Beast Master # 1

Forum dotyczące polskiego wydania mangi Beast Master i wszystkiego co z nią związane
Asako18
Adept
Posty: 263
Rejestracja: czw wrz 09, 2010 11:32 am
Status: Offline

Post autor: Asako18 » czw sty 23, 2014 8:38 am

Ta plama wygląda naprawdę dziwnie, ale to nie we wszystkich tomikach występuje,bo
z moim wszystko w porządku, oto dowód:

Obrazek

tovabrink
Status: Offline

Post autor: tovabrink » czw sty 23, 2014 9:32 am

U mnie też jest wszystko okej...

moojej
Status: Offline

Post autor: moojej » czw sty 23, 2014 9:37 am

U mnie nic takiego nie ma O.o

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » czw sty 23, 2014 10:42 am

Wygląda jakby panu drukarzowi fapneło się na matryce :P

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » czw sty 23, 2014 11:44 am

Hahaha, jedyna i niepowtarzalną edycja limitowana "fap" xD

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw sty 23, 2014 2:53 pm

Czytam właśnie tomik i zatrzymałam się na 133 stronie - czy tylko ja mam takie coś dziwne białe, jakby plamę?
U mnie też jest ta plama tylko bardziej szarawa i ma inny kształt.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » czw sty 23, 2014 5:38 pm

Czyli nie jestem jedyna :P Ale też mogło być lepiej...
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » czw sty 23, 2014 7:24 pm

U mnie, jest ok :). I całe szczęście, bo nie chciałabym takiej plamy, za to jak wybierałam tomik z półki w Empiku, to jeden miał na pierwszej stronie, jakieś białe plamki, to go odłożyłam i wzięłam inny, w którym ich nie było. Kto wie czy za tymi plamkami nie kryła się ta duża plama dalej.

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » czw sty 23, 2014 7:28 pm

Obiecuję, że jak dostanę tomik z plamą, to się poskarżę i zażądam wymiany tomiku. Moja ulubiona manga musi być bez jakichkolwiek wad.
:<

Tym co to leży na sercu radzę zrobić to samo.

Awatar użytkownika
dziabara
Wtajemniczony
Posty: 675
Rejestracja: pn lip 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: dziabara » pt sty 24, 2014 5:24 pm

Odebrałam dziś zamówienie i peszek - w tomiku znalazłam naszą sławną plamę (rodzaju bardziej szarego niż białego). Ale nie przeszkadza mi ona tak bardzo, jak myślałam, że przeszkadzać będzie.

Natomiast muszę pochwalić, że obwoluta jest mucias fantasticas. Znaczy się ładna jest, owszem, ale najbardziej cieszy mnie jej dopasowanie do tomiku. Takiej jeszcze nie widziałam, jak mangi kupuję. Nawet na milimetr od grzbietu nie odstaje, pod linijeczkę zgięta, na półce prezentuje się wzorowo, można czytać razem z nią i nie przesuwa się jak szalona. Może to przypadek, ale bardzo mnie on cieszy =D>

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » wt sty 28, 2014 6:09 pm

dziabara pisze:Natomiast muszę pochwalić, że obwoluta jest mucias fantasticas. Znaczy się ładna jest, owszem, ale najbardziej cieszy mnie jej dopasowanie do tomiku. Takiej jeszcze nie widziałam, jak mangi kupuję. Nawet na milimetr od grzbietu nie odstaje, pod linijeczkę zgięta, na półce prezentuje się wzorowo, można czytać razem z nią i nie przesuwa się jak szalona. Może to przypadek, ale bardzo mnie on cieszy =D>
Też mam taką idealną. Może to dlatego, że BM zostało wydrukowane w nowej drukarni - EDIT Sp. z o.o., której jeszcze nie widziałam w tomikach.

A ode mnie jeszcze: http://nyuu-manga.blogspot.com/2014/01/ ... tom-1.html
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » wt sty 28, 2014 10:08 pm

W tej drukarni robią z tego co wiem też kotori i yumegari, może nie od początku ale ostatnie tomiki na pewno.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » śr kwie 22, 2015 1:15 pm

Jedna z nielicznych krótszych historii gdzie zapamiętałem tytuł, by przeczytać następny raz.

Historia zbyt odkrywcza nie jest, za to jest intensywnie i śmiesznie. Polubiłem Yuiko od początku, głownie przez jej reakcje na zwierzęta i ich reakcje na nią.

Ulubioną postacią został ten łysy niby gangster. Fajny kontrast między stylówką a prawdziwym charakterem.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

DzikiDuch
Status: Offline

Post autor: DzikiDuch » sob maja 07, 2016 12:33 am

Odkopię temat, ale zrobię to z premedytacją.

Jestem właśnie po lekturze pierwszego tomu. Fajna, lekka komedyjka, bardzo zabawna i pozytywna, można się pośmiać. Do tłumaczenia i korekty nie mam zastrzeżeń, poza jednym: wszelkie te "acha" i "che che" są bardzo irytujące. Zastanawiam się, kto wpadł na to, żeby zapisywać te wyrazy w ten sposób.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Beast Master"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości