrego, bo dużo szumu było wokół tego tytułu, ale się rozczarowałam. Seria nie jest zakończona, a mogą z tego zrobić jakiegoś tasiemca, więc jestem na NIE.

Tima
Status: Offline

Post autor: Tima » sob sie 04, 2012 2:06 am

Bardzo fajna seria, chociaż zakończenie... ale czegóż się można spodziewać po walkach ze "złem" na tle religijnym?
Jednak i tak jestem na ABSOLUTNE TAK

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » sob sie 04, 2012 9:36 am

Jakąś szczególnie wielką fanką tej serii nie jestem, ale na razie historia jest na tyle wciągająca, że pewnie bym kupiła :)

michalek10866
Status: Offline

Post autor: michalek10866 » pt sie 10, 2012 6:34 pm

Świetna seria na pewno bym kupił.

Withen
Status: Offline

Post autor: Withen » pn sie 13, 2012 12:08 pm

Ja bym na pewno kupiła. Obejrzałam już anime i przeczytałam mangę online, ale chciałabym mieć ją, że tak powiem w wersji ,,namacalnej" by móc przeczytać ją w każdej chwili, zwłaszcza, gdy prądu braknie i nie będzie możliwe przeczytanie online. Będę czekać niecierpliwie na nią.

Natsu06
Status: Offline

Post autor: Natsu06 » wt sie 14, 2012 11:47 pm

Ja chętnie bym kupiła. Jestem na TAK.

Zablokowany

Wróć do „"Ao No Exorcist"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości