Silver Spoon # 12

Forum dotyczące mangi Silver Spoon i wszystkiego co z nią związane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Silver Spoon # 12

Post autor: Itachi Uchiha » pn wrz 14, 2015 2:36 pm

Obrazek
Planowana premiera to ok. 10 października 2015.

Darya
Status: Offline

Post autor: Darya » pn wrz 14, 2015 3:00 pm

Aww, ogromnie mi się ta okładka podoba :D Świetnie im w tych strojach turniejowych <3

Awatar użytkownika
engrisz
Wtajemniczony
Posty: 577
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 11:25 am
Status: Offline

Post autor: engrisz » pn wrz 14, 2015 4:08 pm

Nie mogę się doczekać, bardzo spodobała mi się ta manga i szkoda, że się kończy. :(

boro
Status: Offline

Post autor: boro » śr paź 28, 2015 10:59 pm

No i wiem jak będzie wyglądać dziecko Hachikena i Mikage. Mam na myśli nową członkinie klubu jeździeckiego, która pojawiła się na początku tomu.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pt paź 30, 2015 2:15 pm

Dobry tom, niestety przyśpieszenie tempa akcji kosmiczne (1,5 roku), gdyż nasi bohaterowie są już trzecioklasistami.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » pt paź 30, 2015 2:37 pm

No właśnie mnie też to wytrąciło z równowagi. Niby rozumiem, że gdyby opisywać historię jak dotąd to skończyłaby się na 40 tomach, ale taki nagły time skip mnie zdezorientował :D Żeby się upewnić, że wszystko ogarniam musiałam tomik przeczytać raz jeszcze.

boro
Status: Offline

Post autor: boro » pt paź 30, 2015 6:29 pm

Dobry tom, niestety przyśpieszenie tempa akcji kosmiczne (1,5 roku), gdyż nasi bohaterowie są już trzecioklasistami.
A chyba miało skończyć się na 11 tomach. I to widać. Hachiken rozwiązał swój najwiekszy problem znalazł cel i uwolnił się od ojca. Tom 12 i dalsze to pokazanie jak sobie radzi w realizowaniu tego celu. Stąd przyspieszenie akcji.
Osobiście myślałem będąc na początku tego tomu że nowym motywem staną sie starania Hachikena by nowa członkini klubu jeździeckiego uwierzyła we własne siły i uwolniła od opini rodziny. A jej imię nawet się nie pojawia.

majo
Adept
Posty: 219
Rejestracja: ndz cze 01, 2014 9:48 am
Status: Offline

Post autor: majo » sob gru 12, 2015 5:34 pm

Zakupiłam najnowszy tomik i mnie ciekawi czy inni też mają wadę okładki w postaci białej kropki, dodatkowo wyczuwalnej pod palcem, umiejscowionej na prawym bucie Aki czy też miałam pecha i muszę tomik wymieniać?

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » sob gru 12, 2015 7:29 pm

majo pisze:Zakupiłam najnowszy tomik i mnie ciekawi czy inni też mają wadę okładki w postaci białej kropki, dodatkowo wyczuwalnej pod palcem, umiejscowionej na prawym bucie Aki czy też miałam pecha i muszę tomik wymieniać?
U mnie jest wszystko w porządku z obwolutą. Nie wiem, jak u innych, ale podejrzewam, że trafiłaś po prostu na wadliwy egzemplarz.

majo
Adept
Posty: 219
Rejestracja: ndz cze 01, 2014 9:48 am
Status: Offline

Post autor: majo » sob gru 12, 2015 7:55 pm

Dzięki za odpowiedź.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Silver Spoon"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości