Beast Master

Forum dotyczące polskiego wydania mangi Beast Master i wszystkiego co z nią związane

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
15
48%
Nie
15
48%
Być może
1
3%
 
Liczba głosów: 31

Emi
Status: Offline

Post autor: Emi » czw maja 10, 2012 2:37 am

Dengeki Daisy jest w miarę ok, ale Beast Master bym nie kupiła. Czytałam i muszę stwierdzić, że było to męczące :roll: Tak więc zdecydowane NIE.

Aggg
Status: Offline

Post autor: Aggg » pn cze 04, 2012 2:16 pm

A mi się podobało, miało taki zwarowany klimat i się fajnie czytało.. Noo i postać Leo jak najbardziej przypadła mi do gustu :D Kupiłabym, oj kupiła :yes:

Diuna
Adept
Posty: 117
Rejestracja: wt lut 14, 2012 4:45 pm
Lokalizacja: Wielkopolska
Status: Offline

Post autor: Diuna » śr cze 06, 2012 4:06 pm

Moim zdaniem okładka nie odzwierciedla charakteru tej mangi, a właściwie nie pasuje do niej. Na tanuki.pl jest trochę lepsza. ;)
Nie czytałam "Dengeki Daisy", więc trudno mi to porównać, ale mi "Beast Master" przypadło do gustu. Nie jest to wybitne dzieło, ale krótka i przyjemna opowiastka na poprawę humoru, chociaż mnie większość mang przyprawia o kompleksy, ale to taki drobiazg. :wink:
Dużym atutem mangi są bohaterowie, nie są najwspanialsi, ale przynajmniej Yuiko i Leo zachowują się normalnie. Jednak nie mówię, że są mądrzy. :P
Są to tylko 2 tomy, więc jeśli kiedyś miałabym jakieś oszczędności, to chętnie zobaczyłabym ten tytuł na półce.
Ostatnio zmieniony czw cze 07, 2012 11:10 pm przez Diuna, łącznie zmieniany 1 raz.

Bakuman
Status: Offline

Post autor: Bakuman » śr cze 06, 2012 5:51 pm

Jestem na NIE :|

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » śr cze 06, 2012 7:10 pm

Jestem na tak :D Główny bohater jest strasznie śliczny, a manga bardzo pozytywna. Główna bohaterka jest rozsądna (po za jedną sytuacją). Ogólnie lubię bohaterki tej autorki, są to bardzo sensowne postacie.

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » śr cze 06, 2012 7:20 pm

Niezainteresowany.

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » pn sie 13, 2012 1:21 pm

Powód dla którego sięgnęłam po Dengeki Daisy. Urocza manga, nadająca się doskonale do przeczytania podczas jazdy pociągiem czy w domowym zaciszu jakiegoś jesiennego wieczoru. Bohaterowie są sympatyczni. Dużą zaletą jest to, że jest krótka, więc nawet jeśli komuś by się nie spodobała, to finansowa strata nie jest wielka.
Kupiłabym na 100%.

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » pn sie 13, 2012 1:37 pm

Nie :P

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » pn sie 13, 2012 2:42 pm

Kupiłabym :P Leo jest absolutnie przesłodki! A bohaterka równie szybko mnie urzekła.

Natsu06
Status: Offline

Post autor: Natsu06 » wt sie 14, 2012 11:32 pm

Ja chętnie bym kupiła :D 2 tomy to nie duży wydatek a seria ciekawa i wzruszająca.

liluf
Status: Offline

Post autor: liluf » pt sty 04, 2013 9:58 pm

Ja teraz powiem jedno. JAK zakończycie DENGEKI! Jestem pewna że wszyscy docenią dengeki osobiście znam tylko tylko parę osób w temacie M&A, ale wszystkie czytają przygody Kurosakiego, a taki Leo na wisienkę.... mmmmm...

Osobiście kocham tego autora i moje pierwsze spotkanie z nim było właśnie dzięki Beast Master. I to był też pierwszy raz gdy szukałam innych mang poprzez autora. Tak więc z wszystkimi mangami jestem w ten czy inny sposób zaznajomiona.

Dengeki kupuję, kupię i Bestie.

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Post autor: romanova » sob sty 05, 2013 1:37 pm

Dengeki Daisy mnie rozczarowało, więc tego też bym nie chciała.
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » czw sty 24, 2013 10:08 pm

Prawie wszystkie mangi tej autorki, podobają mi się. Poza tym już kupuję Dengeki Daisy i nie żałuję, że ją kupuję, bo jest bardzo ciekawa i śmieszna. Co do mangi powyżej, napewno bym kupiła, ze względu na ładną kreskę jak i jedną z moich ulubionych autorek :) . Poza tym już czytałam ją i podobała mi się xD .

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » czw sty 24, 2013 10:09 pm

Manga nie w moim typie, nie kupiłabym (tak samo jak nie kupuję Dengeki Daisy).

Kuppuru
Status: Offline

Post autor: Kuppuru » pt lut 08, 2013 3:15 pm

TAK! Bardzo mi się podoba kreska autorki, tu jak i w wydawanym "Dengeki Daisy". a mała ilość tomów dodaje dodatkowe procenty do nabycia. ^ ^

Ceriss
Status: Offline

Post autor: Ceriss » pt lut 08, 2013 4:49 pm

Raczej nie jestem zainteresowana. O ile Dengeki czyta mi się całkiem przyjemnie, tak tutaj historia jest mocno średnia.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5363
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Yuriko » pt lut 08, 2013 6:37 pm

Kupiłabym :D

Demotari
Status: Offline

Post autor: Demotari » sob lut 09, 2013 10:57 pm

Nie kusi mnie za specjalnie :d
Na nie ~

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » sob lut 09, 2013 11:44 pm

Niestety, nie mój gatunek

Cass
Status: Offline

Post autor: Cass » czw lut 14, 2013 2:24 pm

Na pewno zastanowiłabym się nad zakupem, skoro to manga autorki Dengeki Daisy. Jednak jakoś szczególnie mi na jej wydaniu nie zależy^^.

Zablokowany

Wróć do „"Beast Master"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości